31.05.2014 - Závod LOS: Dobřanská puška

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 31. kvě 2014, 21:38

komentáře k závodu

31.05.2014
Dobřany

Dobřanská puška

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/450/



dukat
Příspěvky: 66

Příspěvek#2 » sob 31. kvě 2014, 21:38

Nejsou ty výsledky nějak divně zadané http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/450/vysledky/ nikdo tam nemá žádnou alfu, já mám u st.2 3xmiss, který jsem tam určitě neměl....



vlasten
Příspěvky: 131

Příspěvek#3 » sob 31. kvě 2014, 21:51

Alfy se zadávat nemusí panč za ně není žádná penalizace, takže to na výsledek nemá vliv. ;-) Co se týče missů, tam těžko říct. Pokud mají organizátoři scoresheety, mohou to zkontrolovat. Pokud to sedí a scoresheet jsi podepsal, platí, co je na scoresheetu.



dukat
Příspěvky: 66

Příspěvek#4 » sob 31. kvě 2014, 21:52

nemělo by sedět :-/



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#5 » ned 1. čer 2014, 11:34

To je holt smula kdyz clovek neceka na vysledky :)



dukat
Příspěvky: 66

Příspěvek#6 » ned 1. čer 2014, 12:57

cekal jsem a ty byly na miste k nahlednuti akorat tak na tabletu jako zakladni tabulka v % bez podrobnosti

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#7 » ned 1. čer 2014, 15:14

tak to tak neres :D stejne neslo o prachy a dobre jsme si zastrileli. Jenom je mi lito chlapka co byl diskvalifikovan pro nic defakto



MichalAdam
Příspěvky: 191

Příspěvek#8 » ned 1. čer 2014, 18:05

Máš na mysli střelce co šel na situaci již s nadrcnutým (plným) zásobníkem? Pískám už nějakou chvilku, ale tohle je asi to nej co prostě být nesmí. Se střelcem jsem mluvil a vysvětlil mu jak to na závodě běžně chodí, ale i střelec by si měl přečíst o jaký závod jde a neznalost neomlouvá. Potom by jsme se vyhnuli této situaci a já ho nemusel poslat domu.
Osobně se mi nelíbilo jak střelci absolutně nemají povědomí o úhlech se zbraní. chápu, že např. v práci si míří pod nohy každý kontraktor, ale na mé situaci tohle netoleruji. Jestli někdo má pocit, že jsem moc přísný, tak by si měl taky uvědomit, že je to závod podle pravidel kde se tohle dost podrobně řeší. To platí i na sluchátka a brýle kde jsem zde taky musel upozorňovat střelce.
Ohledně výsledků-asi nebyla tiskárna, takže to šlo kouknout jen na PC.



kuba
Příspěvky: 434

Příspěvek#9 » ned 1. čer 2014, 19:09

dukat píše:cekal jsem a ty byly na miste k nahlednuti akorat tak na tabletu jako zakladni tabulka v % bez podrobnosti


tak potom moje omluva ;)



Ptak
Příspěvky: 872

Příspěvek#10 » ned 1. čer 2014, 21:09

Alfy a pp jsem do tabulky nepsal. Nemají vliv na výsledný čas. Pokud máš pocit, že máš chybne napsane missy, muže to Luda zkontrolovat. Scoresheety jsem mu nechal.



margolina
Příspěvky: 31

Příspěvek#11 » ned 1. čer 2014, 21:13

Ahoj.
Díky všem, kdo jste přijeli do Dobřan a pomohli nám vytvořit atmosféru pěkného závodu. Zvláště děkuji rozhodčím. Věřím, že jsme Vás potrápili skladbou terčů. Kombinace LOSáckého terče, Jarešáku a "Dobřanského redukovaného" byla pro mnohé docela výživná.
Luďa

Dukat - jestli tě na tom záleží, mrknu do scoresheetů. Pod jakým jménem jsi startoval? Na sit. č. 2 mají 3x miss 3 střelci.



dukat
Příspěvky: 66

Příspěvek#12 » ned 1. čer 2014, 22:42

je pravda, že jde o "prd"; pokud můžete tak Šilhán stage č.2

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#13 » pon 2. čer 2014, 21:23

nema nekdo fotky atd. ?



margolina
Příspěvky: 31

Příspěvek#14 » stř 4. čer 2014, 08:02

Ahoj.
Tak statistik chybu neudělal. Dukát má na scoresheetu 2. stage opravdu 3x miss. Tento scoreshhet však nemá, jako jediný, podepsaný. Na 1., 3. a 4. podepsané má. Poučení - střelec si sám musí ohlídat a podepsat správnost zásahů. Proto tam tu kolonku "podpis" máme, že.
Luďa

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů