Střelba v Bratislavě

Události se zbraní, případy nutné obrany a krajní nouze, soudy


Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#16 » úte 31. srp 2010, 15:19


Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#17 » úte 31. srp 2010, 16:18

františek matějka mi mluví z duše..výsledek ale bohužel bude,že všichni držitelé zbraní budou pravidelně šikanováni..chtěl jsem si koupit škorpíka,teď nevím jestli mi ho za chvíli neseberou..asi si sen nesplním :?



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#18 » úte 31. srp 2010, 16:26

Nestraš :( .
Připomnělo mi to film "Harry Brown" kde se taky jeden starší pán vydá řešit sousedské vztahy.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#19 » úte 31. srp 2010, 17:59


Uživatelský avatar
cortes
Příspěvky: 35

Příspěvek#20 » úte 31. srp 2010, 19:53

Lipšic chce vynoviť zákon

V priebehu niekoľkých dní chce pripraviť novelu zákona, v ktorej nebude možné vlastniť automatické zbrane na športové účely. Ani tie, ktoré budú upravené na jednotlivé strely v dávkach.

Zároveň chce do zákona zakomponovať opakované psychotesty na zachovanie si zbrojného pasu. Podľa Lipšica by sa musel majiteľ zbrojného pasu účastniť psychotestov každých päť rokov.

Od zajtra budú mať podľa ministra všetky policajné jednotky pri sebe automatickú zbraň 61 škorpión.

Priebeh akcie podľa Lipšica stále vyhodnocujú. V nasledujúcich dňoch budú informovať o ďalších opatreniach, ktoré policajný zbor pripraví pre to, aby sa ľudia mohli na uliciach cítiť bezpečnejšie.

ZDROJ..http://krimi.cas.sk/clanok/178588/nove- ... lapec.html

Uživatelský avatar
buml
Příspěvky: 9

Příspěvek#21 » úte 31. srp 2010, 20:16

je to des, ted sem zvedavej co vymyslej ti nasi inteligenti, sou schopny to od slovaku okopcit

Uživatelský avatar
jomekabi
Příspěvky: 937

Příspěvek#22 » úte 31. srp 2010, 23:44

A jeste "vylepsit".

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#23 » stř 1. zář 2010, 06:32

cortes píše:V priebehu niekoľkých dní chce pripraviť novelu zákona, v ktorej nebude možné vlastniť automatické zbrane na športové účely. Ani tie, ktoré budú upravené na jednotlivé strely v dávkach.


Co si máme představit pod pojmem "jednotlivé strely v dávkach"? Prosím vysvětlete mi to někdo. :oops:

Uživatelský avatar
Albert
Příspěvky: 1011

Příspěvek#24 » stř 1. zář 2010, 08:17

Představ si pod tím nějakého politika nebo jiného podobného debila, který mele, kecá a plácá 3,14čoviny o věcech, o kterých nemá páru :?. Nicméně to není jev nijak neobvyklí, podobných hovadin naše i zahraniční politické elity naplácají spousty i na jiné nezbraňové témata.



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#25 » stř 1. zář 2010, 08:53

Kdyby neměli ti ministři hromadu náměstků a poradců tak by to bylo k smíchu, takhle je to k pláči. :cry:

Uživatelský avatar
dave136
Příspěvky: 26

Příspěvek#26 » stř 1. zář 2010, 10:51

Zase se bude řešit nesmysl v podobě ZP a střelných zbraní. Měl je rozřezat motorovkou a byl pro nás klid. Je to ošklivé co jsem napsal ale je to tak. Zbraní se může stát cokoliv :!: Od nože přes tužku až po auto. Naopak by měla být dostupnost střelných zbraní zachována :!: Oni páni nahoře zapomínají na to, že dostupnost nelegálních zbraní není tak velký problém :crazy: .

Uživatelský avatar
MarK
moderátor
Příspěvky: 3264
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#27 » stř 1. zář 2010, 12:20

Tak tak... Teď je veřejnost děšena "automatickými samopaly" (čti samonabíjecími puškami), přitom kdyby neměl 58, použije ty pistole, kdyby neměl pistole, koupí si zbraně nelegální nebo vezme nůž, sekeru, trubku... Či auto.
Stále je to jen prostředek.

Uživatelský avatar
rabbit3278
Příspěvky: 258
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#28 » stř 1. zář 2010, 14:49

to je zase haló kvůli jednomu případu. Stačí se kouknout na statistiky trestných činů se střelnou zbraní a kouknout kolik jich bylo spácháno legálně drženou zbraní a kolik nelegálně drženou a už se s nima nemám o čem bavit. Pro lidi kteří se pohybujou v temnějších částech společností je získání zbraně jednodušší něž pro normálního občana získat zbraň legálně. Až vyřeší nelegální ozbrojování, tak ať se cpou do legálních zbraní



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#29 » stř 1. zář 2010, 17:41

Říká se, že humor zahání černé myšlenky a špatnou náladu, a černý humor by to mohl zvládat ještě lépe. ;)
Pokud se to někoho dotkne nebo urazí, tak se dopředu omlouvám.

Uživatelský avatar
hauktor
Příspěvky: 217

Příspěvek#30 » stř 1. zář 2010, 19:29

Patrik píše:Nestraš :( .
Připomnělo mi to film "Harry Brown" kde se taky jeden starší pán vydá řešit sousedské vztahy.

samozřejmě,že nepůjdu postřílet sousedy co mě dlouhodobě se.ou.myslel jsem tím,že dlouhodobé selhávání funkce úřadů pak vede k tomu,že občan se rozhodne tu funkci vzít na sebe..a řeší to bez rozumu..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti