Dersol s.r.o. - Reloading Solař

Uživatelský avatar
ryucz
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pon 9. čer 2014, 07:27

Zdravím, objednával někdo něco v poslední době od tohoto člověka?

Na objednávku čekám už třetí týden a stále nic.

Pevnou linku nikdo nebere, mobil je neustále nedostupný. Poslední dobou ani reakce na mail nechodí.



pajapety
Příspěvky: 294

Příspěvek#2 » pon 9. čer 2014, 08:59

Tak objednavku stornuj a nakup jinde... Za takovy chovani si nic jineho nezaslouzi.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 9. čer 2014, 09:12

No tak u tohoto obchodníka jsem si taky naběhnul. Kupoval jsem u nich Lee přebíjecí sadu a obchod dopadnul tak , že lis byl v krabici lehce poškozený přitom krabice poškozena nebyla. Nic méně jsem si to sám opravil s tím že jsem kontaktoval pana Solaře jestli by mě neposlal náhradní díl za ten poškozený. Komunikace po emailu i telefonu probíhala z počátku bez problémů s tím že se nejdřív čeká na díl od výrobce Lee z Ameriky a když to stále nepřicházelo tak mě slíbil že to tedy vymontuje z jiné sady a ihned pošle. Najednou se záhadně zásilka ztratila někde na poště a teď už nikdo nebere telefony ani neodpovídá na emaily. Ještě občas komunikují na chatu na jejich stránce ale většinou člověk , který o mém problému nic neví a na pana Solaře už se nemůžu dovolat. Věc se má tak že už čekám půl roku a nic. Naštěstí lis funguje. Tak že za mě nedoporučuji s nimi obchodovat.

edit: při posledním emailu už jsem pana Solaře upozornil že na jejich obchodní praktiky upozorním kolegy na střeleckých fórech což jsem dnes učinil.

Uživatelský avatar
ryucz
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 9. čer 2014, 09:57

Takze jeste jedna perlicka. Ted koukam a platba se mi vrátila v pátek na ucet. Kdyz jsem se ptal na chatu (Díky fejfarz), tak mi bylo sdělěno, že jsem nebyl spokojen tak mi platbu vrátili a objednávku stornovali, oč jsem ale nežádal.

S takovou firmou už nechci nikdy mít nic společného.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » pon 9. čer 2014, 10:03

Buď rád že ti peníze vrátili. Já tam kupoval na splátky cetelem tak by storno bylo složitější tak jsem si lis raději opravil a přebíjím. Prodávat ho stejně nebudu tak mě to až tak nevadí.



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » pon 9. čer 2014, 18:18

ryucz: Tak s největší pravděpodobností se k nim toto vlákno dostalo :-D Ale jen dobře, aspoň mají feedback na ten svůj business.

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pon 9. čer 2014, 18:45

Zřejmě se něco začalo dít. Protože i mě se konečně ozval pan Solař s omluvou a pověřením spolupracovníků že mě mají poslat celý lis nový. Tak uvidíme jestli nezůstane zase pouze u slibů. :lol: Po půl roce docela úspěch ne :lol:



kubass_hk9
Příspěvky: 458

Příspěvek#8 » pon 9. čer 2014, 23:10

V pátek jsem narychlo potřeboval sehnat nějaké 9mmL. Zkoušel jsem volat cca 2 hod. před zavíračkou, nikdo nebral... Asi kšefty nepotřebujou.

Jinak máte někdo zkušenosti s jejich přebíjenkama .45 ACP za 6,50? No ale je otázka, jestli se je někomu s jejich přístupem povedlo vůbec koupit:)

Uživatelský avatar
ryucz
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » úte 10. čer 2014, 04:35

Telefony neberou ze zásady. Zkoušel jsem se jim dovolat několik dní, v průběhu celého dne.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#10 » úte 10. čer 2014, 06:51

Tak to ja mam dobrou zkusenost, kupoval jsem u nich kolimator a vse v pohode. Dokonce nebyl problem dohodnout osobni predani mimo pracovni dobu v Brne Cernovicich. Bylo to cca pred rokem, v posledni dobe nevim.

Uživatelský avatar
aifel
Příspěvky: 72

Příspěvek#11 » stř 25. čer 2014, 18:03

Nevíte někdo od koho jsou přebíjenky které prodává?

Uživatelský avatar
maravysta
Příspěvky: 183

Příspěvek#12 » pon 4. srp 2014, 10:41

Tak pánové mám z této firmy rozporuplné pocity. Pozitivní je ten, že jsem si někým emailoval domluva suprová, odpovědi mi přicházeli takřka okamžitě. Negativní - volal jsem na telefonní číslo které mají uvedené na stránkách a vzal mi to nějaký starší pán, který nevěděl o co jde, že mi dá číslo na syna který by měl být zasvěcen. Telefonoval jsem na číslo které mi poslal a dovolal jsem se nějakému pánovi který vůbec nevěděl která bije a při zmínce, že volám kvůli pistoli byl minimálně zděšen! Tak tedy nevím co si mám myslet?! Máte někdo nějaké nové zkušenosti s tímto prodejcem a co by jste dělali na mém místě?

Uživatelský avatar
fejfarz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » pon 4. srp 2014, 11:41

Moje poslední zkušenosti negativní už půl roku s nimi řeším, že mě přišel poškozený lis vždycky napíšou že mi novou součástku poslali a nic se neděje součástka nikde. To byl u nich první a hlavně poslední nákup. Všem kdo tam chcete nakupovat si to pořádně rozmyslete. Telefony neberou na emaily nereagují a když reagují tak slibují že vše napraví ale nic jen sliby chyby.

Uživatelský avatar
ryucz
Příspěvky: 114
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » pon 4. srp 2014, 11:46

fejfarz +1

Uživatelský avatar
mhaluza
Příspěvky: 80

Příspěvek#15 » čtv 20. lis 2014, 13:48

Zdravím,

nějaké novinky ohledně komunikace?
Po předchozích problémech jsem to i přesto zkusil, ale opět - žádná odpověď na email, telefon nikdo nebere...
Byl tam někdo v poslední době osobně?

Díky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti