Zelený sport opět v médiích

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Azar
Příspěvky: 105

Příspěvek#46 » úte 17. úno 2015, 22:26

uz od dob multackeho streliva lezi nekomu v zaludku - asi neplati prislusne vypalne - pokud tam neco je tak bych to co rikaji novinari vydelil x a mozna se dobereme vysledku - skoro mi to pripomina libru a snaily - pokud se pletu tak se omlouvam - a jestli tam neco mel opravdu nebo ne nedokazu posoudit - ja s nim byl vzdy spokojen



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#47 » stř 18. úno 2015, 09:17

http://orlicky.denik.cz/zlociny-a-soudy ... 50218.html

Nevím jak vám, ale pokud jeden den tvrdí, že semtex tam vůbec není a je to strašnej blábol, ještě je schopnej si to vyvěsit na tránky a druhej den to přiznává, tak mě to celkem smrdí.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#48 » stř 18. úno 2015, 09:35

Mno já nepochybuju, ze na cerno kseftujou se vsim moznym, ojebavaj stat na danich atd. Me je k smichu ta hysterie, ktera kolem toho je. :)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4567

Příspěvek#49 » stř 18. úno 2015, 11:47

když oni každou chvíli tvrdí něco jiného..... uvidíme co tam nakonec vlastně bude, podstatné je, že pokud to nebude všechno v pořádku, bude to jen argument proti zbraním jako takovým ikdyž to s nimi nebude mít třeba skoro nic společného.... mě se taky líbí, že u ZS si můžu koupit spoustu věcí, které jinde nejsou, jen by neměl být kšeft prvořadý



sfinx
Příspěvky: 19

Příspěvek#50 » stř 18. úno 2015, 13:55

dagobert píše:No kontrola se vždycky pošle tam, kde se někdo věrchušce znelíbí. A tihle udělali hned několik věcí, které jdou proti totalitářům a pravdoláskům. Ukázali, že islamisti jsou středověcí vrahouni, povzbuzovali lidi, aby se bránili a dokonce jim k tomu nabídli prostředek. To je neodpustitelné. Stran nalezených nelegálních věcí, není až takový problém něco někam podstrčit a pak to najít (čímž neříkám, že se to tak stalo).

Tohle se mi zdá jako velmi unáhlený závěr. Kromě spojení "totalitářů" a "pravdoláskařů" - jinak názorově zcela odlišných uskupení se tam musí zamíchat ještě islamisti a nedivil bych se , kdyby v tom mělo prsty i Rusko.

1) Islamisti nejsou vrahouni - nastuduj si fakta a hlavně čísla a pak až dělej podobné závěry. Doporučuji i zdroje jako jsou Europol nebo FBI - možná se budeš divit, kolik toho má kdo na svědomí. Lidi si tady navykli upravovat svůj dojem podle momentální mediální masáže. A aniž by u nás byl jakýkoli větší problém s touto skupinou a aniž by se mnozí s těch ovcí byť jen setkali s druhou stranou, tak jsou schopni je všechny nenávidět (a ještě vesele tvrdit, že jejich názory média neřídí :lol: ). Jde o to jak velká je skupina radikálů a zda náhodou my a naši spojenci nestojíme za tím, že se dostali k moci.

2) Rád bych věděl, proti čemu se lidé u nás mají bránit ... jestli ono spíš nejde o parazitování na některých událostech a místo nějakého apelu na veřejnost o ubohý marketing.

3) Uvnitř je semtex, přiznal majitel skladu ve Slatině. V pátek to popíral
Zdroj: http://pardubice.idnes.cz/slatina-sklad ... zpravy_aba
...proto je dobré nedělat unáhlené závěry o čemkoli (a ano, jsem si vědom toho, co bylo v závorce). Prozatím mi spíš vyplývá, že majitel je hnusný zmetek, lhář a kriminálník. A když jsme u těch islamistů - rád bych věděl, co by tohle individuum dělalo s tou municí - předpokládám, že i když vůbec popíral vlastnictví, tak že by to skončilo v rukách zodpovědných a čestných lidí, že? (Další důvod proč nedělat ukvapené závěry.)

4) Proto bych i šetřil s nějakými výroky ohledně kontrol. Je tu bordel a já naopak tleskám těm, kteří si na podobné lidi došlápnou. Nebo tu někomu připadá jako šikana, když si po událostech ve Vrběticích posvítí na další "podnikatele"? Jak je vidět (možné nelegální ozbrojování a obecné ohrožení), tak to zřejmě má svůj důvod.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#51 » stř 18. úno 2015, 13:59

Ein pacifistic jungen? :)



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#52 » stř 18. úno 2015, 14:47

Islámisté, že nejsou vrahouni? Tak to jsem asi špatně viděl a slyšel:
https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

Sorry za OT.



robobo
Příspěvky: 6

Příspěvek#53 » stř 18. úno 2015, 15:04

Sfinx: ad 3) proč kriminálník



sfinx
Příspěvky: 19

Příspěvek#54 » stř 18. úno 2015, 22:02

coffee píše:Islámisté, že nejsou vrahouni? Tak to jsem asi špatně viděl a slyšel:
https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

Sorry za OT.
http://www.novinky.cz/koktejl/362025-starenka-servala-islamske-bojovniky-jako-male-kluky.html
Viděl jsem jen název tebou zmíněného videa ... zřejmě se rýpou i v dávné historii - kdo tehdy začal s tím šílenstvím? Nebyli to přece muslimové, kdo jako první v těch válkách vyvraždil Jeruzalém (včetně křesťanských obyvatel).. ;-)
Víš kolik je na světě muslimů? Kdyby se každý z nich choval tak, jak se nám snaží často předhazovat, žádná zbraň by nám nepomohla.
Znovu bych rád apeloval na všechny, aby se o jednotlivé strany zajímali a stejně tak o okolnosti vzniku třeba nějakého Islámského státu. Možnost teroristického útoku tu samozřejmě je (od té doby, co jsme se nakýblovali k nim), ale osobně se víc bojím "normálních" kriminálních živlů.
Aby to nebylo úplně OT - rozebírám to proto, že se mi zdají nějaké vyjádření o "vyzbrojování civilistů v Čechách proti muslimské hrozbě" jako populistický žvást, pokrytectví a ubohá reklama.

Robobo: Ten, kdo spáchá zločin, je kriminálník. (S ohledem na to, co jsem psal: "prozatím mi vyplývá..") Vypadá to, že k tomu přišel nelegálně. A s nelegálně drženými zbraněmi se dělají další nelegální věci...

Kód: Vybrat vše

http://zpravy.idnes.cz/vyvoz-zbrani-embargo-ukrajina-de3-/zahranicni.aspx?c=A150217_220610_domaci_aba
Velmi by mne zajímalo kam až to sahá a jestli ty Vrbětice opravdu měly zamaskovat rozsah.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#55 » stř 18. úno 2015, 22:45

Pokolikáté to už tady je, lidi přemýšlejme, zase z toho nebude určitě nic, jako vždy !!!
V tom případě by mělo ihned odstoupit dost lidí, včetně hejtmana a ministra.
Ono zveřejnit jméno a udělat domovní prohlídku už by mělo v právním státě již něco znamenat !!!
Již se k tomu nebudu vyjadřovat, ona mně to TV Nova určitě vysvětlí ???
Hodně bych si dal pozor reagovat na něco, co slyším pouze v naších naprosto nekorektních mediích.
Pouze můj názor.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#56 » stř 18. úno 2015, 22:58

Sfinks: Právě si objevil Ameriku, znáš jinou reklamu, než ubohou ?
Já teda ne a nejsem asi jediný !
Ona totiž reklama vznikla právě v Americe.

Téma ale jasně zní, Zelený sport opět v mediích.

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 540
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#57 » stř 18. úno 2015, 23:16

Dneska jsem poslouchal zprávy na radiožurnálu:
http://prehravac.rozhlas.cz/audio/3319023 (čas 1:24 a 10:38)

Prý našli "ve špatně zabezpečeném areálu totiž policie našla stovku tun nelgálně uložené munice a to včetně výbušnin".
Je tam i rozhovor se zpravodajem z místa dění.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4567

Příspěvek#58 » čtv 19. úno 2015, 08:11

bohulibý: nevím proč by měl z těchto pánů kdokoliv odstupovat..... hejtman pouze informoval tisk o skutečnostech, které mu byly sděleny (a to je ještě otázka jak to bylo sestříháno) a policie zahájila trestní stíhání, což je při podezření na spáchání trestného činu její povinnost..... vše ostatní je předmětem šetření, dokazování a bohužel především schopností právních zástupců.... a domovní prohlídku lze provést jen na povolení soudce, takže ona skutečně většinou už něco znamená, minimálně to, že k ní byly důvody

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#59 » čtv 19. úno 2015, 09:33

Hejtman by neměl podávat informace, které nejsou podloženy fakty/důkazy - viz jeho tvrzení o devíti paletách semtexu (pozná prd, a to, že je napsáno na bedně SEMTEX nemusí znamenat vůbec nic - třeba to tam měl majitel aby imponoval svým obchodním partnerům). Následně se mluvilo o 50ti kilech. No a nakonec to vezou do laboratoře zjistit, co to je. Hetman má maximálně sdělit, že při zvýšeném počtu kontrol došlo k důvodným pochybnostem a proto musí být učiněny tyto a tyto kroky. Protože je nyní známo i široké veřejnosti, že zde tyto předměty jsou, musí být pod dozorem policie.
jakmile budou známy další zkutečnosti, bude tisk informován.

Žádný osočování, korektní vystupování a ne populistické kecy ...



robobo
Příspěvky: 6

Příspěvek#60 » čtv 19. úno 2015, 09:40

sfinx píše:
coffee píše:Islámisté, že nejsou vrahouni? Tak to jsem asi špatně viděl a slyšel:
https://www.youtube.com/watch?v=SO5_QQVYlpA

Sorry za OT.
http://www.novinky.cz/koktejl/362025-starenka-servala-islamske-bojovniky-jako-male-kluky.html
Viděl jsem jen název tebou zmíněného videa ... zřejmě se rýpou i v dávné historii - kdo tehdy začal s tím šílenstvím? Nebyli to přece muslimové, kdo jako první v těch válkách vyvraždil Jeruzalém (včetně křesťanských obyvatel).. ;-)
Víš kolik je na světě muslimů? Kdyby se každý z nich choval tak, jak se nám snaží často předhazovat, žádná zbraň by nám nepomohla.
Znovu bych rád apeloval na všechny, aby se o jednotlivé strany zajímali a stejně tak o okolnosti vzniku třeba nějakého Islámského státu. Možnost teroristického útoku tu samozřejmě je (od té doby, co jsme se nakýblovali k nim), ale osobně se víc bojím "normálních" kriminálních živlů.
Aby to nebylo úplně OT - rozebírám to proto, že se mi zdají nějaké vyjádření o "vyzbrojování civilistů v Čechách proti muslimské hrozbě" jako populistický žvást, pokrytectví a ubohá reklama.

Robobo: Ten, kdo spáchá zločin, je kriminálník. (S ohledem na to, co jsem psal: "prozatím mi vyplývá..") Vypadá to, že k tomu přišel nelegálně. A s nelegálně drženými zbraněmi se dělají další nelegální věci...

Kód: Vybrat vše

http://zpravy.idnes.cz/vyvoz-zbrani-embargo-ukrajina-de3-/zahranicni.aspx?c=A150217_220610_domaci_aba
Velmi by mne zajímalo kam až to sahá a jestli ty Vrbětice opravdu měly zamaskovat rozsah.


Já chápu, že kdo spáchá zločin, je kriminálník, ale pokud vím, dokud neskončí vyšetřování tak ještě není jisté, zda někdo nějaký zločin spáchal. Což znamená, že nazývat někoho na základě televizních zpráv kriminálníkem je dost předpojaté. A jestli k něčemu přišel nelegálně, to by taktéž měla posoudit policie a ne tv či radiobulvár.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Seznam.cz a 6 hostů