Walther PPS

Glock a spol.


Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#61 » čtv 18. zář 2014, 07:09

natter: To je dobrý, to ani neznám :lol:



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#62 » pon 13. říj 2014, 18:05

Hezký den, prosím Vás, nevíte, zda-li je Walther PPS a svítilna Glock GTL 11 kompatibilní? Hledal jsem na netu, nenašel :-( Anebo to je blbost? Mám G19 a PPS, tak bych rád jednu a mám možnost tuhle za fajn cenu. Za odpověď děkuji.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#63 » pon 13. říj 2014, 20:11

Sice jsem to nezkoušel ale bude podle mě velká. Na PPS bych jako vhodnou svítilnu viděl Streamlight TLR 3. Myslím že i přímo Walther na to něco nabízel. Gtl 11 je podle mě velká i na G 19 (?)nebo tam pasuje ?



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#64 » úte 14. říj 2014, 03:57

Dekuji. No ono to tak vypada, ze na svitilne je moc materialu. Zkousel jsem Inforce APL 200 lm primo na pps a ta je malinka a suprovni, jenze za ctyrku, no :-) Tak dekuji. Budu setrit :-)



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#65 » úte 14. říj 2014, 06:55

Zdravím všechny majitele PPS. Minulý pátek jsem zas po dlouhé době vzal na střelnici provětrat svoje PPS a teda zarazila mě jedna věc. Poprve jsem do něj dal SB subsonic 9gr a Waltřík to nechtěl přebíjet. Resp. Vždycky vyhodil prázdnou nábojnici, ale nová se do komory nedostala a měl jsem z toho opakovačku. Jiné střelivo jde bez problémů, stejně tak i ty subsonicy v jiných pistolích šlapaly. Máte někdo podobnou zkušenost?
Díky za odpověď.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#66 » úte 14. říj 2014, 07:19

Mě tam subsoniky S&B fungovali bez závad. Napadá mě slabší úchop ale nerad bych ti sahal do svědomí. Další věc co mě napadá je silná vratná pružina. Subsonic od S&B mají slabší laboraci takže je možné že nepošlou u tvého PPS závěr úplně dozadu (?). Příště nejdřív vyzkoušej pár ran s hodně pevným úchopem a jestli PPS nenosíš a je někde ve skříni/trezoru, tak nech do příští návštěvy střelnice vystavený závěr (stlačenou vratnou pružinu)



natter
Příspěvky: 22

Příspěvek#67 » úte 14. říj 2014, 10:06

jirkab píše:Dekuji. No ono to tak vypada, ze na svitilne je moc materialu. Zkousel jsem Inforce APL 200 lm primo na pps a ta je malinka a suprovni, jenze za ctyrku, no :-) Tak dekuji. Budu setrit :-)


Jeste se da pouzit Insight X2



Xerxes
Příspěvky: 484
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » úte 14. říj 2014, 11:06

Albert: Ok, díky za názor, ještě je vyzkouším. Možná to bude tím úchopem,zas ale na druhou stranu, s ním jsem nikdy problém neměl :lol:



jirkab
Příspěvky: 166

Příspěvek#69 » úte 14. říj 2014, 15:13

natter: Děkuji za tip. Jenže na guns trade stojí přes 5 tisíc :-) A popravdě, to už raději tu inforce APL.

Xerxes: Mě se PPS ještě nikdy nezachovalo mlsně. Střílí a přebíjí zatím vše včetně subsonicu z Vlašimi a subsonicu od Magtechu...



Metaforos
Příspěvky: 1

Příspěvek#70 » pon 16. úno 2015, 18:36

Milí PPS střelci, kdo by mě v Praze nechal z PPS vystřelit? Munici mám vlastní (SB FMJ). Za půjčení rád zaplatím.

Vážně uvažuji o koupi, ale nenašel jsem střelnici, kde bych si jí mohl vyzkoušet. :-(



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#71 » pon 16. úno 2015, 21:32

metagoros: čau, není problém. Volbu střelnice nechám na tobě.



mkomon
Příspěvky: 1

Příspěvek#72 » ned 1. bře 2015, 17:24

Zdravím,

zvažuji koupi Walthera PPS a chtěl bych si jej vyzkoušet, málokde ho však mají na střelnici k zapůjčení. Měl by někdo tip na takovou střelnici v Praze, nebo připadně byl by nějaký majitel ochotný vzít mne s sebou ho vyzkoušet?

Předem díky.



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#73 » pon 2. bře 2015, 19:41

Ahoj, jasný domluvíme se.

Uživatelský avatar
fixfokus
Příspěvky: 568

Příspěvek#74 » pon 2. bře 2015, 21:53

Mohl bych se taky přidat?
Na oplátku můžu nabídnout vyzkoušení starého dobrého Makarova.



Phil
Příspěvky: 90

Příspěvek#75 » pon 2. bře 2015, 22:26

fixfokus: za mě to není problém, ale domluv se s mkomon. Případně bychom se domluvili na nějaký čas separé.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 10 hostů