střelnice: Třešť



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » úte 15. črc 2008, 10:49

komentáře ke střelnici
Třešť

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/trest



Němec

Příspěvek#2 » čtv 27. srp 2009, 13:25

Velmi příjemná střelnice.Dá se střílet vším od pistole po samopal.Dokonce si můžete na ramínka pověsit cokoliv co se dá bezpečně ostřelovat.Velmi oblíbený je tenisový míček.Já osobně střílím na golfový míček na 25 m z malorážky.



zbyněk

Příspěvek#3 » pát 19. dub 2013, 20:30


Krytá 25m střelnice s pojezdy se čtyřmi stavy. Otevírací doba každý den od 15 do 19 hod.

Uživatelský avatar
smajlik
Příspěvky: 89

Příspěvek#4 » čtv 9. říj 2014, 21:49

Pěkná střelnice, kde jsem se připravoval na praktickou část zkoušky. Pan majitel velice ochotný. Mohu jen doporučit.



kratales
Příspěvky: 51

Příspěvek#5 » pát 10. říj 2014, 00:36

Mně zase nepřijde úplně ideální proti jiným střelnicím. Osvětlení nic moc a vzduchotechnika je úplně tragická. Ale zase na druhou stranu alespoň něco s rozumnou otevírací dobou. Stejně v okolí Jihlavy nic lepšího není.



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#6 » pát 22. kvě 2015, 08:55

Hezká střelnice, velice ochotný správce. Jen je třeba počítat s poměrně chladnějším prostředím.



moony666
Příspěvky: 89

Příspěvek#7 » pát 22. kvě 2015, 22:35

Já tam chodím rád. Pro mne ideální je.



Snajpr
Příspěvky: 3

Příspěvek#8 » úte 1. bře 2016, 10:51

Byl jsem tam letos v lednu, doporucuji prijemne prostredi i hospudka s bowlingem, možnost si vyzkoušet ruzne zbrane z tamniho trezoru. Nechali me i provetrat perkusni derringer - za me palec nahoru :-)



MaL73
Příspěvky: 17

Příspěvek#9 » ned 29. kvě 2016, 16:53

Zdravím.pročítám si to tu a spíš bych souhlasil s kratales.Osobně jsem tam jezdil a přestal.Možná se pan Růžička změnil a je teď jiný,ale já mám osobní zkušenosti dost odlišné.Pokaždé když jsme tam přijeli,museli ho shánět aby se střelnice otevřela.Půjčování zbraní jde,ale pokaždé jsme si vyslechli že je musí čistit.nakonec jsme tam s klukama přestali jezdit a využíváme střelnici v Havlíčkově Brodu.Přístup super,bezva parta.



moony666
Příspěvky: 89

Příspěvek#10 » pon 30. kvě 2016, 17:55

nevím, já osobně tam nikdy problém neměl, poslední dobou mě tam sejří akorát to, že je tam dost plno, spousta lidí - poslední dobou hodně žadatelů o ZP na zaučenou, ale to není chyba střelnice - leda by se dalo probořit do vedlejšího sklepa a rozšířit to... Střelnice byla vždy otevřená v čase 15-19.
S panem Růžičkou vždy domluva perfektní, ale jezdím tam poslední 2,5 roku, jakej byl dříve nevím... Půjčuje bez reptání a sortiment zbraní má dost dobrej.



MaL73
Příspěvky: 17

Příspěvek#11 » pon 30. kvě 2016, 20:13

Pokud je to lepší,jen dobře.Tohle bylo zpátky tak čtyři roky.Přestali sme tam jezdit.Musím říct,že před náma to neřekl přímo.Ale dali jsme si kafe nahoře a on si nás asi nevšiml a měl takový blbý řeči o čištění zbraní po nás,že jsme ho pak pozdravili a odešli jsme.vybírali jsme pistole co koupit a zkusili jsme co tam měl.Nechali jsme mu myslím slušný peníze a podle mě to mohlo být bez těch řečí.Od té doby jsme tam nebyli.Jezdíme do Brodu.



Volchov
Příspěvky: 1

Příspěvek#12 » ned 8. led 2017, 21:09

Dnes jsem byl na střelnici pan Růžička suprové jednání byl jsem spokojen.Určitě se tam budu vracet.

Uživatelský avatar
rumcajs_tr
Příspěvky: 121

Příspěvek#13 » pon 16. led 2017, 22:34

Za mě taky super, pan Růžička v pohodě, poradí, zbraně půjčí, i ten tenisàk na drátu jsme pistolí provětrali.
Zažil jsem jedinkrát, když na nékoho nadával a to byl případ, kdy předchozí střelec skoro zničil tlačítko ovládání pojezdu terče, při odchodu nic neřekl, zaplatil a odešel a my jsme pak s panem správcem řešili, proč to nefunguje... to jsem ho ale naprosto chápal a souhlasil... místo aby ten dotyčný přišel a řekl "rozbil jsem to a to...", tak se vytratil jak malý uličník.
Jinak teda střelnice i správce za mě palec nahoru, určitě se sem budu vracet.



Petr.Hol
Příspěvky: 1

Příspěvek#14 » ned 21. kvě 2017, 21:07

Ačkoliv k panu Růžičkovi nemůžu říct špatnýho slova, na střelnici jsem začátkem r. 2017 jezdit přestal. Vadil mi chaos při vstupu na střelnici, kdy se prostě nebylo možný domluvit na určitou hodinu. Výsledkem potom je dlouhý čekání, až jsem si kolikrát připadal, že je mi činěno jakési dobrodinní, že si můžu po hodině čekání picnout. Vadilo mi i ovládání/neovládání pojezdů, kde to na každým stavu fungovalo jinak a většinou na heslo. Takže když už se člověk dočkal, celkem to šlo. Kdyby se změnil způsob zamlouvání stavů, bylo by to OK.



Giovani119
Příspěvky: 4

Příspěvek#15 » ned 28. led 2018, 17:46

Připravoval jsem se u p. Růžičky na ZP, skládali jsme tam i praktické.Určitě se budeme vracet.Jednání v pohodě, žádná negativa jsme nezaznamenali.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů