Obchod s noži v Praze?

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#1 » čtv 10. črc 2014, 07:59

Přátelé, rád bych si pořídil zavírací nůž s klipsem na každodenní nošení, poradíte vhodný obchod někde v Praze? Nehledám žádný exkluzivní kousek (tak kolem 500 Kč), ale rád bych ho napřed vzal do ruky, tedy nechci nakupovat e-shop.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » čtv 10. črc 2014, 08:28

V přízemí v OD Kotva. Má tam stánek se slušným výběrem a na tuzemské poměry i celkem dobré ceny.



pelanj
Příspěvky: 888

Příspěvek#3 » čtv 10. črc 2014, 09:32

Já bych ještě mohl doporučit prodejnu nuz.cz, je to kousek od výlezu z metra B Můstek - Národní 43. Na prodejně mají docela výběr od obyč po značkové kousky.



Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#4 » čtv 10. črc 2014, 10:29

pak i celkem vybaven je http://www.trapper.cz/ - řešil jsem tam reklamaci s baterkou a v poho



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#5 » čtv 10. črc 2014, 11:19

Vinohradske nozirstvi (to co zminoval pelanj) ma dalsi pobocku u Flory, pokud jsem si vsiml, sortiment se lisi.



icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#6 » čtv 10. črc 2014, 11:43

Traper v Libni, nebo Ráj nožů v OC HARFA

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#7 » čtv 10. črc 2014, 19:05

Dík za tipy. Na toho Trappera jsem narazil na internetu, tak jsem rád, že s ním někdo má pozitivní zkušenost. Příští týden zkusím něco obejít.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#8 » pon 3. lis 2014, 22:13

Tak jsem nakonec prošel pár obchodů, něco si osahal, vyptával se, hledal na netu, až jsem nakonec koupil tohodle Kershawa: http://www.noze-nuz.com/kershaw/KS1555G10.php.
Je teda trošku dražší, než původní návrh, ale vypadá pěkně, není zbytečně velký a asistované otvírání "Speedsafe" mě prostě nadchlo. Dneska dorazil, cvakám si s ním celý večer, už mě bolí prsty :-) G10 střenka dobře sedí v ruce, ale zase není zbytečně moc drsná, aby za týden rozedřela kapsu u kalhot. Akorát jsem dal pryč ty kolíčky pro otvírání palcem, drhnou při vytahováníí z kapsy a k otvírání stejně používám flipper. Kvalitu materiálu a zpracování prověří až čas, ale na běžné civilní použití snad stačit bude.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#9 » pon 3. lis 2014, 23:59

Vypadá dobře, já mám nůž Gerber 450, E-Z OUT USA, je podobný, trochu delší a trochu dražší, ale super spokojenost.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů