Milovník airsoftu střílel po Vimperku z AK-47, krotila ho zásahovka



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#1 » ned 10. led 2016, 12:06

Opet jeden se zastydlou pubertou, jinak to nazvat neumim. Mam obavu, ze jednou to bude mit spatny konec...
http://zpravy.idnes.cz/obyvatele-vimper ... _krimi_mav
Doufam, ze dostane maximalni pokutu, pro vystrahu vsem.



Apep
Příspěvky: 93

Příspěvek#2 » ned 10. led 2016, 12:15

Já doufám, že k tý pokutě navíc o tu "hračku" přijde, pro výstrahu všem. Ale máte pravdu, že je jen otázkou času než nějakého takového "puberťáka" zastřelí.

Jinak si myslím, že tenhle člověk má tak v hlavě prázdno, že se ještě bude chlubit, že proti němu zasahovala zásahovka, protože se ho báli. A jak to celé bylo super. Vůbec bych se tomu nedivil :-/

Uživatelský avatar
peggy
moderátor
Příspěvky: 1572

Příspěvek#3 » ned 10. led 2016, 12:23




Kublajchán
Příspěvky: 171

Příspěvek#4 » ned 10. led 2016, 16:12

Když si vzpomenu na své dětství, tak je div, že já a mí kamarádi vůbec žijí. Na sídlišti jsme po sobě běžně stříleli, jen jsme dávali pozor na kolemjdoucí. Lidi moc čučí na TV a jsou z toho moc vystrašení. Pak někteří nejsou schopni rozlišit reálnou hrozbu od klukoviny. Nedivil bych se, kdyby nějaký jouda zavolal zásahovku na tříleté dítě, které hází na kamaráda plastovou lopatku, v domnění, že háže ostrý granát.

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#5 » ned 10. led 2016, 16:20

Ono se nediv. Rozpoznej na první pohled airsoftku od opravdové.

http://vybaven.cz/zbrane-a-doplnky/proc ... #more-8508



scink
Příspěvky: 167

Příspěvek#6 » ned 10. led 2016, 16:35

Kubljachan>Sorry, ale rekl bych, ze bude rozdil mezi hrou deti a tim co je popisovano v clanku. Navic posledni dobou še incidenty s AS dost mnozi. Taky jsem si jako kluk hral na vojaky, partyzany apod. faktem je ze tehdejsi hracky se skutecnym zbranim moc nepodobaly, az na jednu to byly vcelku zdarila napodobenina M 16. Navic v rukou dospeleho i hracka vypada jinak nez v rukou ditete. Jinak zajimava myslenka.

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » ned 10. led 2016, 16:46

Kublajchán: předpokládám, že když se odkazuješ na své dětství, mluvíš o dětech. Doba se změnila, ale dítě, pobíhající na ulici s pistolkou, by velký rozruch asi nevzbudilo ani dnes. Ale nenech se zviklat ve svém přesvědčení. Nedívej se moc na televizi (zlo, které nevidíš, přece neexistuje) a až potkáš na ulici magora s bouchačkou, dělej, jakoby nic. Zřejmě si chce jen hrát.



glock69
Příspěvky: 184

Příspěvek#8 » ned 10. led 2016, 17:05

Kublajchan: Nevím kolik ti je, ale za mého dětství ty "pistolky" se opravdovým zbraním moc nepodobaly... Druhá pravda je, že některé věci dělat nyní, tak asi skončíme v děcáku a rodiče v báni...

Uživatelský avatar
graver
Příspěvky: 656
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » ned 10. led 2016, 17:42

Na druhou stranu, jak by asi skončily některé děti, kdyby si dřív dovolily to, co si dovolí teď. Dívejme se na to současnou optikou, ne tou ze století páry.

Uživatelský avatar
Michalll
Příspěvky: 81

Příspěvek#10 » ned 10. led 2016, 18:07

hlavně v tom článku na idnes .... jeden by se divil, jak vypadá AK 47 :-)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4573

Příspěvek#11 » ned 10. led 2016, 18:10

Michalll : novináři jsou tupci a fota pouze orientační.... tak to prostě musíš brát, to není důležité

Uživatelský avatar
Grasel
Příspěvky: 410

Příspěvek#12 » ned 10. led 2016, 19:01

Kublajchán píše:Když si vzpomenu na své dětství, tak je div, že já a mí kamarádi vůbec žijí. Na sídlišti jsme po sobě běžně stříleli, jen jsme dávali pozor na kolemjdoucí. Lidi moc čučí na TV a jsou z toho moc vystrašení. Pak někteří nejsou schopni rozlišit reálnou hrozbu od klukoviny. Nedivil bych se, kdyby nějaký jouda zavolal zásahovku na tříleté dítě, které hází na kamaráda plastovou lopatku, v domnění, že háže ostrý granát.

Už jsem to tady jednou psal, stalo se mi, že proti mě vyběhl borec z obchodu, v rukou vz. 58 a jen taktak, že nedošlo k velkýmu průseru, ten borec byl mentálně zaostalý a jeho (zřejmě ne o moc chytřejší tatínek) ho nechal se zavařenou 58kou běhat mezi lidma... :roll:
Zajímalo by mě, jak by jsi se tvářil Ty, kdyby proti tobě takovej pasr vyběhl... Určitě by ses nelekl,že? :roll:

Uživatelský avatar
wigum
Příspěvky: 921

Příspěvek#13 » pon 11. led 2016, 09:19

By odjistil synovu lopatičku a hodil jí po něm :)



kawon
Příspěvky: 25

Příspěvek#14 » pon 11. led 2016, 11:19

Toto se mi stalo před pár lety na procházce v lese s kočárkem. Malém jsem ho zastřelil, chyběli milimetry na ukazováčku. Myslím, že ten chlapec, přestože byl "specnaz" se tenkrát posral.



iloveguns
Příspěvky: 1426

Příspěvek#15 » pon 11. led 2016, 12:28

V době Veřejné bezpečnosti :-) jsme také neznali pojem zásahová jednotka a pokud něco takového existovalo, tak se to používalo snad jen v opravdu krajních případech, kdy to bylo nezbytné. Někdy mám dojem, že se ty jednotky musí asi děsně nudit, protože je posílají řešit kdejakou chujovinu, aby neumřeli nudou.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů