G2 R.I.P radically invasive



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#1 » úte 5. dub 2016, 12:23

Chtel bych se zeptat jestli tu nekdo netuši zda se u nas nekde v ČR daji tyto naboje sehnat nebo alespon objednat ma-li nekdo zkušenost s dovozem takovehle exotiky :)

link vyrobce http://g2rammo.com/hand-guns/r-i-p/

Obrázek
Naposledy upravil(a) franta599 dne úte 5. dub 2016, 12:26, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
HawkCZ
Příspěvky: 882
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#2 » úte 5. dub 2016, 12:26

Pomůcka do kuchyně na zdobení dýní? :D

Uživatelský avatar
ilicz
Příspěvky: 543
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#3 » úte 5. dub 2016, 14:26

Franto, tohle je kat. A jako vyšitá, to bys stejně nemohl používat ;)

Uživatelský avatar
Jirka-t
Příspěvky: 150

Příspěvek#4 » úte 5. dub 2016, 14:29

Ale na dušičkovou výjimku by to třeba uhrát šlo :-)

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#5 » úte 5. dub 2016, 14:41

To chce do pušky na lov... ;-)

Mě by zajímalo, kdyby to stejně nakonec chtěl ilegálně nosit v pistoli (a nebo kdyby hypoteticky v blízké době zákon nošení tohoto umožnil), zda by byl ochotný zaplatit a prohnat pistolí řádově alespoň stovky kusů pro ověření spolehlivého podávání....



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#6 » úte 5. dub 2016, 14:44

nechci to použivat byla by to sberatelska zaležitost bylo by podle me barbarství takovehle krasavice prohnat hlavní stačilo by mi jedno balení nepoškožený hlavně to sem nejakym zpusobem dotlačit :cry:



mikky
Příspěvky: 565

Příspěvek#7 » úte 5. dub 2016, 15:32

Leda by se to dalo koupit jako střelivo do nějaký karabiny...



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#8 » úte 5. dub 2016, 15:42

nojo ale kde, všude mi rikaji to je exotika co neseženem - neobjednáme potrebuju prave vedet jak to dotlačit do ČR

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#9 » úte 5. dub 2016, 15:49

legálně fakt těžko, leda bys měl ZP sk. A, povolenou výjimku na A střelivo a koupil to někde jako sběratelský kousek...... tvrdit, že je toto do dlouhé zbraně mi připadá trochu zcestné

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#10 » úte 5. dub 2016, 16:01

http://gunlex.cz/zbrane-a-legislativa/s ... o-zbranich

Najdi si příslušný odstavec. Pokud je střelivo primárně pro krátké zbraně, ale při prodeji prokážeš vlastnictví dlouhé zbraně komorované na tento náboj, je takové střelivo mimo "režim A". Proto jsem psal, že to chce do pušky. Puška na luger není nic neobvyklého.



franta599
Příspěvky: 643

Příspěvek#11 » úte 5. dub 2016, 16:05

podminky pro nakoup tohohle naboje nejsou problem pro me problem je ten naboj ziskat nikde ho nikdo nema a nechce objednat

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#12 » úte 5. dub 2016, 16:23

Neblazni tohle nikdo ofiko nedoveze. Je to neprodejné a stálo by to zlatou cihlu.

Uživatelský avatar
marinakus
Příspěvky: 4574

Příspěvek#13 » úte 5. dub 2016, 17:59

Přesně tak, něco jiného je tvrdit, že 9mm Luger je i pro dlouhou zbraň a něco jiného je toto dovézt ofiko pro dlouhé zbraně.... prostě nesmysl. A ze zlata by to být určitě mohlo ;)



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#14 » úte 5. dub 2016, 19:48

Já bych to teda doporučil dělat spíš ze stříbra - čistě pro jistotu :-D

Uživatelský avatar
Branibor
Příspěvky: 128

Příspěvek#15 » stř 6. dub 2016, 15:57

Ackoliv chapu nadseni pro podivnosti, z pohledu praktickeho uziti pri sebeobrane bych veril klasicke expanzni strele typu muchomurka. Tohle ani z medicinskeho hlediska nema sanci byt ucinejsi nez klasicke JHP. Jhp krasne preda energii a vytvori vlnu, ktera ma dobrou sanci na uvedeni organismu do stavu bezvedomi. Tohle je prasarna. Bude se to chovat jako neprubojna fmj s tim, ze ty ziletky mu rozcupuju vnitrek tela a vytvori rozsahla vnitrni poraneni, ale jelikoz to nevytvori zadnou razovou vlnu, tak celkovy kolaps organismu nebude o moc kratsi nez po zasazeni strelou fmj.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 32 hostů

cron