Kluk agresivně bije holku - ZASTAT SE JÍ?

Uživatelský avatar
Francis
Příspěvky: 127

Příspěvek#1 » ned 2. lis 2014, 19:25

Dobrý večer.

Včera jsem byl svědkem ošklivé věci...

Má přítelkyně, já, pan Smith a pan Wesson jsme seděli v autě za městem, kam lidé jezdí, sedí v autě, nebo se prochází po okolí a koukají u toho na město pod nimi.

V tom slyšíme řev jakéhosi kluka, který řval (opravdu nechutně vulgárně) na svou přítelkyni, která zapomněla klíčky od auta v autě, které se zamklo i s těmito klíčky, když oba vyšli ven...
Chudáčci museli jít cca 400 metrů na MHD.
Téměř na celou cestu, vedoucí z parkoviště až k MHD je vidět...
Že řval, mě v celku nechalo klidným, ale začal jí i mlátit pěstmi do obličeje, když se už vzdalovali od nás.. byly cca 40 metrů od nás. Ona chtěla odejít, ale on se za ní vždycky rozeběhl, udeřil jí, řval na ní a táhnul jí za ruku za sebou...
Byli 50 metrů od nás... zase - řev - údery - táhnutí...
100 metrů - to samé...
300 m...400 m...

Vidělo to cca 8 lidí, kteří se pohybovali na tomto parkovišti...někteří s dětmi - vedle parkoviště pouštěli draky... všem to bylo jedno, ale s přítelkyní jsme to sledovali nejvíce; ostatní jen zaslechli.. zahlédli...

Já si řekl, že pokud nebude ležet na zemi a nebude do ní kopat, tak budu srab a budu to ignorovat... jen snad, kdyby vytáhl nůž.... raději nedomýšlet... tak bych si to do konce života vyčítal, že můj 357 magnum tomu mohl zabránit...
Napadlo mě zavolat policii, ale ti než by tam přijeli, tak by už dávno byl agresor s holkou, (nebo bez ní, kdyby tam zůstala ležet...) pryč...

Teď k té mé zbabělosti: více jsem se bál paragrafů, protože by mi státní zástupce u soudu řekl, ŽE JSEM SE DO TOHO NEMUSEL MONTOVAT, že to mohlo dopadnout lépe (třeba tak, jak to doopravdy dopadlo). Bohužel nejsem žádný "bitkař", který by to tomu frajerovi vysvětlil rukama...

Máte s tímto někdo nějaké zkušenosti? Co dělat? Ignorovat? Zmizet? Jít tam..?

Patřím k těm mladším, takže nemám tolik životních zkušeností a zážitků, abych si z toho sám udělal objektivní závěr...

P.S.: cca 20 minut po scéně se agresor vrátil, i s náhradními klíčky a autem odjel... asi bydlel hooooodně daleko...

adminům: pokud se sem toto téma nehodí, tak to prosím smažte..


Děkuji za objektivní názory.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#2 » ned 2. lis 2014, 19:31

Zkušenosti NULA. Ale asi bych se šel nenápadně "projít"... a zdržoval se poblíž, kdyby bylo třeba. Nejsem mlaďoch a o to menší bitkař... Ale jeden nikdy neví, kdy by se mohlo "9mm argumentů" hodit. Jinak Tvůj postoj naprosto chápu. Možná na sebe na přiměřenou vzdálenost upozornit. To by mohlo samo o sobě pomoct...
Naposledy upravil(a) Carloss dne ned 2. lis 2014, 19:37, celkem upraveno 1 x.



azavak
Příspěvky: 88

Příspěvek#3 » ned 2. lis 2014, 19:34

Takže se to nakonec vyřešilo samo :)



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#4 » ned 2. lis 2014, 19:41

To je otázka... Jak to můžeš říct? Třeba leží doma rozkouskovaná ve vaně, žejo... :-( I když... i to je řešení...



Trifid
Příspěvky: 7

Příspěvek#5 » ned 2. lis 2014, 19:44

Nepovažuji se za agresora nikdy sem se nepral ale vždy když se někdo v moji blízkosti dotkne žensky tak se zvednu a dam jasně najevo že se mi to nelibý !!! tady nejde o zbraň ale kluk co prašti holku je u mě totalni luuzr. možná proto že mám 193cm a 100kg se nikdy nic nestalo ale i když mam strach klidně se za to postavím. Tohle přihlížení se mi moc nelíbí.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#6 » ned 2. lis 2014, 20:01

Jooo... ale pak si to taky zodpovědět. To je právě to, na co se tazatel ptá, no... Jak říkám, mnohdy může opravdu pomoct dát vědět, že v blízkosti je někdo, komu to není fuk.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#7 » ned 2. lis 2014, 20:05

Bohuzial by si mohol byt neprijemne prekvapeny ... napriklad po tom co by pri tvojom zamiesani sa dotycny vystartoval po tebe, bol 'uzemneny' a nasledne by sa na teba zosypala jeho polovicka ze co mu ublizujes ... :x. Stalo sa kedysi davno jednemu kamaratovi, odvtedy tvrdil ze ani bohovi uz do nicoho takehoto nepojde.
Neviem ... mne pride asi najrozumnejsie z vhodnej vzdialenosti najprv oznamit ze volam policiu - urobit to a potom sa pripadne branit ak to bude nutne. Pochybujem ze by sa magor pred svedkami a s vidinou prijazdu policie eskaloval este viac proti nej. A pokial pojde po tebe - branis sa. Ci a ako to dotycna bude chciet potom riesit - to uz je jej vec.
Ale mozno by sem mohol hodit nazor niekto z PZ, aky je doporucovany postup.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#8 » ned 2. lis 2014, 20:09

Tak kdyby vystartoval po mě, tak taky dobrý... Slečně by to aktuálně pomohlo a já bych se mohl začít aktivně bránit. A to druhé, co píšeš jsem psal hned ve svém prvním... Z patřičné vzdálenosti dát o sobě vědět, že existuje někdo, komu to není šumák... Pak jednat podle toho, jak se situace vyvine. Takže... naprostá shoda...



Trifid
Příspěvky: 7

Příspěvek#9 » ned 2. lis 2014, 20:12

Říká že tam bylo 8 lidí když se bojíš sám tak rozpoutej dav :)

Uživatelský avatar
Francis
Příspěvky: 127

Příspěvek#10 » ned 2. lis 2014, 20:13

Právě to "aby po mě vystartoval" mi pak omažou u soudu o hlavu, že by na mě nestartoval, kdybych tam nešel . .

Bohužel nemám 100kg a 193cm . . svou postavou opravdu nevzbuzuji respekt . . .

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#11 » ned 2. lis 2014, 20:14

Zkušenosti ano, člověku to nedá se buchty nezastat..... ale musíš počítat s tím že pokud dojde na lámání chleba tak na 99% bude svědčit proti tobě. :evil: Baby už jsou takový.

Uživatelský avatar
Francis
Příspěvky: 127

Příspěvek#12 » ned 2. lis 2014, 20:15

Trifid píše:Říká že tam bylo 8 lidí když se bojíš sám tak rozpoutej dav :)

Každej si říká, "mě se to netýká..." dav byl spíš rozprostřen po okolí... na jedné straně tatínek s dítětem a drakem, na druhý straně dva důchodci, támhle o kus dál pár . .

Uživatelský avatar
Francis
Příspěvky: 127

Příspěvek#13 » ned 2. lis 2014, 20:16

sided: taky si myslím, že by pak řekla, že je na tohle mlácení zvyklá že se jen šťouchali a že já popravil jejího frajera... že jsem se do toho začal montovat, etc..



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#14 » ned 2. lis 2014, 20:22

Zazil jsem to uz nekolikrat, vzdycky se zastal a skoro vzdy to skoncilo bitvou, kterou jsem nastesti "zatim" vždy vyhral a zbraň zůstala v pouzdre. Ale vic nez pulku zivota delam plnokontaktni bojove sporty, takže mám trošku fora. Protože je ten frajer rozzuřenej, musíš počítat s okamžitým napadením a jít do toho fakt tvrdě aby dostal strach.
Jen nepocitej s tím, ze ti ta holka podekuje, nebo že by svědčila v tvůj prospěch. Většinou začne ječet, že jí biješ přítele a jak jde k zemi, tak ho začne chránit. Takže při případném příjezdu policie, jsi utocník ty, protože jiné svědky než ji neseženeš, všichni na tebe kaslou.... No přeber si to sam...:-) Ps. Tohle je typický případ, kdy ti palná zbraň příliš nepomůže. Tvůj protivník nebude ozbrojený, bude rozzuřený, často pod vlivem alkoholu a bude mít před sebou přítelkyni. Proto do tebe pravdepodobně půjde i když ukážeš zbraň. No a co pak? Postřelíš neozbrojeného? Jak na to bude koukat soud? Takže buď holé ruce ( a nohy) nebo slzák či teleskop... :-) Venkoncem je to těžká situace.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#15 » ned 2. lis 2014, 20:32

Nebo.. jak jsem psal... Upozornit na sebe z patřičné vzdálenosti, že mi to není jedno... A pak jednat podle situace. Velmi pravděpodobně to agresora nejmíň na okamžik zarazí. Když se pustí za mnou, zkusím prchnout... ale sledovat nadále... Když se pustí do oběti, zkusit to důrazněji... Ale to je už dost teoretický vývoj události a těžko od compu soudit, co dělat.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů