Walther PPS

Glock a spol.
Uživatelský avatar
roman77
Příspěvky: 68

Příspěvek#136 » pon 28. zář 2015, 19:38

dobře, tak já se s tím smiřuji jednou provždy :-D
a můžu si zásobníky plnit klidně dvakrát za hodinu?
a můžu si je plnit neklidně?
:-D

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#137 » pon 12. říj 2015, 11:10

Chtel bych se majitelu zeptat jestli uz nekdo zkousel odstranit backstrap s nabojem v komore? Zajimalo by mne jestli to provede decock bezpecne, nebo hrozi odpaleni. Podle reakci na zahranicnich forech by to odpalovat nemelo a nekteri si zvykli pouzivat jen castecne vyjmuti a opetovne zastrceni backstrapu pri odlozeni zbrane.

Uživatelský avatar
johnnyjak
Příspěvky: 580
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#138 » pon 12. říj 2015, 14:04

Blokace úderníku, kterou deaktivuje pouze stisknutí spouště, zabrání nechtěnému výstřelu i v takovém případě. Nicméně uvedený postup "zabezpečení" je v rozporu s běžnou praxí a nepřináší žádné výhody.
Manipulaci s hřbety doporučuji omezit na minimum i důvodu jejich ne zcela dokonalého systému uchycení viewtopic.php?f=18&t=289&start=30#p51325. No a vzhledem k tomu, že PPS s upadnutým hřbetem nestřílí, nepokoušel bych štěstí.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#139 » pon 12. říj 2015, 14:37

Ok, vykaslu se na backstrap a budu to vybijet klasicky stazenim zaveru, kde predpokladam pri vyhazovani z komory nic nehrozi (tedy pokud nezavadim o spoust).



Deckard
Příspěvky: 20

Příspěvek#140 » stř 21. říj 2015, 11:32

Magic píše:Mam dotaz ohledne cisteni Walther PPS. Tohle jsem dnes objevil po prvni strelbe u nove zbrane http://postimg.org/image/jkhoj3rr5/


Hmm, tak jestli myslis tu "bronzovou smouhu" tak tu jsem mel uz pri nakupu a mnohem vyraznejsi :(
Fotku pridam pozdejc.

Mel jsem jiste pochybnosti, ze zbran co mi prodejce prodal, se netvari jako uplne nova.
Jsem temer zacatecnik takze poznat co je funglovka jen po nastrelne serii, a co zbran co uz ma par desitek ran za sebou je pro me tezsi.

Povedlo se ti to nakonec vycistit?

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#141 » stř 21. říj 2015, 11:41

Ano, presne to myslim. Vse okolo se mi povedlo vycistit, resp. takove ty "tecky" zmizely. Jsem na tom uplne stejne jako ty (spise zacatecnik). Taky jsem cekal, ze to je normalni, ale tenhle jev a fakt,ze moje PPS je r.v. 2012 (zakoupeno jako nove az nekdy v 9/2015) mi moc nepomahaly a mel jsem stejne podezreni jako ty.

Kazda zbran musi byt nekde nastrelena, takze s ni v Nemecku nejaky Gunter, nebo Hertha poslali par ran do terce, ktery tam mas pribaleny. Domnivam se, ze pri tom pouzili celoplastove strelivo, ktere je slozeno slitinou medi a prave tohle obrouseni z nej pochazi. Ja ho pouzivam mmj. taky.

Vycistit se mi to nepodarilo, ale neresim to. Nekdo mi tady napsal, ze to je uplne normalni - viz. viewtopic.php?f=33&t=413&start=300#p81643. Napr. u CZ 75 TS to ale vubec nemam a je to krasne ciste.



Deckard
Příspěvky: 20

Příspěvek#142 » stř 21. říj 2015, 15:03

Ja ji kupoval jako novou ted a je z 2014, tak koukam muze tam byt i vetsi lezak.
Zase jsem nedostal ten terc z nasterlky :)

Jinak to mam stejne, PPSko na noseni a Shadow na trenovani.
S Waltherem jinak naprosta spokojenost (zatim). Dobre se drzi a mam rozhodne lepsi vysledky nez s G19ku kterou jsem puvodne chtel.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#143 » stř 21. říj 2015, 15:06

Ja s tim mel obcas lepsi vysledky jak s TS :-).



Bohuliby
Příspěvky: 2180

Příspěvek#144 » stř 21. říj 2015, 17:05

Znám tedy u Waltherů lepší držení např. u CCP, pokud tedy beru jen jednořadé zásobníky.
Mám tedy velké tlapy.



kyjosek
Příspěvky: 12

Příspěvek#145 » čtv 29. říj 2015, 18:27

Obrázek

Dnes jsem vytunil svoje PPS , mířidla Meprolight, výměna svépomocí :lol:

Uživatelský avatar
Blacky
Příspěvky: 2518

Příspěvek#146 » čtv 29. říj 2015, 18:31

Hmm já se v tom vůbec nevyznám. V čem je to lepší, než klasika? Já mám teda P99, ale tak jsou miridla s bilou tečkou taky. Má smysl, to měnit? Jde o tvar? velikost? nebo něco jinyho?
dík



kyjosek
Příspěvky: 12

Příspěvek#147 » čtv 29. říj 2015, 19:17

Jediny o co jde, ze jsou to miridla tritiovy, tudiz furt sviti, tudiz dobra viditelnost ve tme, v seru.

Uživatelský avatar
Magic
Příspěvky: 289

Příspěvek#148 » čtv 29. říj 2015, 19:19

Ja tohle mam v zakladu na Police setu a je to skutecne super. :-)



kyjosek
Příspěvky: 12

Příspěvek#149 » čtv 29. říj 2015, 19:36

jo tam jsou pokud vím, ale jen fosforový, tady ty jsou fosforový a pod nima je ampule s tritiem, tak mají vlastní zdroj světla, ty tvoje fungujou jen z nasvícení, ale určitě lepší než v základu

já kupoval základ za 14.5tis, tak i 8-raným zásobníkem a těmi mířidly od meprolight se stejně nedostanu na cenu police setu, police set u pps myslím stojí 19tis. akorát člověk musí dokupovat a měnit :?

Uživatelský avatar
alfik
Příspěvky: 8

Příspěvek#150 » ned 22. lis 2015, 09:19

Kolik máte lidí výstřelů s pps?? Na netu je psáno o problémů s úderníkem a drenim rámu,apod...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů