Plzen - restaurace SaSa - omezeni vnaseni zbrani

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#1 » ned 16. srp 2015, 10:32

Restaurace jmenem SaSa v Plzni si mysli, ze je dobre upozornovat na to ze hoste v jejich restauraci nebudou ozbrojeny :x Doufam ze kazdy strelec a clovek co premysli co ma FB je ohodnoti 1 hvezdickou s peknym komentarem. Musi se na to upozornit!

Provádím pravidelnou archivaci, bo po včerejšku (kdy smazali komunikaci kterou předtím lajkovali) jim nevěřím ani fake krabí surimi v sushi.

Komplet archiv (bude se doplňovat) je k dispozici na http://imgur.com/a/QD2On

Obrázek


Poslední screen je ze 16:11
http://i.imgur.com/XvHf0cd.jpg

Fullres: http://www.mediafire.com/view/6uhhvbkbtw3rm9e



Za archivaci muzeme dekovat uzivateli spideyx

Puvodni post Satan

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » ned 16. srp 2015, 11:39

Než jen odkazy na obrázky by se hodil spíše odkaz na danou stránku ;)



Caroprd111
Příspěvky: 313

Příspěvek#3 » ned 16. srp 2015, 11:54

https://www.facebook.com/pages/Restaura ... 9661698176 Odkaz zde, ale příspěvek už smazali...



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#4 » ned 16. srp 2015, 12:30

Jsem principialne proti zakazum, ale pod tim prispevkem se strhla docela dobra stvanice ze strany strelecke verejnosti. Mel majitel rovnou rict, ze proste koupil samolepky a neuvazoval o dusledcich, nez se snazit vymyslet duvody zakazu a tvrdit, ze si muzete objednat jidlo domu...
Bohuzel prvni dojem si neudelal dobry a kdybych vedel, ze majitel je anti-zbranovy, tak tam taky nechci nechat ani korunu. Co kdyz ale nebyl vylozene gunfree a ted diky tomu vsemu je... :-D

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » ned 16. srp 2015, 13:20

Na druhou stranu si myslím, že majitel by měl mít právo si určit, kdo do jeho podniku smí či nesmí. Stejně jako zákazníci pak mají právo si vybrat, jestli tam půjdou nebo nepůjdou. Nemyslím si, že je třeba kvůli tomu spouštět hádku ;)
(screenshoty jsou tak malé, že jsou nečitelné, ale dokážu si představit, co se tam točí - to co vždy v podobných flamech :D )



Carloss
Příspěvky: 2931

Příspěvek#6 » ned 16. srp 2015, 13:53

Tak já taky něco takového tvrdím. Ale ten způsob... ten se mi fakt nelíbí. Nemluvě o tom, že slušný občan nikoho neohrožuje a ti se zbraněmi naopak zvyšují bezpečí proti těm neslušným. A myslím, že to je v takovýchto případech skutečně veřejných prostor žádoucí.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » ned 16. srp 2015, 17:48

Souhlas s Markem. Můžeme to kritizovat, může se nám to nelíbit, máme právo vyjádřit svůj názor, můžeme (a možná bychom měli) vysvětlovat, že lumpové ten zákaz respektovat nebudou, ale kamenování ne. Přístup k názorovým oponentům je naší vizitkou - nechceme, aby byla střelecká komunita považována za stádo uřvaných pitomců.



Carloss
Příspěvky: 2931

Příspěvek#8 » ned 16. srp 2015, 21:49

Tak mě zatím nezcenzurovali. ;-) Zatím...

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#9 » ned 16. srp 2015, 21:50

Graver, moc hezky napsane :)



Carloss
Příspěvky: 2931

Příspěvek#10 » ned 16. srp 2015, 21:54

Taky v podstatě souhlasím. Tak doufám, že jsem tam nenapsal nic "extrémního". Snad o tom svědčí to, že to zatím nesmázli.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#11 » ned 16. srp 2015, 22:05

ono pojem "extremni", nebo "extremisticky" je definovan cca jako velmi odlisny od nazoru vetsiny (a dokonce ne nutne nasilny nazor). ve finale i gun free fandove by mohli spadnout do kategorie extremistu :)



Carloss
Příspěvky: 2931

Příspěvek#12 » ned 16. srp 2015, 22:13

Extrémní není extrémistický. A i kdyby můj názor byl střelecky většinový, pořád je poměrově značně minimální oproti celkovému počtu občanů, tedy je extrémní. Přesto může být, a snad je, i legitimní i legální, protože neodporuje zákonům této země. A navíc jsem to napsal do uvozovek, což snad dostatečně naznačuje, že já jej ani za extrémní nepovažuji, i když někdo by možná mohl.

Uživatelský avatar
Int1m1thy
Příspěvky: 1498

Příspěvek#13 » pon 17. srp 2015, 02:52

Mark: proto tam mas fulres screen vis ;)

Marku: ano majitel by si mel urcit koho tam chce a koho tam nechce ale to jaksi neni mozne ;) viz. pripad z Mlade Boleslavi myslim...



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#14 » pon 17. srp 2015, 09:07

Však No guns = No money, ne?

We have noticed your signs and will respect your wishes by doing business elsewhere.


Nějakých 5 minut pěšky od téhle restaurace je A.C.W. Saloon, kde vás uvítá obsluha s revolverem proklatě nízko :)



chanchez
Příspěvky: 39

Příspěvek#15 » pon 17. srp 2015, 12:17

Abych se přiznal, tak nějak nechápu co se tady řeší. Majitel rozhodl a přes to nejede vlak. Že ho to rozhodnutí možná připraví o hosty je jen a jen jeho věc a nikomu do toho nic není (možná jen jeho manželce, protože se může stát, že bude míň peněz).

Stejně jako když se majitel hospody rozhodne, že od zítřka bude jeho podnik nekuřácký. Můžu se rozhodnout tam jít a nekouřit, nebo si jít zatloukat hřebíky do rakve někam jinam.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů