IPSC na ČT sport

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#1 » úte 6. kvě 2014, 20:56

právě proběhlo na ČT Sport

http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani//10127554193-tema-pro-hosty-na-slovicko/214471290230014-tema-pro-hosty-ct-sport/

Docela pěkná reklama na akční střílení (hlavně IPSC), ale překvapilo mě , jak rozumě se redaktor vyjadřoval k vlastnění a používání zbraní. Pěkně napsaný scénář :thumbup:



tempest
Příspěvky: 167

Příspěvek#2 » stř 7. kvě 2014, 16:23

Ta holčina je tam opravdu zbytečná. Podle motta "Seď a tvař se mile".. :(

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 537
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » stř 7. kvě 2014, 17:51

Seď v rohu buď krásná. Na začátku určitě. Později je to o malinko lepší :wink:

Odesláno z telefonu aplikací Tapatalk. Omluvte překlepy.

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#4 » stř 7. kvě 2014, 21:33

OK, ale střílet jako ona to asi většina zdejších nedá. .. ;)



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#5 » stř 7. kvě 2014, 21:37

pohledem řadového držitele a střelce

+++++zmínka o EU a jejich pokusu o Anglický model zdůrazněna NESMYSLNOST PODOBNÝCH kravin

+v TV jako je ČT byl prezentována střelecká disciplína (jiná než olympijská)
+moderátor měl přehled
+všichni už víme že ČZ dokáže střílet na světové úrovni
+je to sport pro všechny
+měl jsem chuť vyrazit na střelnici (22.22)

-do TV se dostane jen ten kdo se umístí v mezinárodní konkurenci
-co jiné střelecké disciplíny
-nestačí být krásná a umět střílet

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#6 » stř 7. kvě 2014, 22:49

je to sportovni kanal, a nic vic sportovniho nez IPSC u nas neni..., a taky me mrzelo ze ta holcina ani nevi co je co :(
pro me nejhorsi byla reklama CZUB! a to stim Brenem snad musel rict...

Uživatelský avatar
Majkl
Příspěvky: 361

Příspěvek#7 » stř 7. kvě 2014, 23:01

jj, pravda, působilo to hodne uměle, včetně moderátora, ale lepší tohle, než nějaká reportáž na téma "Magoři co běhaj s nabitejma zbraněma" následovaná zprávou o dalším zločinu spáchaném se zbraní v ruce - samossebou že s nelegální! ale na to v reportáži už jaksi nezbyde místo :evil:



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#8 » stř 7. kvě 2014, 23:34

moje oblibena kombinace je reportaz o armade nasledovna reportazi o chybejicich penezich



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#9 » čtv 8. kvě 2014, 00:22

Je to o sportovni strelbe, tak co by tam melo byt, nez uspesni strelci Ipsc, kteri reprezentují CR? To tam meli dat nekoho z Losu, kde 90 % strelcu nedokaze vystrelit na terc na deseti metrech pod dve vteřiny a v losiku zkracuji vzdalenosti, protoze nedokazou trefit hlavu. Na 15 metru? To by byla reklama... :-)

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#10 » čtv 8. kvě 2014, 00:35

nemyslim si, ze by to bylo az tak umele. moderator mel velmi slusny prehled a pokousel se zejmena ze slecny pacit informace. bylo jednoznacne videt, ze technicke aspekty ji jsou cizi (taky hrozne me prekvapil jeji styl drzeni pistole s pokrcenym loktem) a leckdy to musel prevzit a doplnit pan soudruh kolega. urcity dojem umelosti muze byt zpusoben tim, ze ti dva tak nejak neumi mluvit na kameru a zadrhavaji se. to ale pak opravdu neni jednoduche vest nejaky konzistentni rozhovor, takze z meho pohledu moderator odvedl velmi profesionalni praci
pro 10 "dolnich" milionu "vnimajicich" (ok, mozna jen 7) obcanu IMHO pomerne slusne predana informace, ze takova vec existuje, ze to neni o bezhlavem strileni lidi a porusovani zakonu a prezentovani strileni (jakehokoliv) bude jen priblizovat obcanum nas strilejici at uz vice, ci mene profesionalni. nakonec, uz jste videli clanek o zmagorenem strilejicim biatlonistovi v pezinoku? :)

trochu OT: uz se mi oklikou donesla informace, ze par lidi z meho okoli je nervoznich (rozumej posranych) z toho, ze si na mne sem tam vsimnou boule pod kosili. rikam jim, az se nekde utrhne zmagoreny pes a zakousne se vam do ditete, co budete mit vy v ruce? a az se neco takoveho stane memu kamaradovi, chci mit neco relevantniho v ruce. nakonec ze stejneho duvodu si vozim maly dvoulitrovy hasicak v aute. mam hruzu z toho, pozorovat horiciho cloveka v aute a nemit nic (za tu petistovku), cim bych mohl situaci nejak zachranit

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#11 » čtv 8. kvě 2014, 00:48

tuhle http://tn.nova.cz/zpravy/doprava/policie-tragickou-srazku-u-hluboke-zavinil-mladik-z-ceskobudejovicka.html udalost v podani TV h@vna mam na mysli. jezdim kolem toho mista celkem pravidelne. vzdy si tu udalost pripomenu a vzdy mam nutkani zatroubit na pamatku tem nasim klukum policejnim.....



lekar.t
Příspěvky: 202

Příspěvek#12 » čtv 8. kvě 2014, 02:36

No pokud to není jasné tak jinak
+ téhle reportáže jasně výtězí
Prvních 5 řádků si zmínka o EU zaslouží zcela bez debat, napsat ale 5x jednu a tu stejnou věc mi přišlo divné proto je tam +++++
Doufám že každý pochopí že + vedou a přínos této reportáže je drtivě PLUSOVÝ PRO NÁS VŠECHNY tedy STŘELCE
- a mezinárodní úspěch no úspěšní jsou určitě zaslouženě opět + a vyhrávají
Kecy o ČZ, jejich produkty vedou i v jiných disciplínách a hotovo
Mám obavu že jeden z hostů vystříli za měsíc co já za rok a podle toho to taky vypadjí výsledky
Téma je IPSC na ČT tak se ho držte



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#13 » ned 11. kvě 2014, 12:04

tak s martou se da mluvit uplně normálně :) jen se holt do kamery trochu styděla tak se zadrhavala :-D ale koho by tam měli dát jinýho aby ukázali že i slečny střílej? :) (a to lip jak 90%přispěvovatelů na tomto foru :-D)

a když to jsou střelci zbrojovky tak holt budou propagovat czub :) beztak bez czubu mi neco rika ze by se tam nedostali a muzem tentokrat czubu jen podekovat ze je do televize dostali :)



nico
Příspěvky: 409

Příspěvek#14 » pát 16. kvě 2014, 00:35

Martou? Aha, asi diakritika ...
Proc se uz neda mazat?



aleš_
Příspěvky: 136

Příspěvek#15 » ned 8. čer 2014, 17:20

Reportáž docela fajn. Jen škoda, že v souvislosti se zákazem zbraní mluvili jen o vrcholových sportovních střelcích a jejich tréninku. Vyznělo mi to jako "Všem ostatním zbraně klidně seberte, ale mě ji nechte, já reprezentuju."

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů

cron