Přebíjené náboje_cena_kde koupit 9x19

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » sob 16. kvě 2009, 08:01

Můžu požádat o radu kde nejlépe koupit přebíjené střelivo 9x19. Teda pokud to není tajné.
Sorry ale názor, že přebíjené střelivo je bad product sem raději nedávejte.
Díky za radu.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » sob 16. kvě 2009, 08:29

ofiko pouze limit - jinak si můžeš sám přebít (s pomocí kamaráda který to umí to není problém) ale můžeš podle zákona přebíjet pouze pro osobní potřebu - nelze tedy přebíjet na "kšeft"

Uživatelský avatar
Kurt
Příspěvky: 222

Příspěvek#3 » sob 16. kvě 2009, 08:34

Tak Zákon nám jak známo praví, že držitel ZP sk. B a C je oprávněn přebíjet pouze pro vlastní potřebu. Takže tudy cesta nepovede. Řešením je tedy nákup přebíjenek od firmy, která má na jejich výrobu licenci. To je třeba Limit: http://www.limit.cz/
Při určitém objemu nákupu (nevím teď kolik) jsou to schopni i dovézt.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » sob 16. kvě 2009, 08:39

Pokud objednáš u Marcinka (http://www.limit.cz) minimálně za 5000,-Kč, tak Ti je do 14 dnů zdarma dovezou. Pak už jen doufat, že bude v dodávce co nejmíš špatnejch :)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#5 » sob 16. kvě 2009, 11:33

Dobre, nebudu psat, ze to je bad product, dokonce ani nevim, jaka je kvalita jejich soucasne produkce. Ale pred par lety jsem koupil 200 a staly doslova za hovno. Kazda kule letela jinam a tolik problemu s neprebijenim / vzpricenim nabojnice jsem v zivote nemel.

Uživatelský avatar
Justinian
Příspěvky: 98
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » sob 16. kvě 2009, 12:36

Pokud toho nestřílíš tuny, tak není od věci pořídit si z druhé ruky jednooperák a těch 300-400 za měsíc si přebít sám. ;)
Vyjde to podstatně levnějc, můžeš se přizpůsobovat a za kvalitu si ručíš ty.



Shiva
Příspěvky: 17
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » sob 16. kvě 2009, 12:39

v soucasne dobe se zrovna 9mm nevyplati prebijet ani pro vlastni potrebu. Teda pokud nemam vychytanou laboraci. nedavno mi nekdo rikal ze daji sehnat neco pres 3kc. (opravdu ale nevim kde a co ale nebyly prebijene). mozna ze to je jen jedna pani povidala.
ale magtech jsou MOC asi 4.2kc, prebijenka te prijde (kdyz nebudes striet olovo) kolem 3kc.

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#8 » sob 16. kvě 2009, 12:51

Jj tak to je vono. Potvrzujemi to jenom můj názor. Přebíjet pro vlastní potřebu , tak to ani náhodou. Jednak jsem dřevo a pak dej si domů střelnej prach.
Hlavně mi jde o to kde koupit přebíjené a né toho půlku vyházet. Vcelku jestli za 3,90 nebo 4,10 při mejch řekněme 600/800 za měsíc asi nebude to hlavní. Jde mi spíš o kvalitu a jméno firmy. Garance. To bude asi ten LIMIT. Pokud budete někdo nakupovat, tak počítejte i se mnou.
Díky za názory.

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » sob 16. kvě 2009, 13:20

no že by zrovna LIMIT byl garancem kvality :( - o tom by se tedy dalo s velmi velikým úspěchem diskutovat

Uživatelský avatar
Horst
Příspěvky: 41
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » sob 16. kvě 2009, 13:26

No jo to je pak těžký tak aspoň naznačte pane Smrtka? :mrgreen:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » sob 16. kvě 2009, 13:36

no že zrovna limit pro mě rozhodně garancem kvality není a než přebíjenky od limitu to už je lepší koupit origoše magtech, klidně i SB (osobně nemusím ty šedý levný krabičky) nebo to co sežere zbraň - protože on nový lauf taky něco stojí a nebyl by to v této republice první případ problémů s touto municí - pokud vystřílíš do 1000ks měsíčně talk opruz s přebíjením asi nebude to optimální - ta ušetřená koruna na patroně se dá sehnat jinak ;-)

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#12 » sob 16. kvě 2009, 16:12

Než abych kupoval přebíjené Limity za 3,-Kč, tak raději MFS Practical za 3,50 nebo osvědčené S&B Police za 4,-Kč ;)
Když už přebíjet, tak olovo a cena potom nebude vyšší jak 2,- až 2,50, ale je s tím práce :( a je to prešně jak říká Bobr, ta ušetřená koruna při pár stech výstřelech za měsíc za to nestojí.

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#13 » sob 16. kvě 2009, 16:17

Shiva: Kdyby ta Jedna Paní byla konkrétní a dala kontakt, tak bych měl o nepřebíjené za +/- 3,-Kč zájem ;)
Horst: Střelnejch prach doma mám a nevidím v tom žádné zvláštní nebezpečí.



sincityman
Příspěvky: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » sob 16. kvě 2009, 21:19

Horst: Pokud si neodléváš střely tak 9L moc neušetříš.Kupovat LIMIT přebíjenky je riziko, alespoň ty s magnetující střelou.S nemagnetující se nedělají, prodává ale střely.Střely s pláštěm co nemagnetuje od Limitu používám pro přebíjení zatím v pohodě.Ale střela stojí cca1,60 kč 0,65 zápalka a tak kolem 0,40 prach, výhodou je že si uděláš náboj na míru,tak silný jak potřebuješ.Takže si myslím že je to opravdu na hraně, já 9L,přebíjím, ale proto, že přebíjím i 45, 38 a puškové,takže se to veze s tím...

Uživatelský avatar
MiRaS
Příspěvky: 303
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#15 » sob 16. kvě 2009, 21:30

Horst píše:Hlavně mi jde o to kde koupit přebíjené a né toho půlku vyházet.
V tom případě zapomeň na LIMIT přebíjenky.
Horst píše:Vcelku jestli za 3,90 nebo 4,10 při mejch řekněme 600/800 za měsíc asi nebude to hlavní.
Při uvedené spotřebě se vykašli na přebíjené a kupuj nové, sehnat je do 4,-Kč není problém.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů