Great Gun Derringer .54

Black Powder a vše co k tomu patří
Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#1 » úte 31. pro 2013, 20:51

nazdar tohodle jsem dostal k vánocům bouch jsem z něho asi 6krát no je to kanon ale i na 9mm nenechám dopustit založil jsem toto forum pro 54 kaře tak se chlubte a předávejte zkušenosti heskej novej rok
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



JendaP
Příspěvky: 11

Příspěvek#2 » úte 31. pro 2013, 22:17

Ahoj, mám taky tuhle ráži ale v černém provedení, klasika se mi líbí víc ale to je jen můj názor ;) . Vystřelil jsem asi cca 30 ran s dávkou prachu 2,5 gr, střela mazaná 1:1 včelí vosk a hovězí sádlo. Rána to je neskutečná a bylo mi doporučeno dát míň prachu. Mám připravený nádobky s 2,2 gr, 2,1 gr, a 2 gr ale ještě jsem to nezkusil. Je to jinak moc pěkná hračka. Každý další zkušenosti také přivítám. Na 25m, jsem dal na terči 9 ale to byla po dalších střelách spíš náhoda :?

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#3 » úte 31. pro 2013, 22:24

nazdar já tam dal 3g podle dig. váhy co jsem si koupil tak to teda příště uberu heskej novej rok b52 jo a mažu jelením lojem mám to asi 20let ověřené

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#4 » pát 10. led 2014, 15:42

dnes test na střelnici přes hradla bohužel pro dým až na 8 pokus reakce snímače kule 22g rychlost 205m energie 462.28 j počítal jsem že to bude víc ale zaplat pánbůh za to



motofoko
Příspěvky: 7

Příspěvek#5 » sob 11. led 2014, 17:34

Dnes som aj ja potrapil ten svoj, navazka: 2 x nasypka GG pre 45. Okrem problemov s hyperodolnymi nemeckymi zapalkami vsetko OK. Vyprskal som 25 kuskov a ku koncu uz som ruku trochu citil. Zaver je, ze na diery do papiera stacia bohate mensie raze a postrielanicko to bude prijemnejsie. Asi sa niekde poobzeram po 9mm verzii.

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#6 » sob 11. led 2014, 18:10

No, to asi řešení nebude, ta mlátí do ruky kvůli malé velikosti a lehkosti taky tak, nejpříjemnější je .45



Jan Jeni
Příspěvky: 156

Příspěvek#7 » sob 11. led 2014, 19:24

:roll: JJ PRAVDA NÁMĚSTKU

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#8 » úte 14. led 2014, 17:13

dnes test g54 proti 9mm para .... 54 střela bronz soustružená posunula olověný blok 10 krát 10 cm .... stříleno na 10m o 1.5cm dále než 9mm. 9 mm je fakt sračka jak říkají amíci

Promazáno, upraveno tak aby názvosloví používano B52 nemátlo další čtenáře. P.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#9 » stř 15. led 2014, 13:16

Mimochodem, nenechal by me nejaky Prazak jednu ranu vystrelit? Docela by me zajimalo, jake to je... Predem dik



motofoko
Příspěvky: 7

Příspěvek#10 » stř 15. led 2014, 15:05

E-Ryc píše:Mimochodem, nenechal by me nejaky Prazak jednu ranu vystrelit? Docela by me zajimalo, jake to je... Predem dik


Kludne, mam GG v .54 4palec a strelnicu Magnum za rohom.



motofoko
Příspěvky: 7

Příspěvek#11 » ned 19. led 2014, 13:28

Tak vcera som gg zase potrapil.

Zaver1: SB zapalky su oproti Dynamit Nobel nebe a dudy. SB odpaluju na 100% bez akychkolvek problemov.

Zaver2: Mazanie bude asi dolezita vec. Dosiel mi loj a tak som mazal nejakym zazrakom TetraGunGrease co mi dali povodne v predajni a vyskledok bol ze prvych tak 10 ran mi subjektivne prislo konzistentnejsich nez s lojom, ale naopak poslednych 5 (z celkoveho poctu 25) uz si lietalo doslova kam chcelo. Pricitam to znecisteniu zbrane a pravdepodobne uz to ten zazrak nedokazal namazat.

Aky je vlastne ozajstny vyznam toho mazadla a ake su jeho idealne vlastnosti?

Moj odhad:
1) sluzi to v prvej rade ako tesnenie, takze by to asi nemalo byt moc tekute aby to dokazalo co to utesnit
2) malo by to byt aspon trochu ohnovzdorne, aby sa to nepalilo a nezasieralo hlaven este viac nez splodiny prachu
3) Nejaky cistiaci ucinok???

Dalsia otazka:

ma nejaky vacsi zmysel z GG strielat ogivaly? (myslim trebars koli typu drazok a tak) pocitam ze na gulu s flastrom by znecistenie nemalo az taky vplyv a aj mazanie by bolo ked nic ine tak aspon konzistentne.



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#12 » ned 19. led 2014, 21:54

Tak diky b52 za moznost vyzkouset. Kopanec to byl pekny a to pry bylo naladovano 2/3 obvykle davky - hodina na strelnici musi byt pekny ficak :)

Uživatelský avatar
b52
Příspěvky: 86

Příspěvek#13 » pon 20. led 2014, 17:46

ahoj tak dnes střelba do klasických padacích poprů naládováno 3.5gramu prachu ... na 15 m bohužel srovnání bylo pouze z 9 makarov poligon nikdo lepší bouchačku na střelnici neměl---- po podepření figur klacíkem ca5mm v průměru je54 ka bez problémů po každém výstřelu klacík zlomen poper padl ---- makarov jen odraz tak že zastavující účinek je jednoznačný pro g54 a to je pro obranu ok



motofoko
Příspěvky: 7

Příspěvek#14 » čtv 19. čer 2014, 11:56

Dnes som nechal urobit maly zlepsovak, je to povodny nabijak 54 GG stiahnuty na sustruhu. Funguje v kombinacii s odlycovacimi tamponmi dokonale len treba kupovat take co sa nerozpadavaju pri postriekani WD40 vacsinou staci ak su 100% cotton ale uz som mal aj take kde to neplatilo.

Podla mna by to takto mohli kludne vyrabat rovno funkcii nabijaca to nevadi a usetri to dalsi nastroj kotry mimochodom nie je vobec jednoduche kupit.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



hoffo
Příspěvky: 1

Příspěvek#15 » stř 7. úno 2018, 18:02

Ahojte... tiež mám GG .54 a doteraz som používal perkusné zápalky S&B 4.0, ktoré boli 100%. Ale už dlhší čas sa nedajú nikde zohnať... Údajne náhrada za ne sú napr. Remington No.10. Len to číslovanie mi tam nesedí. Má s tým niekto skúsenosti? Ako je to s kvalitou? Údajne s iným typom perkusných zápaliek má GG problém z odpálením spodnej hlavne... ? dík.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů