so, 10.04.2010 - Školení LOS pro začátečníky

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#1 » úte 23. bře 2010, 22:55

REGISTRACE UZAVRENA, VIC BY SE UZ ASI OPRAVDU NEDALO ZVLADNOUT !


Na zaklade delsi debaty po posledním zavode, vypisuji kurz pro LOSacke zacatecniky.

Misto: Klubova strelnice v Tabore-Cekanicich GPS: 49°26'1,2"N; 14°40'23,66"E
Termin: 10.4.2010
Zapis: 9:15 - 9:45.
Zacatek: 10:00
Konec: 16:00
Poplatek: ZDARMA !!!
Vyuzijte teto vyjimecne nabidky v co nejhojnejsim poctu, priste to bude opravdu za penize!

Vybaveni: Zbran, pouzdro odpovidajici legalnim pozadavkum pro noseni, krabicka naboju. Naboje se daji zakoupit na strelnici, za dobrou cenu. Nemate-li vlastni hluchatka a bryle, zapujcime. Obleceni vhodne pro skryte noseni zbrane.
Cena naboju 9mm L: Vlasimske tovarni 4,- Kc/kus,

Hlavni instruktor: cmk
Instruktori: PaF, Sten, Sincityman, MarK
Asistenti instruktoru: Bobr, Jomekabi (take administrator kurzu)

Prihlasky: ke mne do SZ, nebo na jomekabi@gmail.com
Prosim neposilejte prihlasky do tohoto vlakna!

Obcerstveni: Zajisteno v nasi utulne hospudce, vcetne tepleho jidla.

Prosim udelejte pro nas jen jedine - NASTUDUJTE SI PREDEM PRAVIDLA, at se nemusime zdrzovat vysvetlovanim trivialit! Najdete je na http://idpa.ic.cz/, nebo na http://www.gunlex.cz/

_______________________________________________

Sponzori kurzu:
Pronajem strelnice: SK Cekanice, http://www.skcekanice.com/
Obcerstveni instruktoru: JK sten
Benzin pro instruktory: Sdruzeni LEX, http://www.gunlex.cz/
Odmena instruktoru: Instruktori si zadnou nenarokuji
_______________________________________________


Prihlaseni zajemci:

Kaja Kliment + 1
Joedog
Zodiak
Vlasten + 1
Erich
Aifelov
Erfas
Tomkill
Pepa.zl
frantisek
underoak68
xor
DoeJohny
Hanka
rabbit3278 (+1 ?)
Monika
Zdenek
Jan Kubena
JIP
Pajas
Standa S.
Naposledy upravil(a) jomekabi dne čtv 8. dub 2010, 23:34, celkem upraveno 26 x.

Uživatelský avatar
aifel
Příspěvky: 72

Příspěvek#2 » stř 24. bře 2010, 19:50

Nemůžete někdo udělat takový kurz někde blíž k Pardubicím nebo Hradci Králové? Mám to trochu z ruky,asi 4 hodiny vlakem :(

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#3 » stř 24. bře 2010, 19:53

jako že by se sebralo 10 lidí, sbalili terče, timery a ostatní cajk a přijeli za Tebou :shock:

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#4 » stř 24. bře 2010, 22:26

buď se vás domluvit víc na společnou cestu autem nebo se domluvit s někým po cestě, že se jen přiblížíš. nebo do toho jít tak jak to je. já jsem z Moravy a téměř jediné kurzy obranné střelby se dělají ve Slaném a u Mělníka a v podobných destinacích. čili cesta 4 hodiny autem. a šel jsem do toho, protože jsem to chtěl. před asi dvěma lety, když jsem začínal střílet LOS, tak jich velká část bývala v okolí Prahy (taky 2,5-3 hodiny autem), jsou lidi, co z Prahy jezdí do Otrokovic na LOSy. Prostě tento koníček je finančně a časově trochu náročnější a pokud se tomu chceš věnovat víc, musíš se s tím smířit. A nebo si najít někoho znalého ze svého okolí, kdo ti vše vysvětlí a naučí u vás, třeba za dobrou večeři či lahvinku slivovice apod.
Protože pokud vás tam teď není víc zájemců, nedá se počítat, že by tam někdo podobný kurz zorganizoval. jedině že by se našli nadšenci a nějaké další kolo by bylo v okolí Prahy, což by bylo schůdnější.
ale jinak ti věřím, že cestování vlakem na takové vzdálenosti je otrava. sám to po mnoha letech poznávám na vlastní kůži.
nebo ještě jedna možnost - jet tam na kurz, přespat a další den (mají-li otevřeno) si jít zase zastřílet. myslím, že by jsi se s klukama domluvil, aby donesli nějaké zajímavé hračky, aby to stálo za to. prostě si udělat pěkný víkend.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#5 » čtv 25. bře 2010, 00:08

To je samozrejme mozne, zajimavych hracek mame dost, kratkych i dlouhych (jen tak mimochodem, v Cekanicich mame 100 metru). :-)

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » čtv 25. bře 2010, 00:21

Jen na okraj, bude v té době pan hostinský už zpět a hospoda fungovat ke všeobecnému veselí?

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#7 » čtv 25. bře 2010, 00:29

Ne, pan hostinsky tu nebude, ale hospoda bude fungovat ke vseobecnemu veseli po celou dobu jeho nepritomnosti. :-)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#8 » pon 5. dub 2010, 16:45

Neprehlednout: Doplnujici informace pridany do prvniho prispevku!

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pon 5. dub 2010, 16:45

doplnující info je v prvním příspěvku ;) prosím přečíst komplet



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#10 » pon 5. dub 2010, 21:51

Pokud by se našli zájemci z moravy tak uvažuji o tom, že bych tam autem zajel - 4 volná místa. Můžu zdarma zapůjčit CZ75 vč. pouzdra. Když tak se mi ozvěte SZ nejlépe do čtvrtku.

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#11 » úte 6. dub 2010, 00:28

Jeeeziiiismarjaaa, vubec o tom neuvazuj, proste prijed! V Tvem pripade Te prijmu i jako predem neprihlaseneho. :D



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#12 » úte 6. dub 2010, 00:41

Já bych tam jel jen kvůli Vám ;) , několik Losů už mám za sebou, takže bych ani střílet nemusel ať nezdržuju ostatní, pouze pokecat a případně dělat fotoreportéra, případně asistenta asistentům. :lol:

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#13 » úte 6. dub 2010, 08:49

Koukám Patriku, že máš stejné cukání jako já. Ale ty chceš hlavně udělat konečně "domácí" fotky do sekce "něžné pohlaví a zbraně", že jo :lol:



sincityman
Příspěvky: 30
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » úte 6. dub 2010, 12:35

Jasně doražte ... budu se těšit,Missak nebyl ani v GC na posledním LOSu,má za "A" ... :lol:

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#15 » úte 6. dub 2010, 13:05

Koukam, ze se z toho stane jakysi sraz fora ZbraneKvalitne. Tak jo, aspon bude sranda! :D

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů