Propagace webu "Zbraně kvalitně.cz"

Připomínky k hlavní části serveru


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#1 » čtv 1. črc 2010, 16:38

Taková malá forma propagace neuškodí ;)
PICT3944__1.jpg
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Luky
Příspěvky: 19

Příspěvek#2 » pát 2. črc 2010, 16:48

Pěkný. Ještě pod ten název dostat ten kvér, stejně jako na webu.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#3 » pát 2. črc 2010, 17:07

Už mám objednanou nálepku revolveru, tak to zkusím pod ten text dolepit, uvidím jak to bude vypadat.

Uživatelský avatar
Iha
Příspěvky: 98
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pát 2. črc 2010, 18:26

Mozna by bylo zajimave nechat si to vytisknout na folii. Chtelo by to dve barevna provedeni nebo nejaky svetly podklad. Svetle a tmave pismo (na mem aute bych musel mit svetlou variantu). Myslim si ze zajemcu by mohlo byt vic, alespon ja to klidne na auto nalepim :D. Samozrejme otazkou je cena kolik by takova vec stala, ale kdyz to bude do 200,- tak si rad propagacni samolepku koupim.



Luky
Příspěvky: 19

Příspěvek#5 » ned 4. črc 2010, 14:59

Souhlasím. Šel bych do propagace taky.

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#6 » ned 4. črc 2010, 15:14

kdyby byla na okno zevnitř, tak bych to možná riskl. nejsem si jistý, že by mi to na služebním na laku prošlo tak lehce :twisted: , z oken by se to přece jen v případě problémů sundávalo lépe.
jinak se mi to líbí taky, klidně bych do toho šel.

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » ned 4. črc 2010, 15:26

Já samozřejmě každou propagaci podporuji a spolu s Patrikem a JIPem se pokusíme dát něco dohromady (pravda, zatím se pokoušejí spíše oni než já...). Já už bych teď snad mohl mít trochu časově flexibilnější povinnosti, tak z toho snad něco vyjde ;)



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#8 » ned 4. črc 2010, 15:28

Příští týden navštívím opět tu reklamku a objednám další vzorek nálepek. Jinak jsem si nechal udělat i potisk trička ve stejném duchu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » pát 9. črc 2010, 13:42

Už mám "vyrobenou" grafiku loga v křivce - z toho si může udělat logo každý v místní reklamce (v příloze náhledy v PDF).
Mám to i ve Formátu CDR – CorelDRAW a AI – Adobe Illustrator, ale tyto přípony zde nejsou povoleny. Jinak to mohu dát volně k dispozici k propagaci serveru.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Black_Onyx
Příspěvky: 40
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » sob 10. črc 2010, 12:41

pekna prace :-)

Uživatelský avatar
JIP
Příspěvky: 327
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » sob 14. srp 2010, 08:59

Místní reklamka se konečně rozhoupala a vyřízli mi logo ZBRANĚ KVALITNĚ.cz z reflexní fólie na venkovní použití, ve všech odstínech na skladě.

Bohužel skladem nebyla reflexní černá a tak jsem ji nechal nahradit modrou, ale i tak je to myslím bomba ;)

Nuže výsledek posuďte sami. Foceno vždy jednou s bleskem a jednou bez, aby byl vidět reflexní efekt.
zbrane-kvalitne-vse.jpg

Jak vypadá barevná kombinace žlutá&modrá na autě můžete vidět zde:
zbrane-kvalitne-auto-2.jpg
zbrane-kvalitne-auto-1.jpg

Vzhledem k pozici vlevo vzadu navíc o dost zlepšuje viditelnost podélně zaparkovaného auta :twisted:

Když nepočítám čas a práci, tak mě jeden kus dvoubarevného nápisu vyšel do CZK150,- a bude-li mít někdo zájem, tak mu za tuto cenu libovolnou z ostatních tří barevných kombinací odprodám a pošlu.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#12 » sob 14. srp 2010, 10:31

Máš auto s nevhodným nárazníkem :lol: .
Já taky stále čekám na to jak dopadnou plnobarevné nálepky. Příští týden se tam zastavím.

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#13 » úte 17. srp 2010, 09:27

Pokud budete chtít nálepky mohu se zeptat přítelkyně, dělá v reklamce na tiskovém plotru. Nálepky velikosti od cca 5cm do 1 metru by snad nebyl problém (lepili i autobusy :) ). Je možné zhotovit i trika s vyřezaným flokem a poté nažehleným. Dalo by se říct že jsou schopní udělat takřka vše od potisku hrnku až po banery používané na fotbalových stadionech (z mé zkušenosti).



gilhad
Příspěvky: 28

Příspěvek#14 » pon 6. zář 2010, 20:30

Me by se vic libilo neco, kde by krome nazvu webu (idealne vcetne http://) byl i (predevsim) nejaky obrazek. Samotny napis slozeny ze dvou vizualne oddelenych slov me jednak prilis nelaka, druhak by me asi nenapadlo tak snadno to zadat do URL, zejmena kdyz tam neni www. (ktere tam samozrejme byt nemusi, ale z tech nalepek na auto mi fakt neprijde jasne ze jde o webovou adresu)

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#15 » úte 7. zář 2010, 00:16

www tam byt nemusi, staci .cz, jako na tricku. Nejlepsi by samozrejme byl i revolver, jako na logu webu, ale na druhou stranu tim by se to znacne prodrazilo.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů