Smith&Wesson M&P 9 full size

Glock a spol.
Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » pát 18. bře 2016, 15:08

Chtěl bych se pochlubit se svojí novou hromovou hůlkou. Přemýšlel jsem o G19gen4 ale proto že se mi moc dobře nedržel tak jsem zvolil M&P. Má navíc moc pěkná ocelová mířidla a ergonomičtější úchop. Více viz foto a mé video.

http://youtu.be/js5XLeBK9x4

Pokud by jste někdo měl zájem si jí osahat, můžeme se domluvit. Když někdo uvidíte někde 17ti rané zásobníky tak si na mě moc prosím vzpomeňte. Díky.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
MM
Příspěvky: 1148

Příspěvek#2 » pát 18. bře 2016, 16:00

Gratulacia :). To teraz uz prikladaju len jeden 17ranny zasobnik a druhy je na 10 ran ? Ja som mal este dva plnohodnotne.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#3 » pát 18. bře 2016, 16:07

Zásobníky do SW dovezla na konci minulého roku Banzai. Nevím bohužel jestli přesně tyto ale já jsem tam kupoval osmiranný do MP9 Shield a říkali, že dovezli na SW dost věcí. Bohužel neprovozují maloobchodní prodej ale zavolat se tam určitě dá a pak se eventuálně obrátit na nějakého prodejce, pokud mít budou.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#4 » sob 19. bře 2016, 15:43

MM: Mám oba 10 ran. Je to dovoz z nějakého gay státu v USA, kde mají v rámci assault weapon ban zakázané vícerané zásobníky než 10 včel. Většina států v USA ale velikost zásobníků zatím nijak nelimituje.

Marinakus: Díky zkusím do Banzai napsat. Když by to vypadalo na několikaměsíční čekání, tak přemluvím někoho kdo do USA pojede aby mi přitáhl nějaké zásobníky. Jen doufám, že z toho ten dotyčný nebude mít nějaké problémy na cestě. Vím že v USA a u nás by to problém být neměl, zásobník není hlavní část zbraně.

Jak jsi se Shieldem spokojený? Ten bych do budoucna zvážil jako kompaktnější zbraň na nošení v létě. Moje postava mi ale naštěstí dovoluje skrýt i fullsize ;)

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4543

Příspěvek#5 » sob 19. bře 2016, 16:18

Zatim Shield O.K. To si ale musis vyzkouset sam, kazdemu sedi neco jineho. I kdyz myslim, ze s prodlouzenym zasobnikem bude pocitove uchop hodne podobny s MP9 full size. S tim kratkym je to o dost jinde ale to je skoro u vsech subkompactu.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#6 » sob 19. bře 2016, 16:24

To je mi jasné, že úchop je dost omezený velikostí. Proto jsem napřed koupil fullsize na pohodlné střílení a nošení. Časem uvidím zda mi bude na nošení stále vyhovovat fullsize a nebo zda půjdu na nošení do něčeho menšího. Také zvážím AR15, ta mě moc láká ale to až podle toho zda EK vychladne a neprosadí tu pošahanou směrnici.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#7 » sob 19. bře 2016, 18:36

Tak blahopřeji k nákupu zbraně, mám tu samou a jsem plně spokojen . Měl jsem také dva 10 rané zásobníky a sháněl 17 rané.Bohužel sehnat je zde v ČR je dost složité ba přímo nemožné.Výhradní dovozce S&W je Banzai.cz .Zboží chodí z USA 3x až 4x do roka a sami prý až do rozbalení krabic netuší co jim přijde. Zboží přišlo tuším že v listopadu a ani jeden 17 raný zásobník tam bohužel nebyl.Je to sice složité ale dají se objednat přímo v USA .Já je objednával zde http://www.44mag.com/product/m_p_9/smith_and_wesson.
A světe div se ,vyšlo mě to jako kdybych je kupoval zde ba možná i levněji.U nás v ČR zásobník originál S&W o 17 ranách stojí tuším 960kč mě to z USA vyšlo na 15500kč,sevším všudy.Cena se hýbe já je kupoval za 24$ za kus a 8$ poštovné.Zásobníky dorazili tuším za tři neděle.Bylo to přes poštu USmail Economy tuším snad jsem to napsal správně.Je to prostě bez pojištění bezevšeho dodací dobu tam snad mají 45 dní ale jak jsem psal výše přišlo to překvapivě do tří neděl.
Nemáte oprávnění prohlížet přiložené soubory.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#8 » sob 19. bře 2016, 18:39

Jo a psát jim email nemá cenu radši zavolej na email ti z 95% nikdo neodpoví.

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#9 » sob 19. bře 2016, 19:12

Farock: Díky za gratulaci a info. Koukám že máš dlouhou pro series, u té se mi moc líbí ten grip. Mrknu na to a kdyžtak je objednám. Tři týdny jsou úplně v pohodě, ty 10rané mi zatím v pohodě vystačí jen se naprosto blbě páskujou a nejde mi narvat do zbraně když narvu plný, s 9ks se vejde. Jak dlouho jí máš? Nějaké poruchy nebo zatím nic. Poruchy jsou vzhledem k dostupnosti dílů trochu strašák když jí mám primárně na obranu. Nechtěl bych mít pistoli v šuplíku a čekat 2 měsíce na náhradní díl.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#10 » sob 19. bře 2016, 19:46

Jj mám PRO Series a je to super :-D mám tam mířidla a světlovodnou mouchu Novak.No mám jí od září 2015.A zatím v pohodě střílí se z ní lepe než to na první pohled vypadá.Bál jsem se té spouště protože nevím jak tobě na prázdno trochu drhne ale s plným zásobníkem nebo v pohodě s jedním nábojem je ta spoušt úplně v pohodě. Nemůžu si stěžovat jsem rád že ji mám.Všude je to samí Glock sem Glock tam ale S&W je jiná liga a s pěknou Historii :-D.Jo a ještě k těm zásobníkům ,ještě mi řekli že prioritou S&W je trh v USA ale které značky zabývající se výrobou zbraní zbraně asi není ,tam se točí o hodně větší peníze než li v jiných částech světa.Díky volnějším zákonům.
Já jí mám na obranu a občasnou střelbu.Mám tu výhodu že tu mám kousek střelnici.
Jinak pokud budeš chtít můžu ti pak napsat jak to sem ze států můžeš dostat .

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#11 » sob 19. bře 2016, 20:28

Farock: Odkud jsi jestli se můžu zeptat? Rád bych někdy na Pro Series mrknul a vystřelil si. Spoušť se mi i na prázdno líbí má i pěkný reset. Ještě jsem si nevystřelil teprve jdu na policii v pondělí. Chtěl jsem původně také G19 ale moc mě na živo neoslovil a blbě se mi drží. Výhoda G19gen4 je že má ty výstupky a neklouže, trochu mi přijde M&P kluzčejší při spocených rukách ale uvidím při střelbě, drží se pohodlně. No a výroba v USA mě taky přijde sympatická a firma je to s větší tradicí jak říkáš. Od zahájení výroby M&P v r2005 už uběhla dost dlouhá doba a tak to už je také vychytaná pistole. Koukal jsem že tam přímo nenabízí doručení mimo US, tak mi kdyžtak napiš do SZ, díky.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#12 » sob 19. bře 2016, 21:49

SZ

Uživatelský avatar
MKabar
Příspěvky: 1162

Příspěvek#13 » stř 30. bře 2016, 01:02

Do toho 5" se proste musi dat Apex spoustak! A cervenej nejlepe :-D.

https://store.apextactical.com/WebDirec ... ils/191837

A poradny stipling na hrbet a pripadne decentni magwellek od Springera ;-).

Obrázek

Uživatelský avatar
ArnieX
Příspěvky: 277
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#14 » stř 30. bře 2016, 07:58

Boha to je monstrum ;) to jsou přesně úpravy které nemusím. Ale spoušť od apexu je fajná, ten jejich flatface se mi líbí.

Uživatelský avatar
Farock
Příspěvky: 189

Příspěvek#15 » stř 30. bře 2016, 16:30

Asi tak nějak je to monstrum a taky ne zrovna můj vkus :-D.A ta spoušt ee není moje gusto.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů