11.01.2014 - Závod LOS: Pohárový závod

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 12. led 2014, 01:58

komentáře k závodu

11.01.2014
GunCenter

Pohárový závod

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/247/



Jakuza87
Příspěvky: 102

Příspěvek#2 » ned 12. led 2014, 09:04

Dalsi vypeceny zavod. Ale ponevadz jsem tuhle sobotu nejak postradal rychlost tak jsem na nic nenaletel. Jenom uz vim ze popry proste v tme nevidim.
Jo za matejskou palec hore, bo ta za to stala. Jen mne ,mrzi ze diky casu na vlak jsem si ji detailne neprohlidnul

Uživatelský avatar
Mnemonic45
Příspěvky: 23

Příspěvek#3 » ned 12. led 2014, 09:24

Super závod, matějská pouť byla nezapomenutelná. A to dřepování do tepu 150 bylo taky něco, málem jsem k té situaci pak lezl po čtyřech :) :)

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 12. led 2014, 15:00

Našla se tu krabička patronů. Kdo zapomněl, necht se přihlásí u mne.



kiberbop
Příspěvky: 4

Příspěvek#5 » ned 12. led 2014, 17:40

Zavod jako vzdy bajecny. Siuace velmi pekne provedene. Hlavne posledni tam jsme se asi vsichni radne pobavili :D Díky vsem za dobre napady. Priste urcite zas se uvidime. PH

Uživatelský avatar
Blondýna
Příspěvky: 25

Příspěvek#6 » ned 12. led 2014, 18:11

Krásný večer kluci ..
Ještě jednou děkujeme za úžasné závody! Minule jsem myslela, že nemůžete už vymyslet už nového ... ale vypadá to, že nás bude překvapovat ještě hodně dlouho.

Za to zatloukání hřebíků by se měli někteří střelci teda stydět. Řekla bych, že dámská část byla s kladivem úspěšnější. A konečně se povedlo a toho CMK jsem rozpoznala a nestřelila (možná budu mít kladné body).

Těšíme se na příště
Vaše holky!

Uživatelský avatar
Georg
Příspěvky: 1220

Příspěvek#7 » ned 12. led 2014, 20:37

Zdravíčko, tož i já sem se konečně dostal k PC, abych ohodnotil sqělý závod :D

Stage 1) ano i muži mají své dny a ne každému se ten hřebík podařilo efektně zatlouct (včetně mě :D ). Zaslech jsem pěknou poznámku o tom, jestli náhodou nebyla vada na použitém materiálu. ... s dodatkem, jestli to ale nebude právě ten "materiál", který ten hřebík zatlouká :D
Co se týče pološera, vzhledem k mířidlům jsem zajásal, že bych konečně vynechal baterku, ale i přesto ten kdo střílel bez ní aby ušetřil čas musí uznat, že s ní by zas ušetřil cenné body :D .

I já jsem rád, že jsem se mohl postavit do řady těch, kteří tentokrát nechali pana ředitele "naživu" :lol: . Jestli ono to nebude tím, že když je osobně přítomen na závodech, tak si ho každý zafixuje jako padoucha, kterého je třeba eliminovat :lol:

Stage 2) Tep 150 ? Cha, pro nás nad 100 kilo, netrénované po cca 15-20 dřepech NO PROBLEM ! :lol: :lol: Zato ti trénovaní sportovci měli velké problémy :D Na vlastní oči jsem viděl, jak Gastlymu tlak po dřepování klesal ! :lol: To je vidět, že je to kliďas, kterého jen tak něco nevytočí :D

Střelba samotná byla fajn, Makarov opět nezklamal. Je to prostě mazlik ;)

Stage 3) Trabant a střelba z něj dozadu. No tak ti štíhlejští měli zas výhodu oproti nám, prostorově výraznějším :lol:

Stage 4) - Kůň. Tož na koňu už sem seděl, jel i couval, ale ještě nestřílel. Až v Otrokovicích :D Původně jsem měl pocit, že to trvalo dlouho, než jsem se orientoval v terčích, ale podle videa se mi to zdálo být nakonec fpohodě :D

Opět chválím "konstruktéry" těchto závodů ;) Byly fajn, líbily se a opět je to důvod, proč být spokojený a opět se do Otrokovic vrátit :D Zaregistroval jsem i zvyšující se počet žen a dívek, což bylo příjemně překvapující :D

Pánové, jen tak dál ;)

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#8 » ned 12. led 2014, 21:22

Blondýna píše:A konečně se povedlo a toho CMK jsem rozpoznala a nestřelila (možná budu mít kladné body).


Tak slava :-) Konecne me lidi zacinaji mit radi a nestrili do me...
Nebo je za tim vyhruzka, ze se zacnu branit?

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » ned 12. led 2014, 22:29

Bavil jsem se dobře, ale az zase někde zaslechnu slovní spojení LOS a dřepy, nebudu zjišťovat, kdo je kdo, ale pudou dvě dávky... :twisted:
Ještě teď jsem lezl do pelechu stylem chromá žebračka...
Těším se je dalším závodě...



PiGr
Příspěvky: 25

Příspěvek#10 » pon 13. led 2014, 07:58

Pane řediteli, nevím jestly 40 průstřelů je zlepšení oproti minulosti.
Počítal Pepa, při úklidu. :-)
Jinak děkuji všem, za vynikající závod a jen tak dál.:-)



gastly
Příspěvky: 116

Příspěvek#11 » pon 13. led 2014, 08:38

Tak ředitel byl trefen 44x. Díry mimo obrys sem nepočítal a to se našli jedinci,kteří po zjištění ,že se na pět metrú netrefili,(papír bez poškození) projevili nefalšovanou radost.
Hřebíky byly osumdesátky,kladiva na výběr tři. Dámy byly šikovnější.
Co se týče tepu 150, NEMÁM RÁD BRŃÁKY. Tep se nezvedal, ale ty moje chabrusový noženky, si stěžujou aj dnes. Pepa.



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#12 » pon 13. led 2014, 10:28

1.Po Pepově "instruktáži" jsem se pekelně soustědil na zatlokání hřebíku a v situaci jsem pak netrefil terč a sestřeli neterč. Děkuji Pepi.
2.Jsem "nízkotepec" a tak mě dosažení požadované hranice málem zabilo, nohy mě bolí ještě dnes. Kvůli tomu jsem opustil jiné sporty a dal se na střelbu, abych se nemusel zadýchávat. Nikdy více!
3. Copak jsem hadí žena? Příště si beru zrdcátko a střílím to jak Joe (Limonádový)!
4. Konečně situace pro normálního chlapa. Sedělo se a vyskakovalo to ze všech stran. Paráda!

Skvělá taškařice! Díky pořadatelům, těším se na příště.

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#13 » pon 13. led 2014, 12:15

PiGr píše:Pane řediteli, nevím jestly 40 průstřelů je zlepšení oproti minulosti.


OK, pak tedy prohlaseni z vychovnych duvodu...
Kdo me priste smazne, dostane vychovny pohlavek...

Uživatelský avatar
Hungry
Příspěvky: 369
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 13. led 2014, 12:29

CMK: Tak to musíš urychlit rekonvalescenci svých žeber, bo další závod je již 1.2., tak aby měly ty pohlavky trošku pádnosti... :mrgreen:

Uživatelský avatar
cmk
Vedení LOS
Příspěvky: 2232

Příspěvek#15 » pon 13. led 2014, 14:08

Hungry píše:CMK: Tak to musíš urychlit rekonvalescenci svých žeber, bo další závod je již 1.2., tak aby měly ty pohlavky trošku pádnosti... :mrgreen:


Reknu kdyztak Kittakovi nebo Pavlovi - oni si radi bouchnou :-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 21 hostů