Naboje 9mm parabellum FMJTC



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#1 » pon 25. dub 2016, 17:18

Jaky mate nazor na tyto naboje? Oplati se to koupit? Ja sem si na test objednal 100ks, na obranu. Vim ze jsou legalni vuci zakonum.

Uživatelský avatar
sided
moderátor
Příspěvky: 3754

Příspěvek#2 » úte 26. dub 2016, 06:17

Black Mamba se řeší v několika vláknech, celoplášť jako každý jiný. Kvalita spíš horší. Jestli je něčím vyjímečný tak je to cena.

Uživatelský avatar
Sedmej
Příspěvky: 1862

Příspěvek#3 » úte 26. dub 2016, 06:33

Enerccio: když jsem se o to zajímal, přišlo mě, že pokud nebudou legální náboje s opravdu řízenou deformací, je to ve finále nejspíš jedno. navíc ta pravděpodobnost, že reálně použiješ zbraň je tak malá (pokud nebydlíš někde ve válečné zóně), že 100ks bylo zbytečný a na trénování na střelnici to je trochu drahý.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#4 » úte 26. dub 2016, 08:58

tak ja chci i menit naboje ktere uz byly v komore (nekde se to tu resilo, ze je to dobry).



winter97
Příspěvky: 54

Příspěvek#5 » úte 26. dub 2016, 09:13

Enerccio píše:tak ja chci i menit naboje ktere uz byly v komore (nekde se to tu resilo, ze je to dobry).


Je to stejně dobrý jako když tam dáváš jeden a ten samej :D ... ale v tvym případě asi ne no ... BM se "prý" zasouvají používáním hloub do nábojnice. Drahej a ješte k ničemu ....



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#6 » úte 26. dub 2016, 17:23

Viděl jsem, jak borec vypáskoval celý zásobník těch MB a jen jemným potáhnutím mezi prsty vytahl střely ze všech hilzen. Jsou to předražené hňupiny. Dokud se neobjeví něco pořádného, co bude povolené nosit, tak zůstávám u klasik z Vlašimi.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#7 » úte 26. dub 2016, 18:20

ja sem zas cetl ze jsou dobre, takze sem z toho jelen, nemohlo jit jen on nakou zlou varku?



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#8 » úte 26. dub 2016, 20:57

Jsou dobré znamená co? Na každém foru, které pročítám vidím, jak lidi zmiňují zalézání střel do hilzen. Tyto problémy mi potvrdil i člověk, kterému pod rukama (jako instruktorovi) projde hromada lidí s hromadou různých druhů střeliva. Klidně si je ale kup, pokud potřebuješ mít pocit něco drahého, co vypadá hrozně cool v zásobníku.



Enerccio
Příspěvky: 623

Příspěvek#9 » stř 27. dub 2016, 05:03

Jsou dobre - vyssi sila (tusim 600J na usti) a naopak mensi pruraznost?



Stewie
Příspěvky: 326

Příspěvek#10 » stř 27. dub 2016, 06:41

Takže místo dvou nebo tří kousků ti na cíl bude stačit střelit jeden nebo jak? A můžeš se na ně 100% spolehnout? Můžeš se na ně spolehnout 2x víc (dle ceny) než na klasiky s&b? Já bych se spíš bál toho, že když zbraň vytáhnu, tak mi střela vypadne hlavní (když to přeženu). Ale ať si každý utrácí za co chce:)

Uživatelský avatar
Rough boy
Příspěvky: 1160

Příspěvek#11 » stř 27. dub 2016, 07:39

Enerccio píše:Jsou dobre - vyssi sila (tusim 600J na usti) a naopak mensi pruraznost?

Fiocchi neudává na svých stránkách délku balstické hlavně, pro kterou je směrodatný tento údaj. Na svých stránkách mají u lugru uváděnou hodnotu dokonce 660J. Nicméně kolega je pouštěl z g17 přes hradla a průměrná energie mu vyšla 505J.
Já se na mamby vyprdnul, na nošení v g17 mám vlašimský SP 100grs. Ty nezalejzají při nadrcávání do komory a jednou měsíčně si mohu dovolit jich krabku vypustit.

Zpět na

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti