Rossi 7022

Dlouhé zbraně .22LR

smates

Příspěvek#1 » sob 11. zář 2021, 17:36

Nemate nekdo prosim tuto samonabijeci malorajdu?Premejslim ze bych ji vzal na nejaky to sranda strileni.Diky

Mickhesh

Příspěvek#2 » úte 14. zář 2021, 18:04

Zdravím, osobně ji nemám, ale po shlédnutí videí na YT se mi docela začíná líbit. Za tu cenu 6tis člověk samozřejmě nemůže čekat bůhvíco. Ale v základu 2 zásobníky (odpadá trapné dokupování dalších jako u jiných renomovaných firem) Lišta na scope, závit na tlumič, možnost bipodu, stavitelná mířidla jak stranově tak výškově. Mě osobně vadí syntetické provedení a líbila by se mi v zelené barvě, nikoli černé. Koukal jsem po CZ512, ale cenovka 13tis a nemožnost závitu mě odrazuje. Navíc doma puškohled mám, tlumič také i bipod by se našel. Rozhodně velké zamyšlení. Na videích se s tím borec trefoval na 25m s oporou jednou dírou kupodivu :-D avšak na přesnost by si tohle kupoval jen málokdo. Spíše střílení do popperů apod.

Střelec

Příspěvek#3 » úte 14. zář 2021, 18:10

Rossi je poměrně brak. Z vlastní zkušenosti (a kolegy). Revolver (já) + pákovka (kolega), natrápili jsme se s tím oba

smates

Příspěvek#4 » úte 14. zář 2021, 18:51

Sehnal jsem informace a fotky primo od majitele.Zpracovani vypada standartne.Pouzdro je slitina a zaver ocel.Nenarocna na strelivo.Tlumic optiku i bipod mam.Takze jsem ji objednal s 18" tezkou hlavni a zavitem.

Mickhesh

Příspěvek#5 » úte 14. zář 2021, 19:17

Strelec: Tak to byl Taurus kdysi taky brak. Spolecnosti se prodavaj a kupuji a myslim ze to bylo i v tomto pripade.
Smates: kde jsi objednaval prosim te?

smates

Příspěvek#6 » úte 14. zář 2021, 19:31

Objednaval jsem na Vadiumlov Ceska Lipa.Maj nejake skladem primo na prodejne.Jinak by to mela bejt kopie Mossberg 702.

Střelec

Příspěvek#7 » stř 15. zář 2021, 06:26

Mickhesh píše:Strelec: Tak to byl Taurus kdysi taky brak. Spolecnosti se prodavaj a kupuji a myslim ze to bylo i v tomto pripade.
Smates: kde jsi objednaval prosim te?

Můj revolver (po otci, výroba z 90. let) je opravdu historie (ve finále šel na likvidaci, nesehnal jsem potřebný ND na opravu), ale kamarádova pákovka je případ pár let starý. Proto nemám valné mínění.

zelenac

Příspěvek#8 » stř 15. zář 2021, 12:39

Ja mam pakovku od rossi a zatial ziadny problem.Bolo treba odhrotovat par suciastok,trocha vylestit zamykacie kliny a pribrusit botku pazby...ale za tu cifru(polovicna od uberti) to nema chybu!Za tu cifru som to dokonca cakal.Co som necakal,boli podobne ''problemy'' s revolverom od rugera.
Takze ak ta malorajda ma ocelovy zaver.....za tu cifru sa uz oplati s nou trocha pohrat.

Střelec

Příspěvek#9 » stř 15. zář 2021, 16:33

Já osobně bych chtěl za své peníze hotový kvér a ne "dodělej doma".

kolemjdoucí

Příspěvek#10 » stř 15. zář 2021, 16:59

A proto si přihodíš 4+ litry a koupíš Rugera 10/22, stejně jako bych to udělal já. Problem solved.

smates

Příspěvek#11 » stř 15. zář 2021, 17:08

Nejlevnejsi Ruger 10/22 se zavitem je takedown a stoji kolem 14tis.To je vic nez dvojnasobek Rossi.

zelenac

Příspěvek#12 » stř 15. zář 2021, 20:34

Kolemjedouci....mozno by si nakoniec zistil,ze si tie 4 litry mohol radsej prestrielat...ruger uz nieje taky etalon kvality ako byval.
Ak ma ta rossina fakt ocelovy zaver,tak to bude velka konkurencia 10/22ke.
Smatesi,potom pisni,ci to ma fakt ocelovy zaver.Za tu cifru to vypada velmi zaujimavo.Budem rozmyslat,ci sa zbavit rugera mk3 a kupit flintu.

smates

Příspěvek#13 » pát 17. zář 2021, 23:14

Tak malorajda je doma a vzal jsem 21" misto objednane 18".Hlaven,zaver a zasobnik je ocel.Pouzdro zaveru nejaka slitina.Miridla jsou plast a dobre citelne.Lista pro optiku je plast,uvidim jestli to bude drzet nastrel,kdyztak pujde vymenit nebo uplne pryc.Celkove zpracovani bych rekl vcelku slusne.
To - zelenac Ruger MK3 v nerezu a rozhodne bych se ho nezbavoval.

zelenac

Příspěvek#14 » sob 18. zář 2021, 11:00

Ani ja by som sa ho nezbavoval,keby mal dlhsiu hlaven a bol v nerezi.Lenze je cierny a s kratkou hlavnou.Mne by sa pacil s hlavnou dlhou 180-200mm a ani by nemusel byt nerezak.
O tej malorajde uz rozmyslam kde ju u nas kupit.Za tu cifru s ocelovym zaverom nemoze mat chybu.

Zpět na