Nosite rezervni zasobnik?



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#1 » čtv 8. říj 2015, 19:22

Zdravim, chtel bych se zeptat, zda pri beznem noseni nosite i druhy/rezervni zasobnik? Kdyz nad tim premyslim, tak se to jevi jako zbytecne. I u jednoradych zasobniku si myslim, ze 8 naboju na pripadnou NO/KN to postacuje. Nebo ne?

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#2 » čtv 8. říj 2015, 19:36

Nenosím druhý, jen jeden ve zbrani (glock 42). Ztotožnil jsem se s myšlenkou, že jestli problém nevyřeší jeden zásobník, pak jsem raději neměl ani tahat z pouzdra.

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#3 » čtv 8. říj 2015, 19:47

Nikdy nevíš kdy se ti zásobník po..re (praskne pružina, upadne dno zásobníku apod.) A samozřejmě stále je tu možnost že přestřelka bude ,,intenzivnější" než je zdrávo. Takže já nosím druhý zásobník.

Uživatelský avatar
KajaKliment
Příspěvky: 235

Příspěvek#4 » čtv 8. říj 2015, 19:52

Náhradní zásobník k CZ 75 nosím ani ne tak z důvodu velké přestřelky, ale pro případ závady. Zásobník vyndat, vyřešit závadu, zásobník zpátky. No a podobně jako je pravděpodobná závada, je pravděpodobné to, že mi zásobník upadne. A hledej ho někde po zemi. Takhle sáhnu a mám náhradní. Kdo je připraven, není překvapen.

Jinak nemám problém na sobě schovat 75ku, ten zásobník už se schová taky.



franta599
Příspěvky: 638

Příspěvek#5 » čtv 8. říj 2015, 20:23

Náhradní zásobník nosím vždy minimálne jeden vetsinou dva (celkem 51 naboju) duvodů mám nekolik

1) kdo ví kdy pojedu okolo střelnice budu si chtít pakrat prásknout (už se mi stalo že jsem dorazil na střelnici kde zrovna byla nejaka akcička na kterou jsem zapomel a ja mel jenom jeden zásobník celkem zamrzelone.. ne že by me 2 navic vytrhli ale je to přiznivejší situace) střelivo se dokoupit da se zasobnikama to je horsi

2) kdo ví kdy se dostanu do zlé přestřelky nejaky aláhuakbar se samopalem tech par gramu navic se hodí (ne nejsem paranoidní je rok 2015 a vypada to bledě)

3) lepší přesvedčit utočníka o ostrosti zbrane (že se nejedná o plynovku) vycvaknutím náboje a hozením jeho smerem z náhradního zasobníku než ho vytahovat ze zbrane připadne vyhazovat z komory nebo v nejhorším připadě až střelbou :shock: (samozřejme zaleži na situaci) lepsi byt pripraven na každou

4) a samozřejmě závada zásobníku tak se hodi nahradní

nejsou to valný duvody ale mam perfekni ultraplochý :lol: :lol: dvojpouzdro na zásobníky k skrytému nošení o kterém temeř nevím takže mi to ani nejak netrápí



rcc
Příspěvky: 205

Příspěvek#6 » čtv 8. říj 2015, 20:42

Noste revolver a máte po problémech. :-)



KarlosP
Příspěvky: 194

Příspěvek#7 » čtv 8. říj 2015, 21:52

Jakože, než ten revolver přebiješ, tak seš mrtvej?



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#8 » čtv 8. říj 2015, 22:49

Jelikož nosím siga P239 - 8+1, tak na obranu asi dostačující. Ale jak se píše a jak říká p. Murphy... zduhes se hodit může... A tyhe špupláčky jsou natolik malé, že si ho snadno lze splést s nožíkem v pouzdře. Takže ano, druhý nosím.



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#9 » čtv 8. říj 2015, 22:54

No, v Uherským Brodě by se určitě hodil, ale je smutné, že na obědě neměl s sebou nikdo zbraň, škoda.
Možná by to dopadlo lépe ? Já ale nenosím také.



Carloss
Příspěvky: 2919

Příspěvek#10 » čtv 8. říj 2015, 22:58

Těžko říct, jestli by se právě tam hodil... Dvě dobrý a je hotovo... To když by do toho šli dva, kde by se vzájemě kryli palbou... tam je to už o množství.



fíša
Příspěvky: 247

Příspěvek#11 » čtv 8. říj 2015, 23:06

Tak určitě, vždy nosím zásobník navíc, hlavně když mám RUGER CLP.
Tam je kapacita pouze 6 nábojů

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#12 » čtv 8. říj 2015, 23:11

LCP ? Ja mam tiez 5 ranny Ruger, ale nosim k nemu speedloader :).



dave1354
Příspěvky: 100

Příspěvek#13 » pát 9. říj 2015, 05:30

Áno 2, tj 22 ks celkem. Teda ne furt, když jdu s odpadkama tak je nechám doma.To už by se mi asi doma smály aj děcka :lol:

Vono se zbraní mi to přijde ve všem takový když už, tak už. A ona už ta zbraň samotná je natolik ,,nepohodlná'' věc, že nějakej zásobník navíc nikoho nezabije.

Dvouřaďák bych asi nosil jeden extra, páč jsou tlustý a neskladný..

Uživatelský avatar
jamira
Příspěvky: 301

Příspěvek#14 » pát 9. říj 2015, 06:02

To já když jdu s odpadkama, tak si beru vz.58 a sumku. A dlouhej kabát. .... Ne, to měl bejt fór po ránu pro zasmání :lol:



Otik Platenik
Příspěvky: 82

Příspěvek#15 » pát 9. říj 2015, 06:23

Pánové, nepřemýšleli jste nad tím, že je větší pravděpodobnost, že se zabijete v autě než, že se dostanete do přestřelky? Nebylo by užitečnější investovat do bezpečnějšího auta nebo pravidelného servisu apod. :-) Jen takové zamyšlení po ránu.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti