Walther Colt 911 .22lr

Původní i klony


BB
Příspěvky: 85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 7. bře 2014, 09:11

Ahoj,
máte někdo nějakou zkušenost s touto pistolí? Měl jsem možnost si ji prohlédnout pouze v rychlosti na prodejně a moc se mi líbí..

http://www.waltherarms.com/products/tac ... xl95fnh2zU

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#2 » pát 7. bře 2014, 10:47

Ahoj, ja mam Gold Cup a zatim jenom spokojenost, sice je obcas trochu vybiravi na strelivo, ale tam mam nastrileno asi jenom 600 kusu. Takze jako pistoli pro zabavu ho mohu klidne doporucit ;-)



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#3 » stř 16. dub 2014, 17:12

Dobry den,
tak nakonec mam doma tohle http://bazar.hunting-shop.cz/inzerat/85 ... 1911-22lr/



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#4 » stř 16. dub 2014, 22:26

Hezké, na blbnutí dobré, gratuluji.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#5 » pát 18. dub 2014, 08:57

Já si nemyslím, že by to v ráži 22 LR nevydrželo ?



BB
Příspěvky: 85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » čtv 31. črc 2014, 14:48

Všichni to píšete jako pistole pro zábavu a na blbnutí. Je jediný důvod tohoto označení nízký výkon .22lr nebo je ještě i jiný(nespolehlivost atd..) ?

:) Osobně mám tedy i před dobře mířenou .22lr velký respekt, na to abych z ní měl jen srandu :)

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » čtv 31. črc 2014, 21:32

Jeden z důvodů bude relativně nízká cena nábojů - lze vystřílet víc ran. Navíc se tyhle pistole k žádné seriózní střelbě nehodí. A protože to není ani na obranu, ani na sport, zbývá střelba čistě pro radost.



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#8 » sob 30. srp 2014, 11:32

Mam nastrileno cca 1000 ran
jsem spokojeny
je jenom nutne si pri obourucnim drzeni "Izrael" dat bacha aby se slabou rukou, konkretne palcem, nepribrzdoval zaver
jinak zadna selhana a to jsme uz zkusil kde co
osobne bych si ji vzal klidne na obranu, a co se tyce sportu klidne taky (tedy ne striktne na presnost, ale spis na ruzne dynamicke souteze typu LOS)

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#9 » ned 31. srp 2014, 17:43

jj, na tu obranu by byla úplně nejlepší...chvíli by možná i vydržela coby příruční kyj :lol: :D A o sportu snad se ani nezmiňovat...



peter ustinov
Příspěvky: 111

Příspěvek#10 » úte 2. zář 2014, 12:22

tak porad lepsi, nez luk a sip
chapu, ze to neni idealni, ale nekteri to vyhodnocuji lepe nez jine raze
a pokud budu trenovat vice, nez nekdo s 9mm Luger (treba kvuli cene munice), tak rozhodne efektivnejsi
nekde jsem cetl rceni: "Lpesi trefit se malorazkou nez minout petactyricitkou..."
co se tyce sportu, zalezi na disciplinach...

Uživatelský avatar
Biggles
Příspěvky: 366

Příspěvek#11 » stř 3. zář 2014, 16:36

Co se týká obrany, tak je s tím lepší mlátit...malorážka je (na rozdíl od vraždění) na obranu takřka k ničemu. A tahat se s málo účinným takovýmhle velkým heblem je prostě volovina, to už je lepší třeba DUOvka, ta je aspoň malá :-D Jo a k tomu sportu, fakt bych znal rád disciplínu, pro kterou je tahle hračka optimální. Prostě je tohle parádní hračka na plinking. Nic víc a nic míň. Pokud někomu dělá radost, splnila účel, ale dělat z ní něco jinýho je blbost.



Návštěvník

Příspěvek#12 » čtv 4. zář 2014, 21:17

Naboj s okrajovym zapalem je pro obranu opravdu nedobra volba... Spolehlivost radove nizsi.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#13 » čtv 4. zář 2014, 21:41

Tak původně zněla otázka, jestli někdo má zkušenost s toto zbraní, BB se toho tady asi moc nedozvěděl, já bohužel také ne.
Pistolku bych ale nezatracoval, na trenink, když do toho budeš dávat Blazery, tak bude vše OK, ale to určitě vyzkoušíš všechno sám.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#14 » pon 1. čer 2015, 11:53

Někdo nějaké nové poznatky, spolehlivost, údržba...zvažuji koupi, tak prosím k tématu.

Jinak když už jsem u otázek...zásadní rozdíly mezi Railgun, A1 a Goldcup?

Díky!

Uživatelský avatar
tslaby
Příspěvky: 567

Příspěvek#15 » pon 1. čer 2015, 12:04

A1 "obyčejný" Government, Railgun má mířidla typu Novak + odlehčený kohout a spoušť a dlaňová pojistka se zvětšeným bobřím ocasem a samozřejmě rail na rámu, Goldcup má stejný kohout, dlaňovou pojistku a spoušt jako Railgun, nemá rail a má stavitelné hledí + navíc střenky z jednoho kusu i přes přední část rukojeťi.

Já s ním střílel asi rok a půl a fungoval skvěle, problém měl pouze s Geco pistol, ale to jsem nebyl jediný. Jinak jsem střílel SB Standart, sypačky SK, poměděné Winchestery a vše bez problému. Rozborka pohodová, čištění jako ostatní zbraně, bez problému. Teď mě trochu mrzí, že jsem ho prodal, ale co, třeba si ho koupím jednou znovu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů