Chyby

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#16 » sob 27. úno 2010, 22:49

Mně to funguje i tam.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#17 » ned 28. úno 2010, 14:44

Ve střeleckém sportu mě napadá, že pokud klikáš na "Označit všechna témata jako přečtená", tak to označí všechna témata ve "střeleckém sportu", kde ale žádná nejsou, protože to fórum funguje víceméně jako kategorie (prázdné a zamčené fórum) nad dvěma dubfóry "Střelecké disciplíny" a "Termíny akcí a závodů". Pokud tedy chceš označit všechna témata v daných subfórech jako přečtená, musíš kliknout na "Označit všechna fóra jako přečtená" (o něco výše).

Je to ono?

Uživatelský avatar
hetzer
Příspěvky: 81

Příspěvek#18 » ned 28. úno 2010, 21:05

bingo, to je ono. to druhe tlacitko funguje. nenapadlo me ze je tam tlacitko ktere nic nema delat :mrgreen:

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#19 » ned 28. úno 2010, 21:21

Ale ono by mělo co dělat, ale myslím, že kdyby bylo povoleno postovat i do "kategorie", tak by to bylo strašně nepřehledné, proto je to zamčené a funguje opravdu jen jako kategorie.
Popřemýšlím, zda by se to nedalo nějak skrýt, když je fórum prázdné a zamčené.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#20 » ned 28. úno 2010, 22:10

Tak odpreparováno, snad už to nikoho nebude mást ;)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#21 » úte 24. srp 2010, 10:46

Omlouvám se za dnešní dopolední nečekaný výpadek, snad už je vše ok.



BUBBA
Příspěvky: 31

Příspěvek#22 » úte 24. srp 2010, 19:35

Aha,já jsem myslel,že to blbne jenom mně...

Uživatelský avatar
Proden
Příspěvky: 29

Příspěvek#23 » stř 5. led 2011, 21:56

Poslední dobou se mi stále častěji stává, že po vyplnění přihlašovacích údajů a následném odeslání, nedojde k zalogování na fórum. Jen se znovunačte přihlašovací stránka s prázdnými poli, po druhém vyplnění proběhne přihlášení standardně.
FireFox, Opera i IE8 (vše nejaktuálnější verze).

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » stř 5. led 2011, 22:52

Na to obvykle pomáhá promazání cookies... ale zvláštní, že ti to dělají všechny prohlížeče :geek:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#25 » čtv 6. led 2011, 00:47

Google Chrome bez problemu. Ale je fakt, ze vsechny cookies mazu kazdy den, pri nocnim odhlaseni.

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#26 » čtv 13. čer 2013, 22:03

Test nanečisto na těchto stránkách bývá špatně vyhodnocován minimálně u skupiny B. Když jsem si zkusil test na skupinu B, zobrazilo se mi, že jsem neprospěl, protože jsem získal jen 71 bodů a že minimum pro tuto skupinu je 74.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » pát 14. čer 2013, 06:49

Tak to bude pravděpodobně tím, že jsi zakřížkoval Bčko, namísto ostatních písmen ("nehodící se škrtá").

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#28 » pát 14. čer 2013, 08:47

Ano, té malé poznámky dole jsem si bohužel nevšiml (je to ale trochu matoucí, protože špatné odpovědi se tímto způsobem neodškrtávají). Nicméně, chyba tam pořád je, protože v tomhle případě mi to mělo uznat alespoň skupiny A a C, na které jsem bodově dosáhl.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#29 » pát 14. čer 2013, 08:56

Hodnotí se to stejně jako test u zkoušek, nedosáhl jsi body na nejnáročnější skupinu tedy neuspěl ;)
To samé se zaškrtáváním, na origo žádosti přeškrtáváš to co nechceš, proto to MarK udělal stejně i tady

Uživatelský avatar
Mobster
Příspěvky: 637

Příspěvek#30 » pát 14. čer 2013, 09:03

Aha, nedávno jsem se na to ptal a bylo mi řečeno, že u ostrých zkoušek dostanu alespoň tu skupinu, na kterou jsem bodově dosáhl (samozřejmě, pokud jsem o ní požádal), i když jsem nedosáhl na D a E.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů