Se zbraní do posilovny/bazénu



E-Ryc
Příspěvky: 516

Příspěvek#31 » stř 21. led 2015, 07:27

Ja bych se (smerem k personalu) ridil pravidlem "co oci nevidi...". Koneckoncu kazdy druhy po posilce taha tasku s energetakem a rucnikem.

Uživatelský avatar
Starosta
Příspěvky: 203

Příspěvek#32 » stř 21. led 2015, 10:11

Taky mi přijde nejlepší batůžek s ručníkem a pitím.
Máš to pořád na očích a nikdo nebude mít nutkání bejt zvědavej, když se naskytne příležitost.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#33 » stř 21. led 2015, 11:23

A ještě zabalit do použitejch slipů a je vystaráno.

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#34 » stř 21. led 2015, 17:31

Nejlépe hnědým navrch a je to 100% sichr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)



E-Wiz
Příspěvky: 25

Příspěvek#35 » stř 21. led 2015, 18:00

Tak to mate recht hosi :-D to me nenapadlo



mikymoto
Příspěvky: 1322

Příspěvek#36 » stř 21. led 2015, 18:09

Grasel píše:Nejlépe hnědým navrch a je to 100% sichr :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: 8-)


Já teda nevím, ale není na to potřeba vyjímka? Není to už zbraň kategorie A?

119/2002 Sb., § 4, odst. - zbraně vyrobené nebo upravené tak, že lze utajit jejich účel, nebo u kterých byly původní charakter a podoba změněny tak, aby se jejich použitím mohly způsobit těžší následky, anebo zbraně maskované jako jiné předměty (zákeřné zbraně) :D

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#37 » stř 21. led 2015, 18:47

s takovym zabezpecenim riskujes, ze budes mit poblitou celou tasku :)



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#38 » stř 21. led 2015, 23:26

Pánové prosím, proč to pořád řešíte, to se opravdu tak bojíte o svůj život, fakt, nechápu.
A na plavecký stadion půjdete také se zbraní ? Ledvinka bude nepromokavá ?
Omlouvám se, ale opravdu nechápu tyto diskuze, to fakt nemáme psát o něčem užitečnějším !
Pouze můj názor.



JoeBiden
Příspěvky: 77

Příspěvek#39 » stř 21. led 2015, 23:42

Huh? Šance, napadení na ulici je sedmkrát častější než vážná dopravní nehoda a i přesto se do aut investují právě z toho důvodu desetitisíce. On by jinak nenosil vůbec, už to psal. Navíc cestou do fitka před ~ 5 lety jsem LPaso sám viděl, opravdu bezpečno.



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#40 » čtv 22. led 2015, 00:13

Zvlášť, pokud chodí do fitka v přívozu, Ostraváci ví, že je tam tma i za dne :( dle mě velká pravděpodobnost problému, zvlášť v podvecernich hodinách.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#41 » čtv 22. led 2015, 07:42

JJ tohle bych zase neřešil já. Prostě jí chce nosit, několikrát za den se ocitá v místech, kde neni uplne bezpecno. A jelikož taky chodí do fitka ( a jinam), rovnou z práce tj, nemá šanci běžet domu dát kvěr do trezoru, musí nějak vyřešit co stím. :)

Je fakt, že plavečák je asi problematičtější, ale to by sme museli řešit kus od kusu. Někam to ještě s drobným opatřením lze, jinam už ne. To už musí posoudit každý soudruh :)



E-Wiz
Příspěvky: 25

Příspěvek#42 » čtv 22. led 2015, 07:49

Blacky: Presne tohle je moje situace. Nejvic me zaujal GunBox co tady postoval Style, s kolegou si ho chceme koupit jakmile si koupime zbran. Vzdycky pred tim nez pujdu do fitka zamknu pistoli do gunboxu a pak to v tasce budu nosit sebou po fitku, nebo si to necham schovat u obsluhy - v podminkach fitka to obsluha urcite neotevre a kdyby to nejaky zvedavec chtel domu tak to zjistim docela brzo na to, abych vyuzil funkce GPS tracking...

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#43 » čtv 22. led 2015, 10:28

V čem je problém s ledvinou na přírodní vodě?
https://www.google.cz/search?q=hiko+vodacka+ledvinka
Chci si to pořídit už kvůli klíčům od auta, dokladům atd.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#44 » čtv 22. led 2015, 10:56

Hmm taky zajímavý.



BB
Příspěvky: 85
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#45 » čtv 22. led 2015, 11:19

ladaj píše:V čem je problém s ledvinou na přírodní vodě?
https://www.google.cz/search?q=hiko+vodacka+ledvinka
Chci si to pořídit už kvůli klíčům od auta, dokladům atd.


nerozumím co to řeší, to s tou ledvinkou budeš plavat ? :lol:

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů