Trezory, schránky, skříně a jiná zabezpečení zbraní.



Shras
Příspěvky: 171

Příspěvek#796 » sob 25. říj 2014, 17:27

uprimen nechapu proc je v trezoru jeste jedna schranka na klic .. co sem zatim videl tak akdyz uz se do toho trezoru tak tenhle zamek nanic ho nezastavi :)

Uživatelský avatar
Igrlik
Příspěvky: 499

Příspěvek#797 » sob 25. říj 2014, 20:55

Láskavo neber tú vec ako "výhradne zbraňový trezor". :roll:
Vo firme sú veci a dokumenty, ktoré patria do trezoru a sú prístupné tomu kto má "veľký" kľúč, a potom dokumenty a pod., prístupné tomu, kto má aj "malý" kľúčik... tu nejde iba o násilné vylamovanie plechovice!!! :mrgreen:

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#798 » pon 10. lis 2014, 10:09

Chtěl jsem se zeptat, zda máte někdo zkušenosti s těmito trezory ?

http://www.etrezory.cz/nabytkovy-trezor ... -s2-600-el

nebo

http://www.etrezory.cz/nabytkovy-sejf-zsl-65-el

Potřebuji trezor do 4 zbraní a nějaké střelivo + dokumenty a cennosti. Lze tyto doporučit ?

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#799 » pon 10. lis 2014, 10:23

To EL-ko je podla mna preklep, ZSL 65ME. Rozoberane na predoslych prispevkoch. Za mna doporucenie jednoznacne ano. Drzim tam zbrane, strelivo a aj nejake papiere. Takisto ako Igrlik som po posledne vedenej diskusii vyhodil dvere z uzavieracej schranky a trochu prerobil usporiadanie, som s nim spokojny.

EDIT : fotky su skopirovane od vyrobcu, cize je to skutocne ZSL65 ME.

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#800 » pon 10. lis 2014, 10:30

Díky moc. S tím druhým náhodou zkušenost nemáš ? Mě se líbí o dost víc. Ta barva pochcané slámy u toho druhého je fakt hrozná...

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1150

Příspěvek#801 » pon 10. lis 2014, 10:37

Bohuzial, mam len dva Safetronics-y. Vsetky robia aj v antracite - pozri si fotky na
viewtopic.php?f=70&t=5482
z toho co som videl trezory tak mi to pride velmi rozumna uprava.

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#802 » pon 10. lis 2014, 10:38

Případně ještě vypadá solidně tento trezor, akorát jsem nikde nenašel žádné reference...

http://trezory.heureka.cz/chubbsafes-wa ... ize-50-2e/



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#803 » pon 10. lis 2014, 11:27

Já pořídil WICO a su spokojenej. Zkus se podívat sem
http://www.wico.cz/index.php?id=98

I ten menší z nich (PT 5.1) je v porovnání s tebou odkazovaným větší, těžší a levnější :) (jen je třeba dávat pozor na ceny, jsou bez DPH).

Uživatelský avatar
Tomas_2002
Příspěvky: 94

Příspěvek#804 » pon 10. lis 2014, 12:05

hele ten ve verzi PT7 je dobrej. Ten mi přijde akorát. Cena taky slušná. Jdu jim cinknout :-)

Uživatelský avatar
jirka911
Příspěvky: 32

Příspěvek#805 » pon 10. lis 2014, 17:17

Ten větší pt 7.1 mám a přijde mi malý. Mám v něm 2 krátký, 15 zásobníků a pár tisíc nábojů a místa v něm už moc není, na další ráži určitě ne.



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#806 » pon 10. lis 2014, 17:48

Taky mám PT 7.1 a zatím stačí. Z těch co tu byli předtím uvedený je pořád největší. Kdo hledá větší, tak už nemůže hledat mezi nábytkovými trezory, ale koukat po zbraňový skříni nebo začít stavět komorový trezor :D

Zatím mám jen 2 krátké a cca 2500 ks 9mm (luger a makarov) + cca 1000 ks 0.22 LR a místa mi tam příjde přiměřeně. Odhadem ještě tak dalších 2500 ks 9mm a dvě krátké bych tam dostal. Kolik zaberou ty zásobníky nevím (sám mám jen 3 jednořadé).
Je ale faktem, že to necpu všechno do té vnitřní uzamykatelné skříňky, ale mám to poskládané i na poličkách uvnitř trezoru kvůli přístupu. Kdybych všecno rval do schránky, tak budu pokaždý přerovnávat vnitřek podle toho co zrovna s sebou beru na střelnici.

Někdo holt má doma pár stovek nábojů a skladování tolik neřeší, jinej nakupuje ve velkým a pak řeší kam to všechno narvat. Pro začátek je to ale myslím dobrá volba za pěknou cenu. A zpracování mi přijde taky velice slušný.



KubaDostal
Příspěvky: 200

Příspěvek#807 » úte 11. lis 2014, 07:52

PT 7.1 mam taky. Nechal jsem si ho dodat bez schranky a bez police (tu jsem si dodelal sam na miru) a vejde se mi tam kosa (se sklopkou), glock a makarov + 2-3k naboju :-) a jeste bych tam tak 1-2 kratky dostal. Takze za mne naprosto spokojenost.

Uživatelský avatar
KITTbx
Příspěvky: 318

Příspěvek#808 » úte 11. lis 2014, 12:35

Jen dotaz.
To nemáte zájem o dlouhou zbraň?
Proč si kupovat za mnohdy stejnou cenu malej trezor když můžu mít velkej trezor?
Omlouvám se za OT.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#809 » úte 11. lis 2014, 12:49

Tak třeba Já proto že dlouhou zbraň si kupovat nehodlám ;-)



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#810 » úte 11. lis 2014, 14:27

KITTbx píše:Jen dotaz.
To nemáte zájem o dlouhou zbraň?
Proč si kupovat za mnohdy stejnou cenu malej trezor když můžu mít velkej trezor?
Omlouvám se za OT.


Já bych neřekl, že je to OT - myslím že otázka je k tématu, ale popořadě:

1. dlouhá - zatím ji neplánuju, neb nebylo v pokoji místo pomalu ani na ten "malej" trezor. Nicméně přeci není problém v budoucnu koupit trezor větší (až bude místo) a tento stávající poslat na inzerát dále. Nebo si ho nechat jen na střelivo - třeba.

2. cena - stejná rozhodně nebude. Odpovídající skříň na dlouhé (odpovídající myslím dvouplášť s vnější stěnou 3 mm) je nejmenší WSB 5 KOMBI. Tam je ale cena o cca 4 tisíce výše (bez DPH).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů