Tanfoglio FORCE 99 Carry

Glock a spol.


icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#1 » pon 11. srp 2014, 13:24

Dobrý den, 9.8. jsem se stal majitelem tanfoglia. Dlouho jsem hledal komisní Alfu, jedna mi unikla a jedna byla moc daleko. Narazil jsem na tuto v komisi, za krásný peníz, takřka novou, jen je bez příslušenství a se zásobníkem, který má sice Italské značky, ale plechovou botku. Zodpoví mi prosím někdo dotaz, který zásobník mám hledat - z jaké CZ bude pasovat. Na stránkách Alfa-proj jsem náhradní zásobník nenalezl, nebo třeba jen tu botku.
Zbraň je silně nakonzervována vazelinou, chtěl bych se jí zbavit. Mohu to celé vykoupat v odmašťovacím spreji a poté máznout nějakým CLP prostředkem, nebo mám trpět tu vazelínu všude i na oděvu ? Jěště bych jí mohl v práci hodit do ultrazvukové pračky, ale nevím do jakého roztoku. Pokud někdo má manuál v pdf pro Alfu, byl bych velmi zauzlován. Děkuji

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » pon 11. srp 2014, 18:47

Zkusil bych se dotázat na zásobníky mailem nebo telefonicky přímo v Alfa-Proj. Mají mnohem širší sortiment, než najdeš na internetu.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#3 » pon 11. srp 2014, 21:32




icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#4 » úte 12. srp 2014, 07:27

Včera na střelnici, kde mají Alfu nepříjemné zjištění :( zásobník z Alfy tam nesedí - je kratší ... sedí tam zásobník z 85, ale nezachytává závěr .. Supra v Praze je vedena na stránkách tanfoglio.it jako ofic partner a distributor, zatím se zeptám tam, za manuál děkuji



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#5 » úte 12. srp 2014, 13:25

To je zvláštní a co 75ka? Jednou mi ho známý půjčoval a seděl, jen ten závěr si nejsem jistý...



icewolf
Příspěvky: 59

Příspěvek#6 » úte 12. srp 2014, 14:31

Tak Supra již nemá a NECHCE mít nic společného s TANFOGLIO, volal jsem do Alfa-proj v Brně a mnou požadovaný zásobník mají nový za necelých 600,-Kč. Přítelkyně jede příští týden do Brna na veletrh, tak se zastaví s mým zásobníkem v prodejně, tam ho zkusí do jejich zbraně, co mají skladem a pokud to bude ono, tak zakoupí. přístup Alfy k zákazníkům je opravdu ukázkový. Ono totiž na střelnici půjčený zásobník je z modelu Defender a model Force 99 Carry je v stejný jako Alfa Combat ... člověk se pořád učí ...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů