iž 27



josefhondekr
Příspěvky: 4

Příspěvek#1 » čtv 24. úno 2011, 14:26

Chci to na kachny, ty bych střílel ocelovýma brokama asi magnumy a na bažanty bych střílel olovem, kterých mám dost. Já jsem na ni zatím slyšel dobrý ohlasy, nebo by jste mi doporučili něco jinýho?

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 26. úno 2011, 11:35

1,Ty už tu IŽ 27 máš,nebo ji budeš teprve kupovat?
2,Když ocelové broky,tak vždycky co největší navážku,ale radši se na ně vykašli,je to jenom trápení zvířat.



josefhondekr
Příspěvky: 4

Příspěvek#3 » ned 27. úno 2011, 13:04

teprve ji budu kupovat. Když si to ochránci vymysleli....

Uživatelský avatar
gewarosse
Příspěvky: 115
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » ned 27. úno 2011, 19:13

Novou IŽ bych nekupoval,mají spoustu problémů.Za minimum považuji marocchi field.
K ocelovým brokům,ona nebude moc vůle ke kontrole.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#5 » ned 27. úno 2011, 22:22

Co se týče IŽ 27, raději si hned vyber něco jiného, stejně to nakonec prodáš a koupíš něco lepšího.Mám s tím jen špatné zkušenosti s IŽ27 sportingem.



fplisek
Příspěvky: 16

Příspěvek#6 » pát 25. dub 2014, 19:42

koupil jsem za pár korun starší IŽ 27, problém ale je, že původní majitel měl upravenou pažbu a ta mi vůbec nesedí, neměl by někdo typ, nebo nevěděl by o něčem, kde by se dala sehnat jiná? Díky

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » pát 20. čer 2014, 14:06

Přibyla nám do domácnosti druhá íža, jetá, ale předchozí majitel z ní podle "zatuhlosti" vystřelil tak nějakou stovku.

Máte nějaké tipy, jak zařídit, aby šla lehce lámat *. Údajně odmastit, dodat nějaké šetné brusivo a lámat....??? Které další pohyblivé části má smysl přeleštit?
---
*) Tisíce "normálních" zlomení u telky není dobrá rada, protože na bednu nečučím ;-) ... až na naprosté výjimky.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#8 » úte 24. čer 2014, 14:27

Tak jsem si včera koupil IŽ 27 sporting. Zítra jí jdu registrovat. Z návodu ale nejsem moc moudrej.Nikde jsem se nedočetl jak vyřadit vyhazovače. Můžete mi někdo poradit?

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » úte 24. čer 2014, 15:20

O 90st otočíš červíky v místech, kam ukazuje šipka.

Jinak na svou otázku z pátku už jsem si odpověděl sám. Nejde to, je třeba důkladnější rozborky a likvidovat odpory jeden po druhém (tření v kloubu, tření o stěny, vytahovače, napínání kohoutů).
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#10 » úte 24. čer 2014, 15:32

OK Díky.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#11 » ned 27. črc 2014, 10:07

Tak jsem si byl se svým sportingem párkrát zabouchat na asfalťáky a zatím spokojenost. Až na jednu věc. Všude jsem se dočetl,že sporting nemá automatickou pojistku. Já jakmile flintu zlomím tak se mi zajistí. Dá se to nějak odstranit nebo to prostě IVAN při výrobě popletl.za info děkuji.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#12 » pon 28. črc 2014, 10:39

Jde to odblokovat, sděláš pažbu a na pojistce to lze odpojit. Potom ale pozor, nelze zbaň nikdy zajistit, pokud ji používáš pro lov tak se raději nauč na holubech před výstřelem odjišťovat.

Uživatelský avatar
scorpions.cz
Příspěvky: 505

Příspěvek#13 » pon 28. črc 2014, 10:43

Dík, já myslel jestli to jde udělat tak jak by to mělo být. Že se mi automaticky nezajistí ,ale manuálně to půjde. Jinak myslivec nejsem



petras125
Příspěvky: 158

Příspěvek#14 » úte 16. kvě 2017, 18:19

Nemáte prosím někdo návod výrobce k této zbrani, případně rozpad součástek ?



Mickhesh
Příspěvky: 111

Příspěvek#15 » čtv 18. dub 2019, 10:58

Ahoj, koupil jsem Baikala Sporting a mám k ní 3 čoky.. dva nainstalované a jeden navíc. Měli jste to také tak? A nebo mi nějaký chybí? P.S.- Jak poznám velikost čoku? A který je dobrý na skeet?

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů