Kluk agresivně bije holku - ZASTAT SE JÍ?



Xkond11
Příspěvky: 1

Příspěvek#46 » stř 31. pro 2014, 00:31

Ja bych na tvém místě jednoznačně volál policii. I kdyby nepřijeli včas měl bys čisté svědomí. A v případě že by to gradovalo, a ty jsi musel poůžít zbráň, tak policie by na věc nahlížela jinak (Snážil jsi věc nejdřív oznámit a ne hned střílet)

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#47 » stř 31. pro 2014, 08:02

Můj názor je takový, že zbraň použiju pouze na obranu sebe, svojí rodiny nebo velmi dobrých kamarádů, ostatní se musí spokojit s tím, že zavolám PČR. Je to sice sobecké, ale ve státě kde rozhodují rádoby soudci jinak neřešitelné...



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#48 » stř 31. pro 2014, 09:02

Grasel : Lépe bych to já nenapsal naprosto souhlasim

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#49 » stř 31. pro 2014, 09:37

Je pravda, že kdo nic nedělá, nic nezkazí. Bohužel jsme ve státě, kde se oslavují a ceny dostávají in memoriam ti, kteří zasáhli na obranu druhých a měli prostě smůlu. Ti , kteří zasáhli, byť na obranu sebe a přežili, většinou doufají, že nesáhli do nějaké podnikatelské nebo politické mafie (nedej bože národnostní) a bude s nimi alespoň veden spravedlivý soudní proces.

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#50 » stř 31. pro 2014, 11:41

Kdyby byla naděje na spravedlivý proces,možná by jsme se ani nemuseli bát někomu pomoc, ale s tím jak je to tady nastaveno je to problém a se zbraní v ruce to smrdí teplákovou soupravou...



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#51 » stř 31. pro 2014, 17:22

tohle mi trochu mrzi na tom když človek nosi zbran nemuže se do ničeho takhle "vložit" když nekdo nekoho mlatí protože s pistoli za pasem si nemuže lajznout že ho pri rvačce nekdo prepere nebo mu ji vytáhne



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#52 » stř 31. pro 2014, 18:57

Jinak odpoved pokud mam u sebe zbran rozhodne se nezastávat pouze zavolat policii pripadne pokud bych mel u sebe pritelkyni dal bych ji do kabelky zbran a pak bych zkusil utočnika odtahnout od ní

omlouvám se za "spam" nenašel jsem tlačitko upravy prizpevku abych to připlesknul k tomu nad tímto co bylo na starem foru

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#53 » stř 31. pro 2014, 19:14

tak teoreticky byste mohli uzit i hrozby zbrani, nebo varovneho vystrelu, podle prestupkoveho zakona by to melo byt ciste
(2) Přestupkem není jednání, jímž někdo odvrací
a) přiměřeným způsobem přímo hrozící nebo trvající útok na zájem chráněný zákonem nebo

Uživatelský avatar
Artifex
Příspěvky: 420

Příspěvek#54 » čtv 1. led 2015, 12:12

To je sice fajn, jenže pak ten útočník zařve: "Ale chlape, touhle "plynofkou" mě neoblbneš", a co pak dělat s bouchačkou v ruce a sice neozbrojeným ale i tak nebezpečným agresorem?

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#55 » čtv 1. led 2015, 12:43

to je proste problem :) taky pro tuto otazku hledam a stale nenachazim reseni.
nicmene si myslim, ze bud by si te ve svem zachvatu ani nevsiml, anebo by byl tak nasrany, ze se do toho vkladas s tou svou plynovkou, ze by do tebe sel taky a tam uz to zname

P.S.: pak tu mame hmaty a chvaty sebeobrany
nakonec muzes mu elegantne s rozbehem ukopnout hlavu kdyz kleci nad obeti
https://www.stream.cz/skolapreziti/1000 ... -zabijacka
https://www.stream.cz/skolapreziti/8039 ... druhemu-12



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#56 » čtv 1. led 2015, 12:51

tak pr oten pripad možna by bylo doby srelit do zeme aby bylo videt že to dela "dirky" :lol: :lol: pripadne pokud nebude uplne zlitej vyhodit hliznu a kopnout ji k nemu
hlavně si neumim predstavit jak nekdo když čumi do hlavne si troufne jeste vyskakovat ja bych mel bláto na hřišti



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#57 » čtv 1. led 2015, 18:48

Franto : A co odraz střely, tak tohle bych rozhodně nedělal !

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#58 » čtv 1. led 2015, 20:09

S tím odrazem je to pravda, ale když ji pošleš do hlíny tak to nic neudělá.. Na betonovým parkovišti celkem k ničemu rada :lol:



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#59 » čtv 1. led 2015, 20:25

tak druhe resení jak jsem rekl nevim jak ostatni ja i když nosim na obranu mam 17 v zasobniku a jeden v komoře takže holt přebiju a ten jeden mu kopnu k noham aby vedel s čim na co dočineni ale i tak si myslim nikdo si jen tak nelajze jit proti bouchačce protože si bude myslet že to je plynovka jedine že by byl zfetovanej :shock:

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#60 » čtv 1. led 2015, 21:19

noooo, hezky se to rozjizdi :)
tak abych to aspon ze sveho pohledu vyhranil, normalni clovek ma ze zbrane nejaky strach (spise), mozna jen respekt. nakonec i druha svetova nam ukazuje, jak se vodily obrovske zastupy zajatcu a hlidalo je par borcu se vtipnymi opakovackami. kdyz se popravovali lidi nad jamou, tak vsichni jenom odevzdane cekali. v nejakem filmu takhle nemecky dustojnik z parabely strilel lezici zidy. strilel, strilel, az jednomu cvaknul do hlavy naprazdno. tak zacal prebijet a ten lezici na nej jen otocil hlavu, jakoze "co je", no o 20 sekund pozdeji ji taky dostal. nakonec jak se dnes rezou hlavy na blizkem vychode... ti lidi neprojevi ani naznak vzdoru, nechaji se rezat jako ovce. nevim, nerozumim tomu, mozna uz je to az tak zlomena psychika
lidi jsou nakoukani zbrani z filmu, jenze tam se do borce streli nebo pichne nozem a on pada jak zrala hruska ze stromu. nikdo se tam neplazi a nerve a nikomu nelezou streva ven (oblibene v afghanistanu 79-89). myslim si, ze kazdy normalni clovek se musi ze zbrane p0sr4t, nikdo nechce byt ten prvni hrdina a prvni mrtvy; radeji jako ovecky, treba to padne na nekoho jineho. videli jsme X videi z prepadeni ruznych benzinek, atd, atd. drtiva vetsina lidi si sedne na zadek, ta zbyvajici mala skupinka zpravidla pusobi ucinny odpor. nikdo z nas zrejme neni az takovy profik, aby v sekunde rozeznal regulerni zbran od jeji mnoha druhu nahrazek, kopii a podobne.
clovek opily nebo zfetovany jednak ten maly celni profil pistole nemusi ani videt, nemusi vam verit, ze to je jako fakt ty vole pistole. dokonce ani kdyby byl postrelen, tak je znamo, ze fetaci a hodne adrenalinem napumpovani lidi o te dire ve sve telesne schrance vubec nevi. a jakoze fakt nevi... zase se budu odkazovat na dokument o specnazu. probihal zasah v te skole v beslanu. borec tam shodou okolnosti zustal uvnitr sam, tak bojoval, snazil se ochranit a zachranit deti, nekolik jich vynesl do bezpeci. pak ze se vraci... a okolni vojaci se na nej podivali, jako jestli mu nehrabe. teprve pak se nejak pozastavil, zavnimal sam sebe a zjistil ze je 2x ranen a do oci mu netece pot, ale krev.
dalsi vec a moje osobni prokleti. za tech 10 let u firmy na me bylo mireno at uz umyslne, nebo nedbalostne tolika vecmi, vcetne snad 125 mm kanonu tanku, a nechci ani vedet, jestli nabitymi nebo ne, ze jsem proste otupel. kdyz jsem s nekym na strelnici a pujcim mu svou, tam je to bez debat. jediny dovoleny smer hlavne je k tercum, ale takhle.... pred casem jsem tu psal, ze me pri jedne prilezitosti nahanely 3 policejni auta pod majakama, tak trochu me zatykali a co se tehdy stalo? jde ke mne policajt a ma ruku na pistoli. no a ja si toho vsiml a vyhodnotil si to "no a co?", krom toho znam podminky pouziti zbrane u nas a u PCR to nebude o moc jine. to se samozrejme neda aplikovat na nejakeho hysterickeho soudruha z ukrajiny nebo albanie, tam se strili lidi az prekvapive jednoduse.
co lidi ale moc nevi (a z televize to urcite nezjisti), jak hlasita rana z te pistole to vlastne je. kdysi na vojne jsem mel genialni napad zkusit strilet z 58 bez spuntu. zazitek na dalsiho puldne, jingle bells, kua. rekl bych, ze ta rana, navic pri takovem kontaktu z bezprostredni vzdalenosti, musi presvedcit (krome vas) i okoli, ze to fakt neni airsoftka s reproduktorem a ty bubinky fakt zaboli. jestli zasahove vybusky funguji i na kdejake fetky, tak by i vystrel mohl fungovat stejne ucinne, ale je to "az" vystrel...
P.S.: kdo jste videli zpravy, dnes brzo rano ubodal v trebici jeden borec druheho, a to mate presne situaci jak jsem posilal v jednom z tech videi a nakonec i velmi podobnou agresivnimu mlaceni holky

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů