Jak na SZ / PM

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 17. bře 2009, 23:42

Několik informací o PM/ SZ:

1. Co to je
Jsou to zkratka ze slov "Soukromá Zpráva" neboli "Personal message"

2. Na co to je
Je to obdoba E-mailu, který ovšem nechodí do Vaší klasické schránky, ale na obdobu této schránky na foru.

3. Jak napíšu SZ/PM
a) stisknutím tlačítka "SZ" v profilu uživatele nebo pod příspěvkem - v tomto případě posíláte tuto zprávu rovnou danému uživateli
b) Kliknutím na: Soukromé zprávy - New post

4. Jak zjistím, že mi přišla nějaká zpráva
dostanete informační e-mail
po přihlášení na forum se Vám zobrazí informační okno o této skutečnosti
prohlídnutím složky: Soukromé zprávy - doručené

hned jak bude trochu času doplním i o vysvětlující obrázky

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#2 » pon 27. dub 2009, 23:28

Nevim co delam spatne. Na Strelectvi jsem s PM nemel problemy, ale tady jo.

Napisu zpravu, na leve strane nahore vyplnim jmeno prijemce a odeslu. Odejde, nacez nahore se mi objevi zprava, kterou jsem odeslal a opet se mi otevre odesilaci okno se zpravou, kterou jsem prave odeslal (takze ji vidim dvakrat, a to jsem nic nepil :D ). Odesilat ji podruhe povazuji za blbost. Kdyz se podivam do Odeslane (neprectene), nic tam neni, v Odeslanych taky ne. Je mi jasne, ze delam nejakou pitomost, ale jakou? :roll:

Uživatelský avatar
bobr
moderátor
Příspěvky: 567
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » pon 27. dub 2009, 23:33

mě to funguje normálně

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 27. dub 2009, 23:38

jomekabi: A klikáš po napsání jména příjemce taky na [Přidat] ? Příjemce se pak zobrazí v řádku "Komu:". Je to tak, aby šlo snáz posílat PM na více příjemců.
Osobně považuju za jednodušší u adresáta kliknout na ikonku PM a vyplní se to samo ;)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#5 » pon 27. dub 2009, 23:42

Uz to je v poradku. Musel jsem vypnout Identity Safe Profile v Nortonu 360, delal mi v tom bordel. Takze pro toto forum to nebudu pouzivat, i kdyz to znamena, ze se budu muset prihlasovat rucne.



neurotic
Příspěvky: 2

Příspěvek#6 » úte 28. dub 2009, 21:32

mas v uvodnim prispevku chybicku:
4. Jak zjistím že mi přišla nějaká správa


opraveno, díky - MarK



THE-SAD-MAN
Příspěvky: 25

Příspěvek#7 » pon 4. dub 2011, 19:05

Gentlemans,předesílám,že jsem velmi dlouho zvažoval tuto reakci a jsem dalek toho,kohokoliv mentorovat.Nicméně musím,a omlouvám se za to,upozornit na jistou "méočitrhající" skutečnost.Moc bych se přimlouval,aby,jak správně podotkl neurotic,byly napraveny všechny chybky,resp.hrubky.
SZ-soukromá zpráva, nikoliv správa.Tento překlep se nachází v bodě 3.odst a) a také v bodě 4. A ještě jedna drobnost v bodě 2.
Mám na mysli toto: ...nechodí do Vaší klasické schránky, ale na obdobu této stránky...
Obsahově správně by mělo být uvedeno:...nechodí do Vaší klasické schránky, ale na obdobu této schránky...
Ještě jednou se omlouvám a pokud budu vyhodnocen jako "prudič",žádám o BAN.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#8 » pon 4. dub 2011, 19:23

Nikdo není dokonalý :ugeek:

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pát 7. úno 2014, 18:46

Dotaz pro adminy: můžu uživatelsky blokovat jiného uživatele proti odesílání SZ pouze mně (tedy jiným ano - nechci samozřejmě nikomu bránit v posílání SZ ostatním jen proto, že obtěžuje mě)? Podle FAQ faq.php#f5r1 zatím ne - není-li to možné, můžu požádat admina?

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » pon 17. úno 2014, 14:03

Trochu mě mrzí, že tu probíhají nějaké hádky v pozadí (i když lepší než v popředí :D ).
V nastavení soukromých zpráv je možné nastavit "Pravidla" (filtry) ve stylu "když je zpráva od uživatele X, přesuň zprávu do složky Y", nebo rovnou smazat atd.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » pon 17. úno 2014, 18:16

Díky, MarKu, tohle mi uniklo. Žádná hádka neprobíhá, prostě jen konkrétní uživatel na mé veřejné komentáře zareagoval poněkud mimózní SZ, já jsem ho upozornil, že na jeho úrovni s ním nechci komunikovat a každou další SZ budu považovat za obtěžování. On to neakceptoval a posílal SZ dál, tím se pro mě stává trollem a snažím se dalšímu opruzu zabránit. Toť vše.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#12 » pon 17. úno 2014, 23:52

Marku: Ten mimozní člověk, který troiluje jsem asi já, pouze jsem se bránil urážkám a invektivám od zmiňovaného pisálka a to pouze v jedné SZ, proto nevidím důvod blokovat. Také jsem ho upozornil, že pokud si všimnul dobře, byly je příspěvky moderátory vymazány. V SZ nikdy nepoužívám sprostoty ani vulgarismy, na to jsem dost starý a mám forum rád. Zmiňovaný pisatel asi neunesl, že naše názory se mnohdy liší, ale vo tom to je a myslím i forum, omlouvám se, možná to tady všechno chápu jinak.
Zdravím, Bohuliby !



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#13 » pon 14. led 2019, 06:27

Zdravím, lze nějakým způsobem vložit foto do SZ fotku, aniž bych fotku nahrával na externí server a vkládal přes [IMG]?

Uživatelský avatar
audis
Příspěvky: 2967

Příspěvek#14 » pon 14. led 2019, 07:55

Nelze



Choze
Příspěvky: 403

Příspěvek#15 » pon 14. led 2019, 09:42

;) Tak máte námět pro zlepšení

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů