Petice za rozšíření možností nutné obrany ve vlastním obydlí

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy
Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#1 » stř 22. led 2014, 16:59

Petice zde:
https://www.veciverejne.cz/petice/petic ... bydli.html

Nepište názvy témat VELKÝMI PÍSMENY. Viz pravidlo 5. M.



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#2 » stř 22. led 2014, 17:09

Podepsal bych, co by ne. Ale zrovna od VV to smrdí, takže ne. A pan Radek John by se mohl naučit česky, aby věděl, co podepisuje.

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#3 » stř 22. led 2014, 19:06

No i když VV taky nemusím, každej hlas kterej je pro se počítá, ne?

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » stř 22. led 2014, 19:46

Určitě je to lepší udělat alespoň něco než pořád brečet nad tím jak to stojí za hov*o. Já jsem taky pro ikdyž VV nemusím.



ZdenekK
Příspěvky: 264

Příspěvek#5 » stř 22. led 2014, 19:51

Nevěřím, že existuje strana, která jakýkoli úspěch, na němž má sebemenší podíl, nebude prezentovat jako výsledek své činnosti. A nemám chuť VV jakkoli pomáhat zpět do politiky.
Nechci litovat takového pyrrhova vítězství. LEXu bych tu petici podepsal.



jjoozziinn
Příspěvky: 172

Příspěvek#6 » stř 22. led 2014, 21:56

Rozebírat politickou situaci v tomto státě nemá cenu. Každá strana má svoje máslo na hlavě. Takovéto změny bohužel bez politické podpory, ale asi jinak neprojdou. Je to dobrá věc a doufám ,že snahy o ochranu slušných lidí budou pokračovat dále a ze zločinců už nebude chráněný druh,jako doposud.Já osobně to tedy podpořím.

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#7 » stř 22. led 2014, 22:14

Taky nemám rád VV od té estrády co předvedli ale za sebe se přidám. Jak píše fejfarz je to lepší než brečet že to stojí za h.......
Souhlasím s jjoozziinn..em :)



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#8 » stř 22. led 2014, 22:26

Dle mého názoru máme možnosti 2
Přímá podpora politické strany která tuto záležitost obrany domova podpoří a snad i prosadí.
NEBO
Členstvím a tím podporu LEXu, který se za práva majitelů ZP a jejich práv na obranu pere (komunikuje se zákonodárci a připomínkuje ÚSPĚŠNĚ novely zákonů o zbraních)
Další možnosti neřeším, pokud jsou???

Politická uskupení a názory se mění LEX je jen JEDEN.
Sportovec, obránce, myslivec rozlišnosti v nošení cíl v DRŽENÍ a udržení je stejný.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#9 » stř 22. led 2014, 23:36

Stránky nelze otevřít !!!



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#10 » čtv 23. led 2014, 01:35

Mě jo
I z mobilu

Jinak vyhledavač a hledej " věci v "
Na jejich stránkách pak ...... Jen trochu času a snahy

Uživatelský avatar
gunslinger
Příspěvky: 31

Příspěvek#11 » pát 24. led 2014, 07:58

Mně by zajímalo jak konkrétně chtějí ten zákon upravit. Je sice hezké že to chtějí změnit ale když to budou vymýšlet za pochodu mohlo by to dopadnout daleko hůř než je tomu teď. Známe přec právníky a ty jejich klíčky hej ;-)



ludek26
Příspěvky: 64

Příspěvek#12 » stř 29. led 2014, 19:07

podepsal sem, je potřeba konečně neco změnit v tomto absurdistátě nebo spíš
bananastátě :cry:



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#13 » čtv 30. led 2014, 07:12

Je ti jasné, že to "něco" je třeba změšnit jinde, než v tomto zákoně. Ono to "něco" je totiž potřeba změnit např. v zákoně o soudcích. Protože dokud to nebude uděláno, pak soudci budou moci soudit pořád setjně blbě, bez ohledu na to, co v tomto a spoustě jiných zákonů je vůbec napsáno.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#14 » čtv 30. led 2014, 19:36

Ja to pokladam za kazdopadne pozitivni pocin.

Ano, je to o soudcich, ale porad lepsi mluvit o teto uprave zakona a v tomto duchu, nez nedelat nic, nebo se bavit o nejakych omezenich drzitelu.

Bude-li se to otevirat timto zpusobem, bude o tom diskuse. Mozna z toho vypadnou soudci a budou se pretrasat rozsudky NO. Anebo taky ne.

Podle me lepe vyjadrit potrebu neco zmenit takhle - nez mlcet.



Jenyk
Příspěvky: 35

Příspěvek#15 » čtv 30. led 2014, 23:44

Cituji: "prostřednictvím této petice žádáme, aby se každý občan této země mohl bránit se agresorovi ve své domácnosti"

To dnes nemůže? Přijde mi že nutná obrana to řeší, nebo se mýlím? A mimochodem, přijde mi ta petice hodně nekvalifikovaně napsaná, dobrá tak do bulváru (styl Radek John).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů