střelnice: Patriot



ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Příspěvky: 1015
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » ned 26. srp 2007, 22:43

komentáře ke střelnici
Patriot

http://zbranekvalitne.cz/strelnice/patriot



pekoz

Příspěvek#2 » stř 13. dub 2011, 13:41

Jenom pro přesnost. Patriot má od 04.2011 nové aktuální stránky .
Takže: www.strelnicepatriot.cz

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#3 » čtv 31. pro 2015, 10:04

Za me pohoda. Cena za stav 100 Kc - byli jsme ve trech, jedna platba. Okoli strelnice je pomerne dost vybydlene, obcas kolem probehne nejaka cerna, vypada to jak z nejake apokalipsy, ale strelnice je zarizena klasicky, ma bar a 4 stavy, je lepsi se dopredu objednat. Delka cca 25 metru max. Pan Mikeska (spravce) pohodovy clovek. Mozny nakup prebijenych lugru za 4kc kus. Rad zajdu znovu.



Legolend
Příspěvky: 60
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » pon 4. led 2016, 00:12

Marcurba> Taky se chystám, 100 Kč na hodinu za krytou střelnici v okolí bezkonkurenční (Corrado 180,- a Frýdek-Polárka 150,-)...
Vybydlené a spíš černo, no :(

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#5 » pon 4. led 2016, 08:57

:mrgreen: jojo, ale u střelnice parkoval superb, A6 a Yeti ... kolem dokola poházené nákupní vozíky ze všech možných supermarketů ... ale místní barevná domobrana asi ví, že s těma svýma klackama se kolem střelnice moc motat nemají



checkroot
Příspěvky: 39

Příspěvek#6 » úte 5. led 2016, 20:52

Od agentury JPP :) vím, že tam prý je občas nějaký incident s místní faunou, většinou však dojde k rychlému ukončení :D



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#7 » stř 6. led 2016, 18:00

Už tam nějakou dobu nejezdím, ale tak dva roky zpět tam s parkováním při střelbách problém nebyl. Tedy myšleno s místním domorodstvem. Jinak problém byl spíše s tím, kam přesně auto zaparkovat, obzvláště když byla obvyklá místa zaplněná. Bylo tam dost různého skla, drátů, prostě bordel dobrý tak na to, aby člověk píchnul. Žádný útok na auto jsem nezažil.



Bax
Příspěvky: 42

Příspěvek#8 » stř 6. led 2016, 22:10

Tamní džungle mě docela odrazuje. Opravdu se tam nebojíte zaparkovat a odejít od auta? :D



Matt_CZE
Příspěvky: 101

Příspěvek#9 » stř 6. led 2016, 23:48

Bojíme.

Uživatelský avatar
Serz
Příspěvky: 1871

Příspěvek#10 » čtv 7. led 2016, 07:27

bojime, ale bylo mi spravcem vysvetleno, ze u toho baraku se jeste nic neztratilo :D

Uživatelský avatar
Marcurba
Příspěvky: 406

Příspěvek#11 » čtv 7. led 2016, 09:37

Překvapivě... Domorodci se zdržovali především v domech u hlavní cesty, kolem střelnice bylo vymeteno...to je jenom ukázkou toho, z čeho mají vážně respekt a čeho se bojí...prostě na ně platí pouze tvrdé represe a hrozby, z toho jediného mají vítr.

Ale zpět ke střelnici - i když to prostředí vypadá, jak vypadá, tak opravdu asi nejbezpečnější dům a okolí v této čtvrti :)



Otik Platenik
Příspěvky: 82

Příspěvek#12 » čtv 7. led 2016, 19:16

Kdyz jsem dnes odchazel byl tam naval, ale predevsim zajemci o ZP, kteri zde chodi na pripravu. O auto bych obavy nemel, parkoviste bylo plne, vetsinou nova drazsi auta. Z minulosti nevim o nejakem problemu. Manzelka mela jednou problem, kdyz tam sla pesky tak na ni male kofoly somrovaly cigaro a vzhledem k tomu, ze nekouri jim nic nedala tak ji sproste vynadali. Ona to povazovala za neprijemny lec multikulturne obohacujici zazitek.

Jeste bych doplnil, ze se nelze dopredu objednat, mysleno tak ze bych zavolal a chtel si rezervovat jeden stav na urcitou hodinu. Prijdes a strilis pokud neni volno tak muzes pockat az se uvolni misto. To mi bylo receno panem Mikeskou, kdyz jsem se si chtel dopredu zamluvit stav na urcitou hodinu behem tydne. Je , ale mozne si zamluvit celou strelnici jen pro sebe.



ren
Příspěvky: 497

Příspěvek#13 » stř 25. kvě 2016, 13:09

Střelnice Patriot je moje rodné střelecké hnízdo. Absolvoval jsem tam přípravu i zkoušky, rád se tam vracím a mám to tam rád. Cena je bezkonkurenční, všichni Mikeskovi jsou skvělí lidé a pan Mikeska zná snad všechno co střílí a vždy a rád se vším poradí. Folklór v okolí střelnice je rovněž vždy zajímavá podívaná, něco jako bonus.

Uživatelský avatar
von040
Příspěvky: 26

Příspěvek#14 » čtv 16. kvě 2019, 14:22

doslechl jsem se, ze tato strelnice ma pomalu, ale jiste s koncem roku 2019 koncit
je to pravda?
duvodem ma byt neprodlouzeni najemni smlouvy, kdy s celou lokalitou ma developer velkolepe plany - bourani stavajici budovy a vystavba nove... bouzel ted, kdyz se dostanu do ostravy mene casto nez driv, tak si to nemam jak overit...

Uživatelský avatar
Antony30011
Příspěvky: 536

Příspěvek#15 » pát 7. led 2022, 18:53

Dneska jsem na střelnici byl. Parkování celkem v pohodě, prostě mezi paneláky :D střelnice na pohled trošku starší, ale na trénink úplně v pohodě ;) volal jsem si předem na obsazenost a bylo volno, nakonec 3 stavy z pěti. Za mě dobré peníze (180 na hodinu), k tomu terč a záslepky á 10 Kč. Spokojenost :)

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 11 hostů