Jakou zbraň pro LOS , ale i pro mířenku?

Moderátor: LOS vedení



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#61 » úte 29. pro 2015, 23:37

Nemám ambice vyhrávat, ale zúčastnit se a aby mě to bavilo a nebyl jsem tam za trotla



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#62 » stř 30. pro 2015, 19:31

Pokud s tím umíš zacházet, tak nebudeš. Pokud ne, tak se to postupně naučíš a stejně za trotla nebudeš. Jde o to, si to užít. LOS děláme pro sdílení stejného zájmu, ne pro zesměšnění účastníků. Revolveráři také musejí přebíjet a v Čelákovicích dokonce závody jsou určeny pro malokapacitní zbraně a velkokapacitní mají omezený počet nábojů v zásobníku.

Uživatelský avatar
4mike
Příspěvky: 1196

Příspěvek#63 » pon 4. led 2016, 12:19

ICE
řeš to jak lyže, popadni spolehlivý "prkýnka" a nauč se disciplínu
(chápu, že běžky na skokanským můstku budou ku hov... ale to je extrém, který tu neřešíme, poněvadž Ti nikdo neradí derringer)
střelci naprosto běžně fluktuuíjí mezi divizemi i různými kvéry v rámci divize, podle toho co je zrovna baví,
takže tím, že by ta volba nebyla hned napoprvé nej z nej si nelam hlavu,
lidský faktor je vůči výsledku maioritní

P.S. čím víc času na stage strávíš sběrem hilzen, tím méně jej máš na to, abys nakoukal jak ti zkušenější řeší další stages :idea:



coffee
Vedení LOS
Příspěvky: 853

Příspěvek#64 » pon 4. led 2016, 19:31

4mike: nestraš ho, posbírání 10x .45 stačí provést, než vyhodnotí a zalepí rozhodčí terče. :-)

Uživatelský avatar
Joe
Příspěvky: 680

Příspěvek#65 » pon 4. led 2016, 21:43

I.C.E píše:Nemám ambice vyhrávat, ale zúčastnit se a aby mě to bavilo a nebyl jsem tam za trotla

Psal jsi, že zbraně na nošení střídáš. Tak si prostě vezmi tu, kterou máš nejraději a vyraž na závody. Příště si vezmeš jinou, a tak dále, dokud neprotočíš zásobu zbraní. Po sezoně budeš na tuto otázku nejlepším odborníkem :lol:



I.C.E
Příspěvky: 114

Příspěvek#66 » pon 4. led 2016, 22:45

Zatím si to pravé pořád hledám. Ono je rozdíl i léto a zima. Ono s tím střídáním souvisí i další a další nákupy a prodeje, ale prostředky jsou omezené. Musí se zapocist i trénink na střelnici a dril, což je s každým kusem trochu rozdílné. Každé má jiné výhody a předností, to samé i na obranu. Zkoušel jsem dvě situace na LOS a kde člověk stojí na místě se dá v klidu i 45acp ale kde se dost pohybuje a ještě je to vč vozidla tak tam bych asi sbíral hodně dlouho. Na situacích jsem si zkusil 4 zbraně a taky světlo a tmu se svítilnou. Teď čekám na svoji a pak zase znova zkoušet a trénovat. Je to krásný koníček, hlavně že nás to baví a máme z toho radost.
Zbraně střídam a mám jich rád víc, ale ne každá se mi pohodlné a dlouhodobě nosí ve všech situacích. Např Ruger 1911 není úplně ono.

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#67 » ned 24. dub 2016, 17:47

Teda teď kulím vztekle voči! Dočet sem se tu, že od 2016 je velikost Losího revolveru omezena na 3¨!
Co je to za nápad? Na aspoň trochu kalou mířenku je čtyřpalec minimum. Třícoulka... takový prrrrrdítko!!!
Takže na mířenku čtyřpalec revolver, na sportík pistoli devítku a pumpu, na nošení něco placatýho...
Tím pádem trezor... To je skoro pohotovostní sklípek za vrátnicej kasáren!!!

Uživatelský avatar
ladaj
Příspěvky: 588
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#68 » ned 24. dub 2016, 18:16

dr Voštěp: místo skládání květnatého slohu lépe čti ;-) Jedná se o malý (záložní) revolver. Velký je omezen jen tím, abys byl schopný jej nosit skrytě na opasku.

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#69 » ned 24. dub 2016, 18:24

To mi uniklo... Dík.

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#70 » pon 25. dub 2016, 17:38

Viděl jste někoho střílet LOS či LOSÍK s pistolí Wather P1/P38?



hugofalfar
Příspěvky: 317

Příspěvek#71 » pon 25. dub 2016, 18:47


Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#72 » pon 25. dub 2016, 18:51

Správnej dědek! Mám chuť to taky zkusit!!



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#73 » pon 25. dub 2016, 18:52

Jestli to chces na sport, tak to neni to prave ořechove... Ma ji kamaradka a kdyz jsem s ní strilel, tak mi to prišlo hrozný... Ale jsem zmlsanej ze shadowa...

Uživatelský avatar
Drvoštěp
Příspěvky: 520

Příspěvek#74 » pon 25. dub 2016, 18:58

mě na tom láká, že to je fakt klasika a za cenu jednoho shadowa máš klidně tři P1.
pokud se pustím do LOS či LOSÍK bude to pro zábavu, umístění je ni buřt (svých 15 minut slávy jsem si už absolvoval).



Chip
Příspěvky: 641

Příspěvek#75 » pon 25. dub 2016, 19:50

Počítej i s krátkou životností zbraně... Tyhle starsi zbrane nebyl staveny na nejake zavratne počty ran a hlinikove uz vubec ne. Ale jestli nechces strilet desitky tisic ran ročne, tak to asi neva...

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti