Program srazu ZK 2013 - náměty aj.

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
Dr.eddie
Příspěvky: 20

Příspěvek#106 » pát 19. črc 2013, 09:44

Mohli byste prosim vzit ledvinky, pripadne tasky pres rameno na skryte noseni kdo mate? Zatim mam vnitrni Dastu, ale ne vzdy je pouzitelna. Hledam alternativu. Diky!



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#107 » pát 19. črc 2013, 13:26

OK vezmu Falco



jk-stengan
Příspěvky: 193
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#108 » pát 19. črc 2013, 13:33

tak přejezd Čekanice opětovně v provozu a chráněn šrankama...

kýta není páč je Babiš blbec a v Plané od tohoto týdne pouze na obědnání :-( nic méně bude se ke svíčkové podávat uzená krkovice bram.knedlík a špenát

Ivo dorazí na předváděčku LOSu kolem 10hod
a dál mě nic nenapadá ............

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#109 » pát 19. črc 2013, 14:48

Já bych možná doplnil, že bychom opět měli mít připraveny nějaké černopraché hračky :)

Kdo je na nože, tak bych zmínil prodejní výstavu nožů, která se odehrává zítra v Táboře:
Výstava originálních uměleckých výrobků s možností spatřit mistra kovářského a nožířského řemesla přímo při práci. V doprovodném programu předvede Táborský šermířský spolek ukázky reálných kontaktních technik šermu. Vstup volný.
Na setkání s Vámi se těší badatel v technologii výroby a zpracování starobylé oceli wootz Jaromír Kovář a ředitel Husitského muzea Mgr. Jakub Smrčka, Th.D.
Kdo by měl zájem si "odskočit" na výstavu, není problém uložit zbraně do trezoru a zajet se podívat ;)

Uživatelský avatar
Dr.eddie
Příspěvky: 20

Příspěvek#110 » sob 20. črc 2013, 21:13

Super akce, diky vsem co se na ni podileli :!: Moc jsem si to uzil :ugeek:

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 235

Příspěvek#111 » sob 20. črc 2013, 22:01

Bylo to bezva. Díky. :)



KlokanXM
Příspěvky: 95

Příspěvek#112 » sob 20. črc 2013, 23:50

Také se připojuji k poděkování jak organizátorům, tak všem ostatním.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#113 » ned 21. črc 2013, 09:06

Skvělá a přátelská atmosféra, spousta různých zbraní na ohmatání a vyzkoušení.

Díky moc!



Martin70
Příspěvky: 3

Příspěvek#114 » ned 21. črc 2013, 12:35

Výborná atmosféra, nebyl problém půjčit si zbraň a zastřílet si z ní, nebo se na cokoli zeptat. Všem děkuji.

Uživatelský avatar
LudaM
Příspěvky: 2

Příspěvek#115 » ned 21. črc 2013, 13:54

Také všem děkuji. Dobrá střelnice, k vidění krásné kousky, super akce. :D

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#116 » ned 21. črc 2013, 14:26

Tak jsem právě dorazil domů a ani jsem cestou nemusel stavět abych si dal dvacet :mrgreen: rád jsem Vás všechny zas viděl, byla to prima sobota. Jdu vykládat ten zaprasený šrot z auta.



jarhud
Příspěvky: 4

Příspěvek#117 » ned 21. črc 2013, 14:30

Připojuji se k díkům! Jak organizátorům, tak správci střelnice, tak instruktorovi LOS. Ale i všem přítomným. Naučil jsem se držet jinak pistoli, změnu postoje, a hlavně měl jsem možnost zastřílet si se spoustou různých zbraní, které mi pomůžou při výběru mých prvních zbraní.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#118 » ned 21. črc 2013, 14:52

Tak i já se přiojuji s poděkováním. Byl to prima víkend nejen zábavný, s možností vystřelit s ze spousty různých zbraní, ale díky Ivošovu rychlokurzu akční střelby, také mimořádně poučný. Ještě jednou dík :)

Uživatelský avatar
Noir
Příspěvky: 65

Příspěvek#119 » ned 21. črc 2013, 17:07

Velký dík organizátorům, že se zase postarali o skvělou akci, na které člověk nevěděl kam skočit dřív.
Výborný byl losík zvrhlý do půldenního výcviku, díky Ivoši.
Jen škoda, že nedorazil HighlandArms, ač měl díky Patrikovi i tak slušné zastoupení, bylo by fajn porovnat jejich nový výtvor se škorpem a starou UZInou.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#120 » ned 21. črc 2013, 17:14

Aby tech diku nebylo malo, tak i za mne velke podekovani vsem. Dopoledne jsem nevyzkousel ani polovinu toho co jsem chtel, tak snad priste ;-) A specialni diky Ivosovi za cene rady a trpelivost s nami zacatecniky.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů