Uzkon TR-X



M@rtin
Příspěvky: 64

Příspěvek#346 » pon 12. říj 2015, 18:51

Hawku, myslím že AS18 do konce roku neseženeš... tedy pokud chceš novou. Scháním po celé republice, i na Slovensku a nic v nejbližší době nebude :-(
Střelecký servis má TR X za 5600,-, Brymová ještě má ve vystavenou TR X za 5000,-. Pak už jsou po republice jen samonabíjecí :-( Zelený sport pouští, nebo již pustil do oběhu necelou stovku TR X. Ale to už rozebrali prodejci, nebo jsou fuč. AS 16 a AS18 tedy už do konce roku stoprocentně nebudou

Uživatelský avatar
tomyn
Příspěvky: 26

Příspěvek#347 » pon 12. říj 2015, 19:33

Zdravím Borci,
před časem jsem psal že mám problém jakoby s odprýskaným tvrdochromem v hlavni. Ale jak jse dnes přišel ze střelnice a mrkl do hlavně, tak už to vidím ne reklamaci. Myslím si že toto není problém s nýtováním - jak ste psali, ale kompletně jen mé brokárny :oops: . ..... na fotce není moc zřetelné ale již se to rozrůstá po celé hlavni....... Vystříleno kolem 100-150 celkem...
Rady?
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



mihlit
Příspěvky: 424

Příspěvek#348 » pon 12. říj 2015, 21:10

Já to tam měl taky, ale tvrdochrom to nebyl :) Vypadá to u tebe podobně jako u mě. Ta vrstva vypadá poměrně tlustá. Tvrdochromová vrstva je celkem tenká. Vzal jsem to pak kartáčem a ono to odpadávalo vysloveně v šupinkách. Zhrozil jsem se... pak jsem zjistil, že je to měkké a dá se to ohýbat (ty šupinky), což tuším že tvrdochrom by byl tuhý a křehký, takže by při pokusu o přeložení šupinky na půl praskl. Vzal jsem více těch šupinek na starou lžičku, dal to nad plynový hořák a ono se to roztavilo... Takže (v mém případě) žádný loupající se tvrdochrom, ale zabordelené nánosem olova :-)

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2511

Příspěvek#349 » úte 13. říj 2015, 16:29

HawkCZ píše:Blacky: můžeš sem hodit nějaké fotky AS18? Koukám po netu a je to momentálně nedostatkové zboží :-( Rád bych si udělal na Vánoce radost.


Pár fotek sem dával sem . viewtopic.php?f=23&t=4876&start=150 Klikni si jeste na dalsi stranky.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#350 » úte 13. říj 2015, 19:18

Děkuju. Vypadá fakt skvěle. Psal jsem do ZS, teď jim dorazili jenom TR-X (ta dodávka co je beznadějně rozebraná). AS18 dorazí do února, takže snad stihnu čelákovickej brokna LOS :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#351 » úte 13. říj 2015, 19:32

Bohulibý : a proto mám Mossberga :o)))

Uživatelský avatar
radimnet
Příspěvky: 167

Příspěvek#352 » úte 13. říj 2015, 20:29

ladaj píše:Vzhledem k tomu, jak jsou si pumpy podobné, je celkem slušná šance, že vám na ty Uzkony budou pasovat pažby třeba z Hatsanu, ten je dobře dostupný u nás (800 boční sklopka, 1450 teleskop, ...). Např tento inzerát kompatibilitu naznačuje. V nejhorším vás to bude stát dvoje poštovné (odstoupení od smlouvy), ale osobně odhaduji, že to bude na 90% pasovat (s minimální úpravou sedne pažba hatsan třeba na fabarma).


Tuhle pažbu mám a sedí :)



Rogerson
Příspěvky: 52

Příspěvek#353 » úte 13. říj 2015, 21:08

Tak od vcera AS-18 z Liberce doma.
Prislo jim dle jejich slov mozna poslednich 5 kusu a pry kdo vi, zda nekdy jeste budou k mani.
Ale nesnazte se, uz jsou pryc.Ja si pockal od zacatku cervence. :-)

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#354 » úte 13. říj 2015, 21:30

Rogerson píše:Tak od vcera AS-18 z Liberce doma.
Prislo jim dle jejich slov mozna poslednich 5 kusu a pry kdo vi, zda nekdy jeste budou k mani.
Ale nesnazte se, uz jsou pryc.Ja si pockal od zacatku cervence. :-)


Gratulace, pak napiš dojmy z první střelby :-). Každopádně liberečákům nevěřím, plno bludů se šíří po republice ohledně dodávek Uzkonů. Info z Mýta je jednoznačný :-)

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#355 » pát 16. říj 2015, 02:18

Jak se tu psalo o té jedné poslední u Brýmové, tak já ji včera koupil když jsem jel pro náboje na sobotních "10 ran a dost" a jen tak mezi řečí, jestli ještě něco, prý máte Uzkona..
ženská: jasně za 5000
já: prý je rezervovaný
ženská: pán ji zarezervoval a nemá nákupko
já: sem s ní
ona: tady je.

Sakra za ty prachy to nevzít, asi bych si nadával.



cipis
Příspěvky: 2076

Příspěvek#356 » pát 16. říj 2015, 08:08

OT - Asi chybí další detaily, ale dobré vědět, jak tam "funguje" rezervace :(
Já si to v ZS radši zaplatil dopředu.

Uživatelský avatar
Boudy
Příspěvky: 175

Příspěvek#357 » pát 16. říj 2015, 11:18

Ted si jedu pro TR-X, a k tomu prodeji zarezervovaneho - hnus, jak se dnes nedrzi slovo... Ja minulou nedeli videl inzerat na huntingu- .357 Magnum. Hned jsem zavolal a domluvil se, ze je beru (rekl,ze se mnou pocita). Druhy den rano sms, ze jsou pryc ... Holt slovo uz pro spoustu lidi nema zadnou vahu

Uživatelský avatar
seton
Příspěvky: 273
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#358 » pát 16. říj 2015, 12:53

No ta rezervace tam funguje, minule mi zarezervovanou zbraň neprodala, tadyten konkrétní pán co rezervoval, rezervaci odvolal, ale na netu byla a snad ještě stále je ve stavu rezervace.
Jen jsem rád, že jsem se k tomu dostal takhle z fleku bez čekání, co mne zarazilo, nebo potěšilo bylo to, že sem řekl, že někde musím nákupko najít, oni koukli do CRZ a bylo, máte ho, zaškrtli jsme použito a nemusel jsem jej ssebou mít.



Andreas
Příspěvky: 12

Příspěvek#359 » pát 16. říj 2015, 13:30

Už to tady sice bylo, ale dávám pár fotek pro inspiraci a srovnání velikosti TR-X (po uprgrade) vs. BR99:
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#360 » pát 16. říj 2015, 14:19

Seton : takhle to normálně u prodejce funguje, papírové NP potřebuje fyzicky soukromý prodávající který do CRZ nevidí

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti