Remington 597

Dlouhé zbraně .22LR
Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#16 » pát 25. říj 2013, 21:52

Tak to jsi měl štěstí, mě odepsaly, že toto zboží mi mimo území USA nemohou zaslat :( Doporučili mi obchodníka s licencí. Nakonec jsem kladívko sehnal viz výše. Je to k nezaplacení, ta puška je pak úplně někde jinde :)



xstanleyd
Příspěvky: 40

Příspěvek#17 » sob 26. říj 2013, 07:36

No jasně.Nelze to objednat přímo.Chce to obrátit se na firmy co obchodují v USA a posílají zboží sem.Ale jak říkáš,je to uplně jiná zbraň.Nevím proč dělají tak děsnou spoušť original.Určitě proto,aby lidi utráceli za doplňky.Když jsem viděl,co mi přišlo za "hovínko" za ty peníze,bylo mi ouzko :-D Ale je fakt,pominu li zpracování a material,bylo pro mě překvapením jak super a přesná dokáže být malorážka.Je to dost podceňovaná zbraň.Jen jsem musel odzkoušet dost střeliva,než jsem přišel na to,co jí "chutná" a střílí přesně!

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#18 » sob 26. říj 2013, 14:06

Souhlasím, moc jsem ji u nikoho neviděl a když ji vytáhnu na střelnici, tak se mne chodí občas ptát co je to za flintu (většinou konzervativní myslivci). Když jsi nakousnul ty náboje, co používáš? Já střílím jen tak pro zábavu bez optiky a zkoušel jsem náboje hlavně z hlediska spolehlivosti. Jako výborný kompromis mezi cenou, výkonem, přesností a spolehlivostí se mi jeví sypané Federal champion.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



xstanleyd
Příspěvky: 40

Příspěvek#19 » sob 26. říj 2013, 18:06

Hele,vyzkoušel jsem 6 typů a výrobců....Jedny špatně přebíjely,druhé lítaly všude možně atd.Ted používám American Eagle a jsou do této flinty naprosto TOP.Super chodí,a jsou přesné...sešteluju optiku jen jednou na začátku,a pak jde jeden za druhým!!!Jsem fakt spokojený...
2013-10-26-342.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



xstanleyd
Příspěvky: 40

Příspěvek#20 » sob 26. říj 2013, 18:12

Tohle je na 70m s oporou..... Ta levá část s vetším rozptylem,je poslední zásobník na odchodu,"vykropený" najednou......
2013-10-26-343.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
TREW
Příspěvky: 170

Příspěvek#21 » sob 26. říj 2013, 19:01

Tak tyhle jsem taky zkoušel a musel je dostřílet s Beretty 71, v Remingtonu se mi zasekávaly.



xstanleyd
Příspěvky: 40

Příspěvek#22 » sob 26. říj 2013, 19:29

Tak je to zřejmě otázka každého kusu zbraně...Já už jiné nechci.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#23 » úte 19. lis 2013, 01:53

Rimmer132 píše:Remingtony 597? Můžu se zeptat na spokojenost a dojem? Klidně SZ, ať tady neplevelíme jiné vlákno.


Zatím bez problému, používáme na soutěžích spíše akčnějšího rázu. Jo, jeden zásobník nám taky blbne, ještě jsem se na něj nedíval.



petrx
Příspěvky: 141

Příspěvek#24 » úte 19. lis 2013, 07:49

používáme tuhle malorážku na akcích pro veřejnost, nastříleno má 5500+

je potřeba ji čistit, pokud se nachá zasranej mechanismus, vyskočil nám vytahovač

čistit je potřeba i zásobníky, po cca 400 ranách v kuse byl 10-ti ranej zásobník zaliskanej od mazadla a povýstřelových splodin, že se zasekával

máme ji osazenou levnou optikou 4x40, střílíme na sklopky o průměru 5cm na 25 a průměr 10cm na 50 metrů a na tuto vzdálenost to padá každou ranou



Athyrus
Příspěvky: 5

Příspěvek#25 » ned 22. bře 2015, 20:41

Mám dotaz na vlastníky Remingtona 597. Pořídil jsem si ho a potřebuju ho rozebrat a vypucovat. Je k tomu potřeba nějaký speciální imbus nebo jen vyzkoušet který bude pasovat na šrouby nerad bych si je totiž strhal :D



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#26 » ned 27. zář 2015, 10:09

xstanleyd na 70 metru to je docela velky rozptyl kolik se ti s tim nejlepe povedlo soustřel uvažiji o tehle malorážce ale bojim se přenosti u samonabiječky



honzazd
Příspěvky: 156

Příspěvek#27 » úte 13. pro 2016, 19:30

Ahoj. Chtěl bych se zeptat majitelů této malorážky. Jak funguje a jestli dobře přebíjí. Koukal jsem na různá videa a tam jim to špatně přebíjelo. Ještě na ten 25 ranný zásobník. díky



Zeberdee
Příspěvky: 143

Příspěvek#28 » pát 27. dub 2018, 13:36

zdravím, rád bych přidal pár postřechů.

Pořídil jsem remingtona jako bazarovku, osazená je standardní noname optikou 4x32. Nevím sice kolik má nalítáno, ale málo to asi nebude. Rozebrat a vyčistit není nic složitého, jen je třeba dávat pozor na dotahování šroubů, ostatně jako všude jinde. Mechanismus je jednoduchý a s trochou oleje a zubního kartáčku ho vyčistíte za pár minut.
Šedá pažba je trochu nuda, takže snese nános krylonu dle vlastní fantazie, u mě zatím ve fázi plánu.
S optikou 4x32 se dá pohodlně střílet na 25 metrů na terč, na 45m jsem střílel na krabičky od nábojů, ale nečekejte 100% přesnost, na to už je optika slabá.
S podáváním nábojů nemám problém. Ze začátku, když jsem zkoušel asi 5 druhů nábojů vč. subs. a HV tak se někdy kousla nábojnice v okénku. Od té doby, co používám "prachobyčejné" SB standard, jsem neměl ani jednu závadu (cca 600ks).
Zásobník na 30r je na výměnu, resp. dle prasklé pružiny jsem ho zkrátil a zatím funguje. Nové fungují parádně, nikdy nenabíjím do plna, ostatně ani u pistole. 10r zásobníky nemám.
Pažba je docela tvrdá a maličko kratší, než by mohla být, myslím, že to vyřeším nějakým návlekem na pažbu.
Díky absenci zpětného rázu tvrdost pažby sice moc nevadí, ale jsem zhejčkanej.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Héfaistos, Simier a 7 hostů