Je tohle vubec mozne?

Diskuse o nestřeleckých událostech všeho druhu
Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#1 » úte 10. srp 2010, 01:07

Pokud je tohle pravda, pak opravdu nechapu, kde to zijeme! :roll:
http://zpravy.idnes.cz/krimi.asp?c=A100 ... _krimi_abr

Dodatek: Bylo proti nemu vzneseno obvineni, musi se vysetrit, to chapu. Ale vzhledem k okolnostem by snad stale mel byt chranen, nebo ne?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » úte 10. srp 2010, 02:42

Zbavit se schopných lidí - o to jde přece těm nahoře, co kdyby byli až moc aktivní. Možné to je - stále žijeme v ČR.

Uživatelský avatar
Poradce02
Příspěvky: 329

Příspěvek#3 » úte 10. srp 2010, 05:45

Tady platí pravidlo, že nejlepší obranou je útok.



alibaba
Příspěvky: 328

Příspěvek#4 » úte 10. srp 2010, 06:13

Zase nezapomente ,ze zijete v neozbrojene spolecnosti jako Mexiko ,v ozbrojene spolecnosti vyhruzky nikomu nevadi asi jako mne---natahnu 2 bouchacky a dam si je pod hlavu a take zavolam ozbrojene kemose ,ja znam tez zeme co maji tkz zbrojni prukazy a ruzne pakarny kde nezalezi jak umim cist .Ale kolik ma penez jasne da se to zpitvorit tak ,ze psycholog kazdeho vyhlasi jako za blazna .

Jednou jsem sel na pivo v Ceskych Budejovicich po tvrdem treningu karate a sedel tam nejaky clovicek a ja jsem s nim zacal kecat a on byl nejaky psycholog a tak na konci jsem mu rekl ,ze je zmatenej jako jeho pacienti a kdyz se napiju tak ze ztratim smysly diky te dvanatce, nebudu tak blbej jako on s tim jeho vzdelanim ........

Uživatelský avatar
Missak
Příspěvky: 459

Příspěvek#5 » úte 10. srp 2010, 06:38

no vidíte. každý de..lní politik má imunitu, aby se nedal tak lehce odstavit od korýtka a byl případně chráněný právě proti smyšleným obviněním (zatím toho využívají jen ve svůj prospěch). a tady, kde je jasně vidět souvislosti, je nebezpečí ohrožení života, tak nejsou žádné možnosti, jak chránit nevinné občany. i když nevím, proč na to nejde nějak napasovat ochrana svědků (např.)

Uživatelský avatar
cortes
Příspěvky: 35

Příspěvek#6 » úte 10. srp 2010, 09:25

Je to hnus co se tu někdy děje.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#7 » stř 11. srp 2010, 07:51

jo a pak chce PČR po lidech, aby kdyžkoliv uvidí zločin ho nahlásili a pak šli ještě svědčit k soudu. Kolik mezi námi asi žije sebevrahů, co by to udělalo :?:
Už fakt nemam slov

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 17 hostů