Nakup v CZUB se slevou pro ozbrojene složky.



Rogerson
Příspěvky: 52

Příspěvek#1 » stř 8. led 2014, 11:39

Nemate nekdo zkusenost s nakupem pro ozbrojene slozky s 20% slevou? Jde mi o to zda neni problem s tim, ze napr.kamarad policista si koupi novou pistoli se slevou a nasledne mi ji pozdeji legalne proda na ZP a NP? Diky za odpovedi.

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#2 » stř 8. led 2014, 11:59

To je zcela běžné, a těžko mu v tom může někdo zabránit.



vlasten
Příspěvky: 131

Příspěvek#3 » stř 8. led 2014, 13:34

V podnikové prodejně mi tohle normálně radili udělat. Když jsem chtěl koupit zbraň, tak se mne ptali, jestli nemám známého policistu, který by to koupil na sebe, že tam není žádné omezení dalších převodů. ;)



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#4 » stř 8. led 2014, 14:19

Ja nevim pratele. Pri koupi prvniho Shadowa jsem vyuzil teto slevy a zbran byla behem pul roku 3 x opravovana. (Vystrileno za tu dobu cca 8000 ran) jednalo se o vymenu vytahovace, praskle tahlo spouste a dalsi veci. Zbran se proste sypala jak domecek z karet. Spasovani zbrane a chod zbrane byl des. Cca po trech letech jsem koupil druheho jako nahradni zbran, tentokrat bez slevy z exportni serie do USA a bez problemu. Kolega co delal v UB zbrojire mi tvrdi, ze nejlepsi zbrane jdou na export, vsehochut zustane doma a nejvetsi mrchy jdou do teto slevy. Nevim to jiste, ale me empiricke overeni tak nejak vypovida...



Rogerson
Příspěvky: 52

Příspěvek#5 » stř 8. led 2014, 14:28

Tim mi chces rict, ze nejdriv chteji videt sluzebni prukaz a podle toho ti vytahnou z pod pultu tu "spravnou" zbran? Tomu se mi snad nechce verit...mozne je vsechno...

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » stř 8. led 2014, 16:16

U nás je možné všechno :roll:

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#7 » stř 8. led 2014, 17:19

A zeptám se nevíte někdo jak přibližně dlouho bude ta akce trvat? Chci si koupit asi Duty, ale nebude to hned.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » stř 8. led 2014, 17:27

Je to dlouhodobá nabídka.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » stř 8. led 2014, 17:28

Ta nabídka je pořád jen se nevztahuje na všechny zbraně.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#10 » stř 8. led 2014, 17:30

Tak to jsem rád, začínám vybírat a Duty je jedna z možností. Díky za pomoc ;-)

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » stř 8. led 2014, 17:32

Duty v té nabídce určitě bude.

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#12 » stř 8. led 2014, 17:34

Jojo, je tam, jen mě zajímalo jak dlouho bude, teď zbývá jenom došetřit. Díky

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » stř 8. led 2014, 17:43

Určitě bude dlouho je to myšleno jako služební zbraň pro ozbrojené složky.



tomas fuk
Příspěvky: 831

Příspěvek#14 » stř 8. led 2014, 20:35

Na cezety toho je napsano ohledne dvou kvalit vyroby hodne. Ale jeste nikdo nikdy nepodal 100%ni dukaz. Podle me je to jen mytus. Sam jsem zkousel tohle vypatrat a znamy z czub mi rekl, ze je to kravina, ze je jedna linka a ta dela jedny pistole. Rozdil v exportnich je v prislusenstvi. Napr do USA se tusim pribaluji oba ovladeace k DUTY a zamek. Takze jsou vyvozni kusy, ale rozdily jsou v prislusenstvi.
A taky jak psal kolega vyse. Kdyz prijde clovek, necha si vyskladet nekolik stejnych zbrani, jednu si vybere a ukaze sluzebni prukaz k uplatneni slevy, tak asi tezko mu reknou. Pane tuhle vam neprodame, ale pockejte chvilicku ja vam prinesu ze skladu jinou, tu samou a tu uz vam na tu slevu prodame. U cezet je to fakt jen o stesti na kus.



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#15 » stř 8. led 2014, 20:51

Je to na soukrome zbrane prislusniku ozbroj. sil a sboru. A je to dlouhodoba zalezitost trvajici uz aspon 7 let... Takze snad nehrozi, ze by to zrusili... Pokud jde o linku, mas urcite pravdu, je jen jedna. Zrovna tohle jsem namitl kolegovi. On tvrdi, ze se zbrane rozdeluji az pri kontrole vyrobnich toleranci... Ale na vlastni oci jsem to nevidel. Takze to nemuzu tvrdit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů