CZ 75 P-07 Duty

Glock a spol.


markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#241 » pát 30. srp 2013, 11:21

Najde se ochotný majitel Duty a změří mi šířku lučíku? Díky.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#242 » stř 25. zář 2013, 17:16

Zdravím pánové,
mám otázku koupil jsem starší CZ 75 P-07 Duty cca 1500 (výstřelů říkal majitel) a střílel jsem s ní dneska 100 nábojů 50 alsa pro a 50 SB originál střelba v pohodě nic se nesekalo jen prostě nezůstává po posledním vystřeleném náboji závěr v zadní poloze. Zůstal pouze jednou asi náhoda. Taky jsem zkoušel stáhnout závěr dozadu s prázdným zásobníkem v pistoli a taky nezůstal vzadu. Na pistoli mám nainstalovanou páčku na vypouštění kohoutu ne pojistku. Zbraň je ještě v záruce mám jí reklamovat nebo je to normální ? Měl jsem CZ 75 compact a ten to nedělal pokud jsem si závěr neshodil sám při střelbě palcem , ale při stažení závěru s prázdným zásobníkem zůstal otevřený.



markus
Příspěvky: 33
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#243 » stř 25. zář 2013, 19:41

Bývá to řešeno podobně u všech pistolí, na podavači náboje v zásobníku je výstupek, který zevnitř nadzvedne záchyt závěru, takže než se ozve nějaký majitel Duty, tak mrkněte, jestli to není ulomené.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#244 » stř 25. zář 2013, 21:38

Dělá to se všemi zásobníky? Mohl by být omačkaný podavač nebo slabá pružina...
Dál bych zkusil provést rozborku, vrátit do rámu záchyt závěru a vsunout prázdný zásobník - měl bys vidět, jak se záchyt nadzvihne.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#245 » čtv 26. zář 2013, 06:43

Včera jsem to zkusil rozebrat pročistil a promazal jsem jeden zásobník sundal jsem rám vrátil tam záchyt a sledoval jestli to prázdný zásobník nadzvihne. Takhle na sucho se ten záchyt o ten zásobník zvedne krásně , ale asi už bude slabší pružina nebo je omačkaný napatrně ten výstupek na podavači a nemá to pak sílu na ten záchyt zatlačit jak má.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#246 » čtv 26. zář 2013, 06:57

Jo a ještě se zeptám jestli taky u Duty praská záchyt po čase jako u klasické cz 75 ?
Jinak zbraň je to suprová spoušťák omega mě hned sednul a se zbraní je střelba v pohodě.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#247 » čtv 26. zář 2013, 10:39

A ten zásobník jsi promazal proč? Aby se v něm nalepil bordel co nejdříve?

Uživatelský avatar
Voyager1
Příspěvky: 72

Příspěvek#248 » čtv 26. zář 2013, 12:48

Zdravím Dutynáře, včera jsem si z Opletalky přinesl domů milenku a mám na Vás otázku:
Tím, že je nová, je "pomazaná" nějakým konzervačním přípravkem...Jak NOVOU duty poprvé ošetřit?

Díky ;)
Naposledy upravil(a) Voyager1 dne čtv 26. zář 2013, 12:59, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#249 » čtv 26. zář 2013, 12:51

Jestli je vopatlaná, tak utřít 8-)

Uživatelský avatar
Voyager1
Příspěvky: 72

Příspěvek#250 » čtv 26. zář 2013, 12:59

Ok, jo to mě napadlo taky-to jsem udělal, ale předpokládám, že i po rozborce utřít jednotlivé části?
Po utření už nic?

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#251 » čtv 26. zář 2013, 13:54

Biggles píše:A ten zásobník jsi promazal proč? Aby se v něm nalepil bordel co nejdříve?

Aby se tam ta pružina a podavač pohybovali volněji. Ten bordel už tam byl stejně. Nicméně můj problém to nevyřešilo. Promazání se myslel vytření hadříkem ne nános oleje :twisted:

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#252 » čtv 26. zář 2013, 13:55

A co špatné až moc pevné držení.
Já mám sice CZ100, ta má ještě klasickou packu, ale stává se mi, že ji občas podržím dole a závěr jede zpět.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#253 » čtv 26. zář 2013, 14:00

No to by bylo možné ale mě nezůstane závěr vzadu i když ho stáhnu dozadu ručně s prázdným zásobníkem ve zbrani a to by přeci vzadu zůstat měl ?

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#254 » čtv 26. zář 2013, 17:53

To by zůstat měl. Vyzkoušej jinej zásobník (pokud nemáš, tak třeba v krámě), pokud to problém vyřeší, tak je unavená pružina nebo vojetej podavač, pokud ne, tak je nemocnej záchyt. A ten volej si do zásobníku klidně nalej i se smajlíkem. Dobrej způsob, jak si způsobovat sám závady.......

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#255 » čtv 26. zář 2013, 18:14

Hi díky za dobré rady. Vyzkouším na prodejně až se tam dostanu. A do toho zásobníku se smajlíci už nevejdou protože 16 nábojů tam vleze jen tak tak :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti