Samonabíjecí karabina v 9L

Samonabíjecí pušky
Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#16 » sob 4. úno 2012, 20:59

jj, taky by se mi to líbilo, i když ta cena u nás by nebyla až tak slušná.
jenže než by to někdo dovezl..... a tohle bez licence a potřebných povolení opravdu nepůjde :evil:



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#17 » ned 5. úno 2012, 12:07

vozil to proarms.cz, před lety to vyprodával, protože to nikdo moc nekupoval

měl jsem chvíli pujčenou konverzi na 1911, ale působilo to dojmem splašených trubek - pouzdro trubka z duralu, hlaveň, závěr byl dynamický ne s tlačnou ale tažnou pružinou a na konci tlumič dorazu závěru v podobě gumy

lépe vypadalo tohle, ale jak to pokračuje nevím

http://www.youtube.com/watch?v=MEkmIAps ... re=related

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3752

Příspěvek#18 » ned 5. úno 2012, 13:43

to už je dávno, pokud vím tak to Komár odpískal



nytrak
Příspěvky: 33

Příspěvek#19 » sob 9. úno 2013, 22:44

Nevím jestli jsem ve správným vláknu, ale narazil jsem na zajímavou "samonabíjecí pušku" která se mi zalíbila na první pohled. Druhej ukázal pro mne trochu neuchopitelný informace a tak se ptám.
Zná někdo a případně může ohodnotit BRS99
http://www.zelenysport.cz/puska/brs99-s ... jeci-puska
co do kvality, funkčnosti a takových těch obecných záležitostí? Předpokládaný užití je ochrana zdraví života .... atd. spolu se střílením na střelnici bez nějakých extrémních požadavků na medailový umístění. Nicméně terč na 25m bych rád trefoval.



hetzer6885
Příspěvky: 2

Příspěvek#20 » pát 26. dub 2013, 20:33

BRS99 by měla být civilní verze PM-98. Ohledně civilní verze nevím, ale PM-98 střílí z uzamčeného závěru a přesnost je velice solidní. Na 100 metrů vleže se po chvilkovém seznámení dá umístit přibližně 80% výstřelů na nekrytě ležící figuru vše do zeleného. Ve stoje na 50 metrů úplně vše kolem středu. Velice zdařilé je zhotovení ramenní opěry, která se dá vytahovat v ose hlavně a při úplném vysunutí se dá sklopit pod mírným úhlem dolů, což je docela nutnost pokud není kolimátor. Celkově je s ním střelba velice příjemná. Pokud je civilní verze totožná (až na full auto) s vojenskou tak myslím že je to velice dobrá investice za ty peníze. Jen pro porovnání nové scorpion EVO 3 se svými rozměry, váhou i tuhými ovládacími prvky může jít proti PM zahrabat.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#21 » pon 29. dub 2013, 06:57

Sice plechařina jako škorpík ale jo, dal bych si říct...

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#22 » pon 20. kvě 2013, 19:09

takže pokud má někdo zájem, je údajně k dispozici pár zkušebních kousků TCR-9.
takto totiž odpověděli z czech weapons kámošovi, když se ptal na jejich kousek, který je v prvním příspěvku:

Pane xxxx,

v příloze posílám prospektový materiál zbraně.

Pro Vás jsou k dispozici zbraně z ověřovací série kde jsou k dispozici modely s čísly od 004-009.

Je nutné Vám dát základní informace ke zbrani - zbraň z ověřovací série je zbraní, která byla vyrobena ve zkušební sérii - vzhledem k tomu, že nejsme sériový výrobci zbraní ale vývojová společnost mámek dispozici prozatím prvních 10ks které jsou určeny pro prodej.
Ke zbrani není krabice balení ani průvodní manuál tak jak jej znáte v tištěné podobě od jiných zbraní - časem Vám zašleme instruktážní video.

Zbraně z této ověřovací série v přímém prodeji (při vyzvednutí u nás) Vám můžeme nabídnout za cca 16 500kč vč.DPH. K vyzvednutí může být zbraň u nás v sídle společnosti nebo po dohodě s Vámi a střelnicí - na střelnici GUN CENTER - Otrokovice nebo CORRADO - Ostrava.

Pokud máte zájem a souhlasíte s pořízením takové zbraně pošlete mi Váš návrh pro předání a informace k termínu nákupu. Případné dotazy rád zodpovím.

S pozdravem Kudláček R. - CZECH WEAPONS


foto přikládám.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#23 » čtv 6. čer 2013, 21:37

Elegantní způsob, jak využít rám z G2000 :) . Prakticky stejná kategorie jako osazená karabinová konverze Mechtech, ale to samozřejmě nemusí být na škodu.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#24 » pon 10. čer 2013, 19:00

Zatím jsem si to jen pochoval, ale vypada to pekne... :lol:
Ja si ale spis brousim zuby na mensiho bratricka.



Vlada
Příspěvky: 32

Příspěvek#25 » čtv 20. čer 2013, 14:35

Vypada to trochu kocko-psovite, ale jsem rad, ze se ledy hnuly. Kazdopadne jestli vypusti ven tu jejich 5,56mm pusku, asi jim utrhnu i ruce :)



Grinch
Příspěvky: 75

Příspěvek#26 » čtv 11. črc 2013, 21:09

Obrázek

Tak jsem to zatím poskládal dle oka a změny si vymíní až praxe...

Na optiku nekoukejte, ta čeká na Tikku a až k ní dojdou risery, tak se upne a zkusíme pumpnout V-ARku na přesnost na 50m (ať s nelze vymlouvat na přesnost optiky)

Optika bude asi na 99% ACOG 3*30, tak zítra hodím foto jak to vypadá s tím...

Více fotek na webu

Martin



Grinch
Příspěvky: 75

Příspěvek#27 » čtv 22. srp 2013, 07:10

Obrázek

Tak tady jsou zatím poslední úpravy mojí V-AR v 9mmL :lol: :lol:

Snad se líbí :)

Více fotek na webu

Martin



mc.ready
Příspěvky: 103

Příspěvek#28 » úte 29. led 2019, 20:52

Je tu nejaky vlastnik nove verze Rugeru PC9?



JesusMartines
Příspěvky: 28

Příspěvek#29 » úte 4. čer 2019, 20:23

Grinch můžu se zeptat kde se dá sehnat ten zásobník na VAR 9mm co vypadá jako na 223 ?

Uživatelský avatar
McFly
moderátor
Příspěvky: 1695
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#30 » stř 5. čer 2019, 04:23

Nikde, vyrobil si jej sám.. schoval uzinovej do pláště klasického AR magu..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 0 hostů