Návštěvní (děkovací) kniha

Připomínky k hlavní části serveru


nohandle
Příspěvky: 3

Příspěvek#46 » sob 27. úno 2010, 19:51

připojuji se s poděkováním tvůrci těhle stránek. pomohly mi k získání testu na plný počet.

nejsem si jistý jestli jsem to někde nepřehlédl, ale myslím že jsem tu nenarazil na postup při manuálním vypouštění kouhoutu, na tom mě komisař docela potrápil. nejdřív jsem vypouštel za pomocí jednoho palce zvrcha na kohoutu, potom za pomoci jednoho palce pred kohoutem a kdyz mi bylo receno ze takhle ne tak za pomoci dvou palcu. tak mozna by stalo za to tenhle postup nekam umistit.

navíc je velice příjemné že stránky (nevím jestli proto že je inteligentní opera mini nebo díky optimalizaci ze strany autora) fungují bezchybně (kromě zkoušky nanečisto) i na prohlížeci v mobilním telefonu takze jsem mohl trenovat i na cestach.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#47 » pon 1. bře 2010, 02:08

Vítej :)

S tím vypouštěním kohoutu to asi bude individuální (dle komisaře). Metodou "dvou palců" myslíš palcem silné ruky vypouštět a palcem slabé ruky bránit dopadu? To ale třeba u 1911ek asi nebude ideál (kvůli dlaňové pojistce). Ale nevím, zbraň s kohoutem mám teprve velmi krátce :D

Kdysi jsem se sice pokoušel o optimalizaci pro displej palmu, ale to už je dávno. Myslím, že když se dodržují nějaká pravidla HTML a CSS, tak si s tím Opera zvládne poradit. Lépe než já :D



nohandle
Příspěvky: 3

Příspěvek#48 » úte 2. bře 2010, 21:45

MarK píše: Metodou "dvou palců" myslíš palcem silné ruky vypouštět a palcem slabé ruky bránit dopadu?

jo jo presne tak :)

Uživatelský avatar
kropi
Příspěvky: 31

Příspěvek#49 » stř 24. bře 2010, 21:29

Sice jsem ještě zkoušky neabsolvoval a jsem tu nováčkem, ale i tak chci poděkovat autorům webu a smeknout před propracovanou a opravdu user-friendly sekcí "zbrojní průkaz".

Smekám! Díky!

Uživatelský avatar
cortes
Příspěvky: 35

Příspěvek#50 » čtv 25. bře 2010, 09:04

Chodím sem rád.
Díky za tyto stránky.



midlos
Příspěvky: 100

Příspěvek#51 » stř 31. bře 2010, 17:36

Ahoj všichni.
Dnes 31.3.2010 jsem se stal čerstvým majitelem ZP.
Ještě jednou děkuji za tyto stránky. 8-)
Naposledy upravil(a) midlos dne pon 27. pro 2010, 22:05, celkem upraveno 1 x.



rydvik
Příspěvky: 2

Příspěvek#52 » stř 31. bře 2010, 18:07

Zdravím všechny,
veliké poděkování za tento web - minulý týden 24.3. jsem díky elektronické výuce bez zaváhání udělal ZP bez použití učebnice ;) dííííkec



Raskenius
Příspěvky: 8

Příspěvek#53 » čtv 1. dub 2010, 20:55

Dovolte mi vyjádřiti obrovský dík tvůrcům stránek neb jsem dnes díky jim složi zkoušku odborné spůsobilosti. A měl jsem na naučení se těch 488 otázek skutečně jen 10 dní. Ano zhruba tak málo neb páni příslušníci s sebou fakt hodili a v pondělí jsem se byl informovat co budu na to potřebovat no a hned v pátek na to jsem měl doma dopis dostavte se ke zkušce.... No a já bez vyběhanýho doktora a bez znalosti jediné otázky. No ale zvládnul jsem to všechno i v takto šibeničním termínu a to hlavně díky tomuto serveru a tak DÍKY MOC...



rydvik
Příspěvky: 2

Příspěvek#54 » ned 4. dub 2010, 08:33

no, já jsem testy válel už po třech dnech ;-) je ale fakt, že jsem u toho seděl pomalu furt. Joo a k tomu vyběhávání (fotky, doktor apod.).... ke zkoušce krom vědomostí jsi z toho vlastně nic jiného přeci nepotřeboval :-) Máš recht, super server.



Katka.Boskova
Příspěvky: 16

Příspěvek#55 » čtv 22. dub 2010, 15:46

chci moc moc moc poděkovat všem, kteří dělají tyto stránky, dneska jsem udělala zkoušku odborné způsobilosti...na plnej počet...finanční výpomoc bude následovat v nejbližší době. Fakt moc díky ;)

Uživatelský avatar
lra
Příspěvky: 17

Příspěvek#56 » pát 23. dub 2010, 00:09

... pripojuji se s poděkováním zejména za "učicí" část webu. Teoreticke zkousky bez ztraty bodu ... od vcerejska prukaz v kapse. A protoze za diky clovek strelivo nekoupi, drobne financni oceneni odeslo uz pred casem. Jeste jednou dik.

Uživatelský avatar
galloper
Příspěvky: 8

Příspěvek#57 » úte 18. kvě 2010, 06:02

Chtěl bych poděkovat všem ,kteří se podílejí na tvorbě stránek ;-) super.Zbrojní průkaz už mám A,B,D,E_test 100%,ústní 100%,střelba 4 v terči a jedna utekla mrcha ;-).Dnes jsem zakoupil cz 75 compact snad dobrá volba :-D.

Ještě jednou 3x díky.

S pozdravem G@ll

Citát:

Obvyklá cesta do otroctví je, že vám nejdřív seberou zbraně, pak majetek, a nakonec vám řeknou, abyste drželi hubu a dělali, že se vám to líbí.

James A. Donald



LudoGS
Příspěvky: 26

Příspěvek#58 » sob 29. kvě 2010, 15:37

Dnes jsem úspěšně složil zkoušky odborné způsobilosti a to díky teoretické přípravě, ale i zčásti praktické zde na webu. Ještě jednou díky tvůrci tohoto webu ;)

Uživatelský avatar
HAGE242
Příspěvky: 5

Příspěvek#59 » stř 2. čer 2010, 22:59

Připojuji se k ostatním, zdravím z Litvínova a také děkuji za vše....je to kus tvrdé a poctivé práce!!! Ještě jednou velký DÍK.

Uživatelský avatar
Petky
Příspěvky: 1

Příspěvek#60 » sob 5. čer 2010, 08:07

SUPR STRÁNKY !!! Dopomohli ke složení odborné způsobilosti. Děkuji 8-)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů