Kde dobře nakoupit na Ostravsku/Olomoucku/Zlínsku 9mm Luger?

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#16 » úte 8. zář 2015, 12:17

Mocima: Mne bylo receno, ze tech 10.000 ks by melo byt snad i dostacujici a ostatne jsem si to potvrdil i tady nekde na foru od uzivatele, ktery s nimi jednal. Uvidim jaka bude realita.

Edit: Hledat urcite budu a uz to delam. Nemyslim, ze by jsme to tady asi meli dale rozebirat, je to dost jine tema.
Edit2: Vim o tom ,ze je zvysena ranovinost u nas zakazana. Pouze jsem odkazoval na clanek, ktery mi prisel pod ruku a nejvice dulezite jsem tam videl to, ze 9mm FMJ pri obrane s vysokou pravdepodobnosti proleti cilem naskrz, ale na tohle tema tady toho uz je taky hodne psano.

Obecne bych se ale asi jak pises vratil k tematu a to nakupu streliva, s tim ze ty dalsi veci uz si prostuduji a prip. doresim v jinych relevantnich vlaknech.



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#17 » úte 8. zář 2015, 12:40

Magic píše:Madarska alternativa - ta krabicka, co jsem na Slovensku mel pod nosem vypadala celkem hmatatelne, ale to je asi uz jedno, resp. budu se drzet toho, co je u nas


Netvrdím, že jsi neměl pod nosem krabičku, ale kdoví co bylo v ní. Já krabičky od FMS mám doma taky a používám je na moje přebíjenky. ;)

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#18 » úte 8. zář 2015, 12:53

Ja jo, oni vylozene tamnejsi mazaci doporucovali nad S&B vzit tyhle naboje, ze jsou lepsi a normalne se vyrabi. Znamemu se totiz v jeho SIGu S&B zasekavaly. Nepamatuji se ale presne znacku vyrobce (i kdyz mam tuseni, ze to bylo MFS), tak to nechame asi plavat. Prebijenky, nebo jine strelivo v dane papirove krabicce to ale urcite nebylo.



Vaclaf
Příspěvky: 102

Příspěvek#19 » úte 8. zář 2015, 13:05

http://www.zbranezlin.cz/index.php?main ... cts_id=232

Já beru z Otrokovic, přebíjené za 4,- Kč, pokud dáte výměnou nábojnice, tak 3,50 Kč. Vyboucháno několik stovek a bez problému.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#20 » úte 8. zář 2015, 13:10

Vaclaf - diky moc! Tohle je urcite hodnotny prispevek.

Nemas prosim nejake srovnani s ALSA-PRO? Ty by jsi je mel mit ve Zline od sebe kousek.



mocima
Příspěvky: 227

Příspěvek#21 » úte 8. zář 2015, 13:22

Magic: ty náboje od Vaclafa jsou na 90% Limity.

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#22 » úte 8. zář 2015, 14:32

Těžko říct. Nějakou dobu zpátky jsem ze zbranezlin chtěl koupit pytlík střel od Limitu (patron bych od nich nevzal, ale střely jsem měl vždy OK). Ještě jsem se na výrobce a materiál předem telefonicky ptal, dojel jsem tam a nakonec se ukázalo, že jsou to střely ALSA. Provozovatel má fajn sortiment, ale občas bych řekl, že v tom má trochu zmatek ;-)

Pro MAGIC: co chceš srovnávat? Limit nebrat (nespolehlivé ve více ohledech), jinak je to jedno. Moje pistole žere i patvary, nestandardní laborace a různé délky. Pokud bude tvoje háklivější, to zjistíš jedině sám na konkrétním kusu zbraně s konkrétním střelivem. Totéž platí i o případných vyšších nárocích na přesnost.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#23 » úte 8. zář 2015, 14:36

Diky za info ladaj, takze i zbranezlin jsou ok, ale ptat se na to jestli to je Alsa. Bude to tedy zrejme preprodejce, tak jsem zvedavy, kde se nakonec clovek dostane na lepsi cenu :-).

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#24 » úte 8. zář 2015, 15:19

S alsou je problém, že měla/má nějaké přerušení výroby střeliva... nevím, jaký je aktuální stav, beru od nich jen komponenty.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#25 » úte 8. zář 2015, 15:39

Proboha co pořád řešíš? Situace s 9Luger je v celý republice stejná. Figurují tu 4 výrobci, cena je 3,80 za přebíjenku a 4,50 za novou patronu pokud uděláš odběr aspoň pár tisíc (spíš pár desítek tisíc) +-desetník. Další prostor pro slevu tam fakt není. Rozdíl mezi "přebíjenkou" a "novou" patronou je jen v použitý hilzně. Zbytek komponentů i technologie je stejná. Srovnání jednotlivých výrobců se tu probíralo už mockrát tak zkus hledat. Jestli chceš střílet "levnějc" tak ti nezbyde než přebíjet.

Účinky různých typů střel se řeší tady.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#26 » pát 11. zář 2015, 00:08

Myslim, ze uz toho moc neresim, ruzne typy strel bych ted pominul. Mel jsem to na mysli pouze ve vztahu k tem pro NO, ale jiz jsem si prosel ostatni vlakna, tak tohle tim nechci zahlcovat.

Jediny problem vidim v tom, ze AlsaPro skutecne z duvodu stehovani pozastavili vyrobu, takze na vetsi odber od nich budu muset pockat, ale uz jsme byli v kontaktu, takze mam jasno.

Nemate nahodou nekdo info, kdo by jejich naboje jeste mohl tady v okoli mit naskladnene za rozumne ceny? E-shopy to maji vetsinou dlouhodobe nedostupne. Jeste se ale zkusim po nekterych podivat (cerpal jsem z Heureky a tam vsechny zda se nejsou).

Taky cekam na odpoved z tech Otrokovic, zda-li jde skutecne o AlsaPro a maji je skladem. Prinejhorsim vezmu parkrat S&B a pockam.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#27 » úte 15. zář 2015, 14:08

Kdyby jste nekdo meli z Ostravska a okoli zajem o 9mm LUGER S&B 7,5g za 4,50 / ks vc. DPH, tak sem napiste s poctem o ktery by jste meli zajem. Ke konci mesice by mi tu mel vezt par tisic ks clovek z Pardubic do Frenstatu pod Radhostem, tak by jste si je tam od nej mohli taktez vzit. Zminil jsem, ze se optam dalsich nebudou-li mit zajem. Treba se pak dostaneme jeste na zajimavejsi cenu.



mobil-man
Příspěvky: 844

Příspěvek#28 » úte 15. zář 2015, 14:36

V Pardubicich SB 7,5g za 4,5 Kč a Nontox jen za 5 Kč. Nejmenší množství = 1 krabička :)
http://www.zbraneklapka.cz/strelivo/pistolove-strelivo/
Jinak v Olomouci jsem kupoval Alsy za 3,8 Kč a později za 4 Kč zde:
http://www.zbrane-strelivo-optika.cz/
Nicméně pro větší dodávku bych tam raději zavolal, občas měli "pár pytlíků".

edit: tak Olomouc podle všeho za 4,4 Kč AlsaPro... :|

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#29 » úte 15. zář 2015, 14:43

Ano, o tom Olomouci vim, ze maji 4,4 Kc AlsaPro, coz je dost drahe, zvysuji cenu, protoze AlsaPro stoji vyroba a za ten 0,1 h rozdil uz si radsi vezmu tovarni S&B :-).

Jinak presne s tim clovekem (p. Klapka) jsem domluveny na stazeneni do FpR na konci mesice. Neni tedy potreba jet do Pardubic.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#30 » sob 26. zář 2015, 21:32

AlsaPro 4,4 Kc taky ve Frydku Mistku v Polarce.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 23 hostů