Kalendář ZbraněKvalitně.cz – diskuze nad fotkami

Připomínky k hlavní části serveru


mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#61 » pát 9. srp 2013, 12:45

Stepan: nevsiml jsem si, ze by tu byla poptavka po profesionalnim kritikovi.
Tak bud tak laskav a kritiky do predlozeni svych del zanech.
Dekuji



Steiner
Příspěvky: 784
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#62 » pát 9. srp 2013, 12:54

Tak sem právě zjistil, že když si rozkliknu někoho profil a kliknu "Přidat nepřítele", tak se mi nezobrazují jeho příspěvky. YATTA ! :mrgreen:



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#63 » pát 9. srp 2013, 13:02

Stepan píše:Já se fotografováním (zrcadlovkami) zabývám už asi 10 let a za tu dobu jsem se něco naučil...

Jak je to s tou nestrannosti? Za 10 let musíš mít fotek po k...t :oops: Zřejmě jen papouškuješ, to co ostatní vytýkají tým fotkám.



Stepan
Příspěvky: 106

Příspěvek#64 » pát 9. srp 2013, 14:31

Že někteří mají potřebu stále útočit na mě, místo aby se zkusili zamyslet, jestli aspoň něco z toho, co jsem napsal, není náhodou pravda, je unavující. Jako kdyby vás štvalo, že mám vlastní názor, nebo co... co vás tak dráždí? Zamyslete se. Myšlení je dobrá věc. Bohužel vůbec není populární.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#65 » pát 9. srp 2013, 16:07

No ono je spíš unavující furt koukat na bláboly od někoho, kdo zatím neukázal, že by něco uměl. Dokud nepošleš aspoň jednu koukatelnou fotku nebo neprokážeš, pro jakou galerii děláš kurátora, tak se prosím zdrž komentářů mých fotek. Smiř se s tím, že nejsi jejich cílová skupina a já nejsem dostatečně na výši, abych tvoji kritiku pochopil.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#66 » pát 9. srp 2013, 19:14

Lidi by si i nechali poradit, v některých věcech máš možná i pravdu. Ale už jsem Ti jednou napsal:
Patrik píše:Jenže ty svými názory a argumenty arogantně poučuješ a vnucuješ je za každou cenu bez ohledu nato jestli o to ostatní stojí a je jedno jestli jde o fotografie, revolver či 1911.

Stepan píše:... co vás tak dráždí?
Ty.
A už bys mohl pochopit, že jsi se dostal do fáze, kdy s tebou bude každý, už z principu nesouhlasit ať už napíšeš cokoliv.



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#67 » pát 9. srp 2013, 19:57

Hezky jsi to napsal, Patriku. Kratce a presne.



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » sob 10. srp 2013, 06:12

Stepan píše:To je omyl. Profesionální kritikové a recenzenti nemusejí mít ve svém oboru naprosto žádný tvůrčí talent, stačí, když dokážou myslet. Kdyby kritik sám aktivně působil v oboru, který hodnotí, nemohl by být nestranný.


A tohle důvod, proč mám kritiky v různých oborech u zadele, sami neumí, ale kecají, jak to má být.

Máš teoreticky nastudováno, to je fajn, ale jak píše Ken Rockwell, photography is art. Chápeš to? Nejhorší je aplikování různých pravidel a nejlépe všech najednou...

Mám dotaz na kalendář, ty fotky budou nad ním, nebo jako překryté pozadí?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#69 » ned 11. srp 2013, 03:50

Předloni byl kalendář s daty dole, loni na pravé straně a letos se ještě uvidí. Pro představu jeden z loňských listů:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



PaF
Příspěvky: 877

Příspěvek#70 » ned 11. srp 2013, 18:13

:lol: :roll: :lol:
jj, kritici, to je moje...



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#71 » ned 11. srp 2013, 20:25

Biggles píše:Když spojím dvě věci, co mi nejdou. Lidi a BW :D

:shock: Bacha, Biggles přezbrojuje na těžký kalibr. :mrgreen:

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#72 » ned 11. srp 2013, 20:29

No co, 12/76 :D

Uživatelský avatar
staM
Příspěvky: 267

Příspěvek#73 » ned 11. srp 2013, 20:49

Stepan píše:Že někteří mají potřebu stále útočit na mě, místo aby se zkusili zamyslet, jestli aspoň něco z toho, co jsem napsal, není náhodou pravda, je unavující. Jako kdyby vás štvalo, že mám vlastní názor, nebo co... co vás tak dráždí? Zamyslete se. Myšlení je dobrá věc. Bohužel vůbec není populární.

Možná by jsi se Stepane měl zamyslet sám nad sebou.Zkus to například nad tímto:
odjinud píše:Stepane, mas problem skoro s kazdym uzivatelem a snad na kazdem foru, na kterem se zacnes projevovat. Statisticky vzato nebudou vsichni vsude jen a sami idioti, takze asi bude problem v tobe a tvem chovani. Klidne si to nakresli, u koho se ty cary vsech konfliktu sbihaji Nedelam si iluze, ze by sis moji radu vzal k srdci, ale protoze je uprimna, treba mi to zlepsi karmu. Urcite mam take co dohanet. ;)

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#74 » úte 20. srp 2013, 18:58

Pěkné fotky jsi přidal, jen co je pravda, Johnnyjaku :)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#75 » úte 20. srp 2013, 19:54

To vypadá na přirážku za černou barvu až se bude tisknout kalendář :mrgreen:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů