pomucka k vyuce na zbrojak

Pravidla, dotazy, žádosti a náměty k provozu tohoto fóra (neslouží pro otázky obecné zbraňové otázky!)


rasemailcz
Příspěvky: 9

Příspěvek#16 » stř 25. úno 2015, 13:20

tslaby píše:Měl jsem to u všech cca 10 otázek, které mi tam přišli. To už asi nebude náhoda ;-)


Byla to nahoda, ale mnou zpusobena :D uz je to opravene...



Chudzoskruo
Příspěvky: 53

Příspěvek#17 » stř 9. zář 2015, 17:32

Good, jdu teď taky dělat zbrojní průkaz, určitě to pomůže.



Chudzoskruo
Příspěvky: 53

Příspěvek#18 » stř 9. zář 2015, 18:14

Mimochodem, našel jsem taky nějakou pomůcku dneska na youtube, jedna je přímo od zbranekvalitne.cz.


https://www.youtube.com/watch?v=nc1tfJPbKdI

https://www.youtube.com/watch?v=IuOCr22PIug

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#19 » stř 9. zář 2015, 20:44

Bezvadna pomucka z youtube. Az na to, ze ten pan by manipulaci v zadnem pripade neprosel. Podle me ani jeden.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#20 » čtv 10. zář 2015, 07:58

Jojo, už se tady o tom psalo, s touhle manipulaci ani prd vážení.Raději si zajděte na přípravný kurz na střelnici, vyjde Vás to levněji, než praktickou opakovat třeba i 2x!

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#21 » čtv 10. zář 2015, 09:13

K provedeni prakticke casti uz tu bylo tolik napsano na zaklade realnych zkusenosti, ze dalsi instruktazni video uz snad neni ani treba. Kdyz uz, zajit s drzitelem na strelnici, nebo si zaplatit pripravny kurz...

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#22 » čtv 10. zář 2015, 09:29

Většinou za B je správně ;)



Chudzoskruo
Příspěvky: 53

Příspěvek#23 » čtv 10. zář 2015, 16:58

A co je na těch videích špatně?

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#24 » čtv 10. zář 2015, 17:04

Až to budeš vědět, můžeš ke zkouškám. Zatím zkus ten kurz ale ne takový samodomo jako tyto. :D



Chudzoskruo
Příspěvky: 53

Příspěvek#25 » čtv 10. zář 2015, 18:37

Nechce se mi utrácet peníze Oo.

Jakože ještě uvažuji, jedna střelnice za 300 Kč připravuje na zkoušku, je to jen hodina, prý to vždycky stačilo, je to jedna z těch, kde policie provádí potom samotné zkoušky (Brno). Jakože je jasné, že legislativu mi tam asi do hlavy za hodinu nenacpou, tak možná se tam trénuje jen rozborka a střelba, ještě nevím.

Ale fakt se mi za to utrácet nechce, taky na to mám celé dva měsíce, to by byla ostuda, abych zkoušku za tu dobu nedal i samoukou.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#26 » čtv 10. zář 2015, 18:49

Tvoje volba.

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#27 » čtv 10. zář 2015, 20:24

Já to přirovnávám k tetování, i když to nesedí uplne. Pokud to chces, bude to na celý život, takže nebuď d***l, pořádně si to rozmysli a připrav se na to. Nic ti neuteče, když to bude o pár týdnů, měsíců později.



Chudzoskruo
Příspěvky: 53

Příspěvek#28 » sob 12. zář 2015, 19:21

Když to nestihnu do dvou měsíců, tak pak mám měsíc, kdy nemůžu, a potom je už jen prosinec, kde je spoustu volna, tak nevím, jak to bude s termíny, až do dalšího roku to přesouvat nechci, mám předsevzetí přednovoroční, že to musím dát před novým rokem :/. Takže vlastně dost teď nemám na výběr. Ale já se už předtím asi dva týdny na to připravoval. Snad to zvládnu.

Každopádně jestli ne, tak se tu s tím nepochlubím :O.

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#29 » pon 14. zář 2015, 07:59

Chud: No pokud chceš jednu takovou dobře mířenou ... je lepší dát těch tvých 300 za přípravu a vědět, než pak u zkoušky tápat a mít to za litr navíc? Pokud jsi to nedržel nikdy v ruce, tak věř tomu, že na první otázce od komisaře nebudeš vědět, jestli na pultu leží číza, nebo revolver... takže nebuď pako, vytáhni z bankomatu 300,- (což je mimochodem super cena za kurz) a jdi si to osahat!

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#30 » pon 14. zář 2015, 20:08

Chudzoskruo : Na co chceš ZP, když tady řešíš ubohé tři stovky za přípravu (za ty prachy bych ji chtěl vidět jak vypadá). Ono střílení je celkem finančně náročný koníček a to nemyslím zbraně ale především náboje na alespoň trochu pravidelný minimální trénink.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů