13.04.2019 - Závod LOS: Coffee LOS cup - I.kolo

Kdy a kam za střílením

Moderátor: LOS vedení

ZbraneKvalitneCZ
ZbraneKvalitneCZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek#1 » stř 13. bře 2019, 09:07

komentáře k závodu

13.04.2019
SSK Čelákovice

Coffee LOS cup - I.kolo

http://los.zbranekvalitne.cz/zavody/1143/

coffee
Vedení LOS

Příspěvek#2 » sob 23. bře 2019, 20:10

Žádám střelce, kteří mají v úmyslu hradit startovné převodem na účet, aby tak učinili s dostatečným předstihem. Dosud tak provedlo 5 registrovaných. Pokud bude pokračovat trend přihlásit se a nepřijet, bude přikročeno k povinné úhradě startovného předem.
V této souvislosti doporučuji zkontrolovat propozice dalších závodů, abyste nebyli nemile překvapeni.

Děkuji za pochopení

audis

Příspěvek#3 » sob 23. bře 2019, 20:51

zdravím,
V této souvislosti doporučuji zkontrolovat propozice dalších závodů, abyste nebyli nemile překvapeni.

nerozumímn této větě. Co z toho má pro mě plynout za doporučení?

coffee
Vedení LOS

Příspěvek#4 » ned 24. bře 2019, 13:29

že jsou v kalendáři závody, které v propozicích (a bohužel je málokdo čte) mají povinné placení předem do 7 dnů po registraci. ;)

audis

Příspěvek#5 » ned 24. bře 2019, 13:38

Ok.
Dotaz : v případě, že na poslední chvíli nemohu přijet, peníze se opět převodem vrací?

Dotaz2: vypozoroval jsem správně, že asi 24 h před začátkem závodu se již nelze odhlásit? (to je pro mě nepochopitelná komplikace systému přihlašování)

Prcek

Příspěvek#6 » pon 25. bře 2019, 09:57

Jo, už mi psali ze Žalan, že se nyní platí předem, holt po těch letech propozice moc nečtu :) Poučení pro příště. Bohužel toto způsobují lidé, kteří (viz puška Žalany začátkem zimy, kdy se nahlásilo snad 90 lidí a přijela půlka...) najednou onemocní den před závodem (což se stát může) nebo se ani neomluví :|

Zpět na