Pravidla - diskuse

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)
Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#61 » pát 26. pro 2014, 19:37

Což o to, jisté problémy se zmíněným senzorem má zjevně i druhý tým :lol:
Ale vážně, chlapi. Nechci dělat ďáblům advouše, ale sám mám něco namoderováno, takže to umím vidět jejich očmama. Poddajní se vykecají a show goes on. Na nějakou objektivitu defekuje samec domestikovaného potomka šelmy psovité. Moderátor prostě pomaže, co se nehodí, někomu se to sice nelíbí, ale z pohledu admina je čisto - mission accomplished. A má pravdu - to říkám i jako oběť těch vskutku poněkud subjektivních zákroků. No, občas náhodou zůstane nějaký rektálně alpinistický OT (na tuhle zkratku už by někteří měli mít trademark), tak to vypadá ještě líp - jako sympatica corpora :idea: .
Nechte sideda žít - své zadání plní, jakkoliv se nám to nemusí líbit. Přece vážně nevěříte, že je úkolem moderátorů vypadat dobře před tváří lidu :roll:
Myslím, že někdo se nad touhle diskusí dobře baví...



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#62 » pát 26. pro 2014, 19:49

Svatá pravda.



Hatikva1
Příspěvky: 43

Příspěvek#63 » úte 14. dub 2015, 20:18

Pokud se mne někdo zeptá, tak budu vždy proti. Možná na pár výjimek, jako jsou Carlos, Sided a tak :)))

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#64 » stř 15. dub 2015, 05:24

Hatikva: úplně zbytečně si bereš do huby lidi který neznáš :|



Hatikva1
Příspěvky: 43

Příspěvek#65 » stř 15. dub 2015, 08:56

Sided, účty můžeme vyřídit jinak (cestou soukromé zprávy), zde jsi OT, jak s chutí upozorňuješ ostatní. Díky

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#66 » stř 15. dub 2015, 10:37

Já s tebou žádné nevyřízené účty nemám :-) . Snažíš se vyprovokovat hádku a navážíš se do lidí. Jestli v tom budeš pokračovat tak brzo skončíš. Píšu veřejně aby po předchozích zkušenostech bylo zřejmé o co šlo. Text závodním dodatečně, z mobilu to neumím.



Hatikva1
Příspěvky: 43

Příspěvek#67 » stř 15. dub 2015, 16:58

Sided, máš pravdu, že Tě nemám rád, protože Tě považuji za člověka, který si svěřenou mocí někoho banovat kompenzuje kdo ví co, a takový člověk by rozhodovací pravomoci mít neměl. Nesnažil jsem se vyvolat hádku, byl to vtípek. Nicméně přestanu si Tě všímat, to je veřejný příslib. Hezký den.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#68 » stř 15. dub 2015, 17:00

V tom případě byl ten vtípek OT. Dosud jsem se k tomu nevyjádřil, ale jestliže Sideda nemáš rád kvůli jeho "moci", proč nemáš rád mě? A nemáš stejně rád nikoho, kdo má jakoukoli moc?



Hatikva1
Příspěvky: 43

Příspěvek#69 » stř 15. dub 2015, 17:38

Carlosi, Tebe? Jsi mi lhostejný, nemám k Tobě žádný vztah, ani pozitivní, ani negativní. Sided svou pravomoc zneužívá, a to je špatně. Jinak by mi byl také lhostejný. Nicméně vraťme se ke zbraním, uděláme lépe.



Carloss
Příspěvky: 2935

Příspěvek#70 » stř 15. dub 2015, 18:27

Asi ti tak lhostejný nejsem, když si mě bereš bezdůvodně do ust.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#71 » stř 15. dub 2015, 23:09

A co se tak vrátit k foru, Zbraně kvalitně ?



Ravkar
Příspěvky: 122

Příspěvek#72 » ned 19. dub 2015, 12:03

Bohužel jsem nikde nenašel způsob, jak kontaktovat moderátora Sided soukromou zprávou, abych mu sdělil, že na něj byla, i za kolegu Hatikvu, podána stížnost s ohledem na šikanování uživatelů, cenzuru, s níž zasahuje do diskuze, na jeho nekompetentnost a neschopnost měřit stejně všem uživatelům. Lidé, jako je on, by neměli mít rozhodovací pravomoc. Stížnost byla zaslána administrátorovi, pokud příslušný odkaz fungoval. Vyzývám všechny, kdož mají proti entitě Sided námitky, aby se připojili a učinili totéž. Proti zlu je potřeba bojovat všemi dostupnými způsoby. Bojujme. Bojujme všichni, kteří nesouhlasíme s jeho šikanou, kteří nesouhlasíme s tím, jak selektivně banuje své oponenty a kamarádíčky opomíjí, bojujme všichni, kterým vadí jeho nekompetentnost, klientelismus, který zavedl, cenzura, s níž se musíme setkávat, ačkoliv ta doba již měla dávno pominout. Nejsme v Rusku. Bojujme! Hezký den

Přesunuto z jiného vlákna. Nadávat moderátorům jest zvykem zde, netřeba zasírat celé fórum.

sided



Luky22
Příspěvky: 789

Příspěvek#73 » ned 19. dub 2015, 12:50

Ravkar: Já si myslím, že nadávat někomu kvůli jeho odlišnému politickému názoru do bolševických dobytků není zrovna košer, takže tento případ banu bych Sidedovi nijak zvlášť nevytýkal, lehce si jej obhájí. Ostatní nemohu moc posoudit, nejsem zde příliš dlouho.



Ravkar
Příspěvky: 122

Příspěvek#74 » ned 19. dub 2015, 12:57

Luky, bolševické smýšlení je zhovadilé už ze své podstaty, režim má na svědomí milióny životů, a s nacismem si může podat ruku. Sided je neschopný rozhodovat, urážky byly oboustranné, ban dostal pouze Hatikva. Postoj si Sided může "obhájit" maximálně proto, že ti, kteří jsou v hierarchii nad ním, jej podrží. Toť vše.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#75 » ned 19. dub 2015, 13:42

Ravkar: tohle už tu bylo - najdi si to, ať se nemusíme opakovat. Ale za entitu Sideda máš kladný bod - Startrek mám taky moc rád :-).

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 18 hostů