Armyshopy - obchody s výstrojí a střeleckou tematikou

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#1 » úte 29. říj 2013, 21:11

Armyshop MASH na Smíchově v Praze (Vltavská 24) - velký výběr bez tlačenice, Franta Laštovka tam má systém a přehled o věcech, co nabízí ! Já dávám 1* ... Jedině s parkovaním je to špatné-nechat auto někde v bočních ulicích a dojít pěšky :(



Behemot
Příspěvky: 86
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » úte 29. říj 2013, 21:22

Armyshop-Praha - povětšinou nové věci, v létě zajímavé akce na kraťasy apod.

Vojenský materiál Asgard - Kozly u hlavní silnice, poznáte to podle techniky u budovy; nové i staré věci, docela široký výběr věcí, znehodnocené zbraně; nic jsem konkrétně nekupoval, ale obsluha vypadala celkem ochotná, solidní ceny (je to trochu mimo civilizaci)

MARS&ARMS - nekonformní trička, cedulky, doplňky, hudba

Nekonformní samolepky Stickers-cz - samolepky mj. se zbraňovou tematikou, jsem nově partnerem, tak je možnost převzetí u mě v Praze; v krátké době budeme rozšiřovat sortiment o hrnky, různé cedulky, doplňky a podobné věci (trochu budeme konkurovat MARS&ARMS); když budete mít nápad na motiv nebo si chtít něco vyrobit na zakázku, piště

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#3 » úte 29. říj 2013, 21:57

army-shop.cz nekdy levny veci da se tam dobre koupit
earmyshop.cz tady maji nejlevnejsi cesky veci
alfatactical.cz od vseho neco :) kamenna prodejna v Plzni



Hilly
Příspěvky: 54

Příspěvek#4 » pát 10. led 2014, 13:27

www.military-land.cz - Army shop ve Zlíně! Byl jsem se tam podívat a příjemné překvapení v podobě velké prodejny s hodně věcmi. Určitě si člověk vybere ;)

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#5 » pát 10. led 2014, 14:53

www.arbull.com dobrej obchod. Jsou tu spis veci ktery se jinde blbe schani. A maji nadherna tricka 7.62design. Jo a jeste pokud si neco koupite tak vam pride katalog a zdarma prisel na novej rok :) pro neinternetaky.



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#6 » pon 13. led 2014, 10:17

armed.cz - kousek od Avimu, Alsa Pro 9mm 399 Kč/100 ks
Ochotný prodavač, pomáhal mi s výběrem pouzder.



Behemot
Příspěvky: 86
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » úte 13. led 2015, 16:41

Armed teď otevřel novou prodejnu kousek od nás ve Vysočanech.



novottom
Příspěvky: 18

Příspěvek#8 » čtv 12. bře 2015, 13:19

můj oblíbený brněnský army shop s e-shopem http://www.army-store.net/ - hlavní výhody skutečná skladovost, poštovné

Uživatelský avatar
Tardis
Příspěvky: 152

Příspěvek#9 » stř 7. zář 2016, 19:23

Ahoj, víte někdo o armyshopu v HK? Vím, že je v Chrudimy Excalibur, pak až Liberec/Praha/Jaroměř - Ostroměř je zrušená. Díky



Antoaneto
Příspěvky: 6

Příspěvek#10 » čtv 15. čer 2017, 15:28

Ostroměř už opět jede.

Uživatelský avatar
Din
Příspěvky: 128

Příspěvek#11 » sob 23. čer 2018, 21:27

Na zajímavý armyshop jsem narazil v Kolíně nedaleko náměstí. Majitel je trošku svérázný maník, ale jinak je to tam hodně zajímavé... Kdo má cestu kolem, doporučuji tam nakouknout, možná za nepražské ceny něco nakoupit a s tím týpkem i smysluplně pokecat...
Din

Uživatelský avatar
ErikCartmen
Příspěvky: 54

Příspěvek#12 » sob 9. bře 2019, 12:07

Ahoj, poraďte obchod, kde drží skladem G19 a SFP9, nejlépe Praha, klidně i Plzeň. Spíš se slušnou obsluhou. Koukal jsem třeba na Alpha taktical, nebo zbraně Motol. Máte nějaký jiný tip?

Uživatelský avatar
Miata
Příspěvky: 201

Příspěvek#13 » sob 9. bře 2019, 14:20

Beareka v Praze



milonk
Příspěvky: 102

Příspěvek#14 » sob 9. bře 2019, 14:43

Mozna streleckyservis.cz a jejich zkouseni zbrani. Nevim jak ted, ale pred casem tam sfp9 a nejakyho gloka urcite meli (primo na vyzkouseni).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů

cron