střelnice - Ostrava



nogi
Příspěvky: 37

Příspěvek#1 » pát 21. kvě 2010, 11:50

Zdravím

15.6.2010 jdu na zkoušky odborné způsobilosti a uvítal bych, kdyby se našel někdo ochotný kdo by mi pomohl s přípravou a dal pár praktických rad. Testy umím to není problém, ale spíše jde o praktickou část. Mail: tomasnoga@seznam.cz


Předem díky



Patrik
moderátor
Příspěvky: 3539

Příspěvek#2 » pát 21. kvě 2010, 11:58

Uvidím jak bude vycházet čas, lepší než v Ostravě (pro mně) je podle mně skočit do Přibora, je to levnější, větší, venkovní, ale pouze v sobotu od 15 - 19 hod.



nogi
Příspěvky: 37

Příspěvek#3 » pát 21. kvě 2010, 12:22

Já jsem z Jístebníku, takž do Příbora to mám cca stejnou dálku. Časově se samozřejmně přizpůsobím. Ale tuto sobotu už něco mám. Kdyby jste měl někdy čas dejte pls vědet. Předem díky :-)



josse
Příspěvky: 3

Příspěvek#4 » úte 25. kvě 2010, 11:25

pozdě ale přece ... http://sskporuba.com/ neděle je pro veřejnost je tam někdo vždy ... správce tam je přes týden do dvou jak by jsi s chtěl zastřílet ...

taky jsem si všiml že není na mapě ... autor by mohl doplnit :D



nogi
Příspěvky: 37

Příspěvek#5 » ned 30. kvě 2010, 08:26

Tak dle doporučení a recenzí na netu jsem se rozhodl udělat papíry na střelnici Patriot v Ostravě. Pan Mikeska (majitel) na mě působil dobře, velmi ochotný, poradí, vysvětlí. Máte někdo s touto střelnicí zkušenosti? Nebo tam chodíte?

Díky za reakce :)

Uživatelský avatar
Netrefijev
Příspěvky: 144

Příspěvek#6 » pon 31. kvě 2010, 05:07

Na téhle střelnici jsem taky dělal ZP a bylo to v pohodě.
Střelnice byla vždy pěkně uklizená. Pana Mikesku znam jako pohodového člověka, který poradí když se zeptáš.



nogi
Příspěvky: 37

Příspěvek#7 » stř 16. čer 2010, 11:19

tak, včera jsem udělal u pana Mikesky na střelnici Patriot papíry. Všem mohu doporučit!!! Levně a kvalitně. Pan Mikeska je opravdu odborník a všechno perfektně vysvětlí a poradí. Takže kdo se rozhodujete, kde udělat papíry. Doporučuji Střelnici Patriot OStrava



creck
Příspěvky: 1

Příspěvek#8 » pon 27. zář 2010, 14:23

Nogi: Naprosto stebou souhlasím, ja tam dělal ZP minulý týden. Původně jsem chtěl na Corradu, ale ten přístup byl otřesný, ceny přemrštěné. Taky doporučuji. Pan Mikeska je opravdu profesionál.



Pete1985
Příspěvky: 3

Příspěvek#9 » pát 19. lis 2010, 15:12

Taky SOUHLAS.
Šel jsem do Corada, že si udělám zkoušky tam, ale nakonec jsem díky Vaším doporučením zašel do střelnice Patriot. Pan Mikeska skutečně profík, všechno vysvětlil, ukázal a hlavně radil jak a co - tedy bezpečnost, bezpečnost a ještě jednou BEZP.

Jinak ceny poloviční než v Cor. A atmosféra absolutně pohodová. Mohu jen vřele DOPORUČIT!!!!

No hlavně, že to zkoušení a testy mám za sebou a teď je na řadě druhá meta - tedy koupit zbraň a cvičit, jak jen to půjde.



kopeos
Příspěvky: 17

Příspěvek#10 » pát 24. pro 2010, 13:39

Zdarec taky se na papíry chystám a Corado je podle všho drahší, můžu se zeptat konkrétně na ceny na Patriotu ?:-) Díky :-)



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#11 » sob 25. pro 2010, 09:42

to kopeos
nejlépe uděláš, pokud se za panem Mikeskou zastavíš osobně. Je i mezi svátky krom středy. Vždy ideálně odpoledne max do 16hod. Co se týká cen, ty neřeš, určitě budou naprosto v pohodě. Důležitější je, že v přípravě získáš v osobě pana Mikesky člověka, kterému můžeš věřit i důvěřovat. Rád a velice ochetně ti poradí nejen v oboru zbraní. Jeho profesní zkušenosti jsou opravdu velice obsáhlé. Překvvapen budeš i přístupem návštěvníků. Pan Mikeska buduje ve svých klientech přátelského ducha a tak se o tebe každý rád postará (v rámci svých možností radou, poučením i praktickou ukázkou).
Příjemné jsou i ceny pro trénink (ať už ZP získáš či nikoli).
Doporučuji kafe paní Mikeskové (nikdy si je můj společník neodpustí). Jen s parkováním je to trochu horší, místa je dost, ale parkoviště nehledej a livrejovaného sluhu taky ne. Ale zatím při návštěvách nepamatuji žádný incident.
Držím ti palec, ať je to napoprvé. Hlavně ale, aby jsi měl v hlavě jasno, co vlastně chceš. 8-)



kopeos
Příspěvky: 17

Příspěvek#12 » sob 25. pro 2010, 09:56

Ahoj díky za tim, určitě tam zajdu :-) Sem Ostravak tak vím jak to tam vypadá konkrétně mě zajímaly ty ceny :-) Co chci?? Chci zbroják abych si občas zašel zastřílet, popřípadě zkusil Losku ale určitě nic víc, nejsem typ co má potřebu nosit sebou pitoli kam se hnu :-)



reddog
Příspěvky: 126

Příspěvek#13 » sob 25. pro 2010, 15:45

kopeos:
držím palec a rád tě tam uvidím. Panu Mikeskovi řekni vše, jak jsi napsal a uvidíš, nebudeš zklamán.



kopeos
Příspěvky: 17

Příspěvek#14 » sob 25. pro 2010, 15:58

Jop ok :) Tak až uvidíš típka se zelenou kšiltkou s lebkou na pikovem listě tak se ozvi to budu asi já :lol:



Kubusz-ka
Příspěvky: 6

Příspěvek#15 » ned 13. úno 2011, 12:04

Patriot mohu také doporučit, moc příjemná střelnice a ještě příjemnější lidé :-) Chodívám tam pravidelně tak 3x do měsíce... Je lepší si předem zavolat, jestli tam jsou a do kolika hodin :-) ..

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 hostů