Broková střelnice Unhošť, okr. Kladno



cuba
Příspěvky: 8

Příspěvek#1 » úte 19. bře 2013, 22:52

Chtěl bych se zeptat zda je tu nějaký střelec který navštěvuje brokovou střelnici v Unhošti.

Zda by se podělil o zkušenostech jak tato střelnice funguje, popř. kolik stojí pronájem.

Děkuji za odpovědi

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#2 » ned 13. dub 2014, 11:36

Dobrý den, měl bych stejný dotaz? Nejezdí tam někdo? Kdy mají návštěvní dobu a jaké jsou ceny?

Děkuji za odpověď

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » sob 26. črc 2014, 12:28

Ahoj,
byl jsem tam 2x a jde tam střílet jen brokovými náboji trap a skeet (do 2,5 mm).
Z ničeho kulového si tam nevystřelíš.
Mají tam 2 okruhy myslím 7 stanovišť z vysoké a nízké věže a pak parkur, jelikož jsem začátečník, tak jsem měl velmi slabou úspěšnost, něco kolem 40% zásahů.
Příjemná obsluha, jezdím tam s myslivci.
Tonda

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#4 » sob 26. črc 2014, 12:39

Tak já bych si občas chtěl střelit např. lovecké kolo. Na kulové jsou jiné střelnice, ale čistě broková není nikde v okolí. Já byl na své střelnici to zkusit, jde namontovat vrhačka a hází pouze na jedno místo. Stříleli jsme s kamarádem z lovecké kozlice r. 16 a moc nám to tedy nešlo. Uvidíme příště. Chtěl bych se to naučit.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » sob 26. črc 2014, 12:55

Tak to máš pravdu, pokud by tam nebyl někdo zkušenější, tak by mne nenaučil předsazovat, ono ti z tý brokovnice letí takový koště broků, prostě jde o to vědět kolik kam předsadit, jako nejsem odborník, ale když mi řek, že před výstřelem to mám prostě strhnout ve směru letu a podle toho kam to letí víc, nebo míň, tak většinou sem trefil(teda mířit pomocí lišty a ne mířidel) a když jsem takhle dal sérii 5/5 tak mi tam i všichni tleskali, což mne dostalo do rozpaků.
Navíc my střílely z 12" kozlice.
Hele čekám na ZP a nákupka, už by měl dorazit papír z PČR a já si chci pořídit Grand Power P1 ale nikdy jsem to nedržel, jen jsem si četl fóra, nevíš o někom z Prahy a okolí, s kým bych zašel na střelnici si GP K100 a P1 odzkoušel, CZ75 totálně zklamala, ten čep závěru se mi zlomil při střelbě a při zjištění, že je to věcička za 700 Kč a v CZ mi řekli, že docela často odchází, tak tím se odpískala CZ75/85.
Tonda

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » sob 26. črc 2014, 12:58

Todle jsem umístil na youtube, to filmoval otec a taky si vystřelil.
Je to na té Unhošti, cca 30 minut je tam jak bezpečnost, tak rady jak předsadit.

https://www.youtube.com/watch?v=xc-R3Qzx-a0

Tonda

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#7 » sob 26. črc 2014, 13:22

Ja si pujcoval kozlici od stryce a ten ma bohuzel poze 16ku. Taky bych asi potreboval poradit. My jenom prisli, poslavili vrhacku a zacali zkouset.
S tou P1 ti bohuzel neporadim, taky jsem se po ni koukal, ale nemoznost si ji vzit alespon do ruky, natoz vystrelit vedla k tomu, ze jsem nakonec zvolil srdcovku Jericho 941 ve verzi FS. To mohu pripadne nabidnout k vyzkouseni.

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » sob 26. črc 2014, 13:34

No ale to je přece okopčená 75 a ani se tím netají, kolik máš s ní nastříleno a kolik ti toho odešlo, pokud teda něco odešlo....
Tonda

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#9 » sob 26. črc 2014, 13:36

SZ



destroyer666
Příspěvky: 3

Příspěvek#10 » sob 25. bře 2017, 11:32

Chodí tam někdo ještě? Nějaké zkušenosti?



lukas.kade
Příspěvky: 5

Příspěvek#11 » sob 25. pro 2021, 20:53

destroyer666 píše:Chodí tam někdo ještě? Nějaké zkušenosti?


Sice par let po, ale odpovim :). Strelnice funguje zda se porad stejne, otevreno maji kazdy den, ale je dobre dopredu zavolat spravci a ohlasit, v kolik clovel prijde, aby tam byl. Jinak terc je za 5kc, patrony tam maji po 250kc krabicka, pokud clovek nema vlastni.

Maji na pujceni i berettu, ale je to lovecka kozlice 28 palcu. Kazdopadne strelnice velmi prijemna, to stejne obsluha. Funguji celorocne.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů