Zkušenosti s prodejci zbraní

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1696
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#31 » pát 7. čer 2013, 21:28

Tak to asi nakupujem každej jinde :D



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#32 » sob 8. čer 2013, 23:15

Z Alfa proj mám jak rozporuplné pocity, tak i dobré. Ve svých začítcích, kdy jsem ještě hledal vhodnou pistoli pro LOS střelbu mě pan Pekařík i další dva zákazníci začali vehementně přesvědčovat o Glokách a že nic jiného nemá cenu kupovat. Jenže já to s Glockem prostě neumím, mně se ta pistole nelíbí a tak jsem byl za debila.

Po několika měsících, když jsem si nakonec vybral, jsem u nich objednal GP K100 Xtrim, protože jsou odběraté od Proarms a to už v listopadu 2012. Zbraň měla dorazit v lednu přičemž NP jsem měl do konce února. Bohužel původní zásilka se nejak podělala a vracela se na Slovensko, takže se čekalo na další turnus. Pekařík mi volal, že se GP omlouvá a pošle naoplátku provotřídní kus. Zbraň přišla až v dubnu a protože to byl jen jeden kus, já osobně jsem ho nemohl prvotřídnost nijak porovnat (ale pistolka byla nádherná). Na druhou stranu na cenovce už nebyla cena listopadová, ale nová o 2000 vyšší. Alfaproj navíc už prý dostal naúčtovanou novou cenu, ale platil jsem nakonec onu původní sazbu. Co nejvíce oceňuji je to, že mi počkali další dva měsíce, než jsem si vyřídil nové NP a podrželi mi tedy ten jediný kus.



cora
Příspěvky: 60

Příspěvek#33 » ned 9. čer 2013, 07:53

no myslím, že když Ti nedodali v termínu co měli, tak by spíš ocenit Tvoji trpělivost měli oni... :)



jack-3d
Příspěvky: 155

Příspěvek#34 » ned 9. čer 2013, 13:54

Jasně, ale zpozdil se dodavatel respektive slovenská strana. Každopádně pistolka je supr a to je hlavní.



Ivan1919
Příspěvky: 20

Příspěvek#35 » pát 28. čer 2013, 14:26

Zdravím, chci si koupit svou první zbraň CZ 75b, mohli by jste mi prosím poradit nějaký obchod se zbraněmi v Ostravě? Popřípadě jestli někdo máte zkušenosti s tímhle http://www.zbraneostrava.cz/
A jinak moc chválím tyto stránky, moc mi pomohly ve získání zbrojního průkazu.
děkuji za odpovědi.



stepank
Příspěvky: 7

Příspěvek#36 » pát 28. čer 2013, 16:33

Dvě negativní zkušenosti.
Beareka- pan prodavač mě lohnul o 300Kč. Nejdřív mě vyplísnil, jakto že platím kartou (oni že ztrácí 5% z ceny), i když jsem si předtím jsem si telefonicky ověřil že karta opravdu není problém. Naúčtoval cenu 4.30Kč za náboj, oháněje se "novým" ceníkem. Na webu je i po čtvrt roce cena 4 Kč. Arogance+nepoctivost= odteď jezdím pro náboje jinam. Což mne celkem mrzí, pár tis. nábojů jsem tam bral, a až do této události vždy naprostá spokojenost.

Brymová - spíše taková veselá historka. Nejdříve nákup kartáčů v ráži 7.65 a dostal jsem 6.35. Po nějakém čase nákup 6.35 kartáčů a dostal jsem 7.65 (i přes dotaz, jestli je to opravdu průměr 7.65.) Reklamace ani jednou, nestálo to za cestu a užil jsem oboje. Poprvé prodával plešoun, podruhé paní.

Uživatelský avatar
radimsuchanek
Příspěvky: 81
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#37 » stř 3. črc 2013, 12:04

>Ivan1919<< prodejna portálu www.zbraneostrava.cz je na Střední ulici. Prodávající jsou dva, jeden nemastný a neslaný, s druhým chlapem je to v pohodě. Zatím jsem u nich koupil vše co jsem potřeboval včetně nových zbraní, takže spokojenost. Oproti prodejně v Opavě mají trochu vyšší ceny. Co mi u nich trochu vadí je krátká otevírací doba, zavírají v 17.00 a já to mám sakra naknap. Dotazy přes email jsou zodpovídány někdy ihned, ale odpověď na můj dotaz z 26.6. ještě stále nemám. :(



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#38 » stř 3. črc 2013, 21:22

Jsem z Prahy, Dave v Opletalce je super. Beareka a karty, to slyším poprvé, vždy hotově, pan Novotný je svéráz, ale koupil jsem tam spoustu dobrých věcí, web je opravdu málo obmněňovaný. Prodavači u Brymů, jsou tam dost dlouho, ještě ze Staromáku, lacetku 6,35 + 7,65 ? To je poznat na první pohled, nebo ne ?? Zelený sport mám ještě před sebou, zkušenosti nemám, ale určitě tam naplánuji cestu. Pro mě je super BVS, spoustu zbraní od nich a mám za s sebou i reklamaci, prostě super.



stepank
Příspěvky: 7

Příspěvek#39 » stř 3. črc 2013, 22:29

to Bohuliby
Poprvý jsem důvěřoval prodavači. Podruhý už jsem si ten kartáček prohlíd a zeptal se. Byl jsem ujištěn, že průměr je správný.
V Bearece jsem taky vždy platil hotově, ale v tomhle případě jsem u sebe hotovost neměl, tak jsem volal předem a tázal se.
A souhlasím s tím, že s BVS jedině dobrý zkušenosti.



CB-Servis-Centrum
Příspěvky: 1

Příspěvek#40 » čtv 1. srp 2013, 11:43

V reakci na některé příspěvky diskusního fóra chceme informovat všechny potencionální návštěvníky Střelnice Borek, že pistolovou i brokovou střelnici a maloobchodní prodejnu na této střelnici již několik let provozuje pan Petr Novák (IČO 74822209)

Prosíme, nespojujte zkušenosti s provozem střelnic a prodejny s naší společností CB SERVIS CENTRUM s.r.o., která se zabývá velkoobchodním prodejem zbraní a střeliva, viz. www.guns-trade.cz

Uživatelský avatar
Unzeitik
Příspěvky: 87

Příspěvek#41 » čtv 1. srp 2013, 15:33

Firma Limit z Luhačovic - nevím jestli měli blbej den, ale nelíbí se mi když se mnou mluví někdo jako s blbem a pak mi položí telefon než stihnu říct zdar ...

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#42 » pát 30. srp 2013, 17:36

Chtějí po vás všude ukázat ZP, když se chcete podívat na zbraň na pultě a osahat si ji? Samozřejmě mám na mysli ostrou palnou zbraň... Je to nějak dané zákonem (myslím, že asi ne) nebo je to na uvážení či libovůli toho kterého prodejce/prodavače? Nechci jmenovat, ale třeba na Praze 5 nikdy nic nechtěli ukázat, v prodejně na Praze 1 u hl.nádraží na tom striktně trvali a dokonce mi zbroják po nahlédnutí nevrátili, ale dali si ho bokem a vrátili mi ho až po prohlídce zbraně... :shock: Teda né, že by mi to vadilo, ale byl jsem překvapen.



Biermann
Příspěvky: 121

Příspěvek#43 » pát 30. srp 2013, 18:18

Brno AlfaProj - zbroják nechtěli, Praha Střelecký servis - zbroják chtěli (tam jsem ale byl i se zkoušením zbraní, čili je to o level výš než jen ochmatat si). Obecně pak asi záleží na prodejci. Ze zákona ho chtít nemusí (na ošahání), na druhou stranu chápu, že někdo si tím třeba hlídá to, aby jim někdo nechodil ochmatávat zbraně, když není ani potenciálním kupcem (pokud nemá ZP).



jinda voyer
Příspěvky: 418

Příspěvek#44 » stř 9. říj 2013, 11:25

Nevíte prosím někdo, zda v B.V.S berou platební karty? Nedaří se mi tam dovolat :|



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#45 » stř 9. říj 2013, 23:20

Pochybuji. Terminálu jsem si tedy nevšiml. Nicméně de fakto za rohem máš bankomat ;)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů